Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,245 μέλη και 2,424,581 μηνύματα σε 75,705 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 166 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

samina

Δραστήριο Μέλος

H samina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H samina έγραψε: στις 22:11, 20-10-11:

Σίγουρα οχι στη καλύτερη
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Splatc7 (Ιωάννα)

Νεοφερμένος

H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H Splatc7 έγραψε: στις 08:44, 21-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από alehunter
ΓΑΜΑΤΗ αν και λιγο παραξενη,αρχιζει σιγα σιγα το πανεπιστημιο,καινουριες εμπειριες καινουριοι φιλοι,ατομα και γενικα μια μεγαλη αλλαγη
for better or for worst,I DO
Μια χαρα εισαι εσυ!! Ευχομαι τα καλυτερα!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε: στις 22:15, 21-10-11:

Δεν ξέρω αλήθεια.... σε περίεργη!!!
χρωστάω όπως πολλοίς κόσμος...
Δεν μπορώ να τα βγάλω πέρα...
Δεν έχω να πάρω pampers αρκετές φορές...
ούτε καν γάλα...
με τρελαίνει αυτό....
Αλλά δόξα το Θεό.... έχω την δουλειά μου αλλά δεν φτάνουν...
Εχω τον άντρα μου που λατρεύω....
και τον Γιο μου...

ΚΑτα τα άλλα καλά μωρε!!!
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prwteas

Δραστήριο Μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 191 μηνύματα.

O prwteas έγραψε: στις 01:15, 22-10-11:

Σε φάση στοχασμού για τα πάνω-κάτω που έρχονται.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,865 μηνύματα.

O diotima έγραψε: στις 01:20, 22-10-11:

Σε φαση σχεδιου
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Baby Lee

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Baby Lee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 90 μηνύματα.

H Baby Lee ρεμπελιαζοντας στη βροχη ^^ έγραψε: στις 01:31, 22-10-11:

Σε φαση αφασικη και παρα φυσιν φυσιολογικη.

(φυσα θαλασσα πλατια, να μας πας στα περα μερη..)

Φαση αντιφασης μεγιστης και τρομεροτατης.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 02:42, 22-10-11:

Γάμησε τα όμως
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,146 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 11:09, 23-11-11:

όχι και τόσο καλή...
Παράθεση

aria89

Νεοφερμένος

H aria89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H aria89 έγραψε: στις 11:10, 23-11-11:

Σε περιεργη φαση...
Αποφοιτησα τον Σεπτεμβρη, παραλληλα ψαχνω δουλεια, σκεφτομαι και τις Πανελληνιες, εχω και ενα θεμα υγειας...
Αλλα παρολα αυτα αισθανομαι αισιοδοξη και με φουλ αυτοπεποιθηση...
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 11:13, 23-11-11:

Πιο ισορροπημένη από ποτέ...
Πέρασα δύο χρόνια λίγο ζόρικα αλλά τώρα νιώθω υπέροχα
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 11:15, 23-11-11:

μακαρι να ξερα..
Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

H amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 907 μηνύματα.

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε: στις 17:45, 23-11-11:

Καλη...νομιζω.
Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,528 μηνύματα.

O stathakis έγραψε: στις 22:52, 27-11-11:

ειμαι χαλια......χανω τον εαυτο μου καθημερινα..σε αυτο εχει προστεθει και το αγχος των πανελληνιων!!εδω και εναμιση χρονο δεν μπορω να πω οτι ειμαι καλα!ειμαι ευαλωτος....και απλως οχι εγω!φιλους δεν εχω.....απλως υποκρινομαι οτι ολα ειναι οκ!!!!!για να μην δημιουργω και εριδες με τον κοινωνικο μου περιγυρο!!!ευχομαι να βελτιωθει η κατασταση!
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,586 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 22:56, 27-11-11:

ευχομαι να βελτιωθει η κατασταση!

Και να μην βελτιωθεί, στα παλιά παπούτσια σου.
Παράθεση

Orient. (Όρι)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 521 μηνύματα.

H Orient. πάλι εδώ έγραψε: στις 22:37, 28-11-11:

Ε δεν είμαι και στα καλύτερα μου. Αυτό το στρες θα με φάει Μαζεύω, μαζεύω...καμια ώρα θα εκραγώ και θα έχουμε τρεχάματα
Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,528 μηνύματα.

O stathakis έγραψε: στις 22:59, 28-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Και να μην βελτιωθεί, στα παλιά παπούτσια σου.
πιστεψε με,οσο και να εχω προσπαθησει να μην ασχολουμαι,δεν μπορω αλλο κουραστηκα!
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 23:17, 28-11-11:

ημουν και καλυτερα
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,579 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 15:24, 29-11-11:

Χαλια.χαλια.χαλια...!
Παράθεση

Savonius

Νεοφερμένος

Ο Savonius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Savonius έγραψε: στις 16:16, 04-12-11:

είμαι σε φάση π/2
Παράθεση

isabella

Νεοφερμένος

H isabella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 53 μηνύματα.

H isabella και τα μυαλά στα κάγκελα! έγραψε: στις 13:56, 18-12-11:

φέτος πέρασα στη σχολή που ήθελα! γι'αυτο ειμαι πολυ χαρουμενη!!! σχεση δεν εχω,αλλα απολαμβανω την ελευθερια μου(οσο υπαρχει-η σχολη αποδειχτηκε πολυ απαιτητικη τελικα!!!) προσπαθω να κανω πραγματα που δεν εκανα πριν και να απολαμβανω ακομα και τα πιο μικρα πραγματα... ειμαι 18, και πιστευω να προλαβω να κανω ολα αυτα που θελω να κανω...ειναι βεβαια και η οικονομικη κριση στη μεση,αλλα καπως θα τη βολεψουμε!!! στο κατω-κατω,οικονομικα σπουδαζω,τι στο καλο???!!!1

χαχχαχχα!!! φαν των μαθηματικων,ε?!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 18-12-11 στις 19:51. Αιτία: merge-συνεχόμενα posts
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος