Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,225 μέλη και 2,423,285 μηνύματα σε 75,646 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 123 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Mrs Middle (Κάτια)

Νεοφερμένος

H Κάτια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H Mrs Middle Maybe tomorrow... έγραψε: στις 14:35, 18-12-11:

Σε άθλια...( ; )
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 23:05, 18-12-11:

αρκετα καλη..βεβαια ειμαι λιγο κουρασμενος αλλα χαλαλι
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

JaneWin

Διάσημο Μέλος

H JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 826 μηνύματα.

H JaneWin έγραψε: στις 19:41, 20-12-11:

Φάση ''μωρό''.
Κοιμάμαι κλαίω,ξυπνάω κλαίω.
Καλοπερνάμε μωρέ.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 22:30, 20-12-11:

περασα ενα πολυ ωραιο 3ημερο και απο σημερα ειμαι πισω στη Ναουσα..ολα καλα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 23:15, 20-12-11:

Σε καλή φάση είμαι, στόλισα και το δέντρο (με κοροϊδεύουν γιατί λένε ότι είναι σαν κάκτος)...
Παράθεση

Orient. (Όρι)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 521 μηνύματα.

H Orient. πάλι εδώ έγραψε: στις 23:19, 20-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από fantasmenos
Σε καλή φάση είμαι, στόλισα και το δέντρο (με κοροϊδεύουν γιατί λένε ότι είναι σαν κάκτος)...
Για το δικό μου λένε οτι είναι σαν λατέρνα οπότε μην ανησυχείς...βρίσκουμε παρηγοριά.

It's Christmas time...ευτυχώς αυτό διευκολύνει λίγο τα πράγματα και η διάθεση ανεβαίνει
Παράθεση

Aliona

Δραστήριο Μέλος

H Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 325 μηνύματα.

H Aliona έγραψε: στις 11:30, 21-12-11:

πολύ μελαγχολική η φάση αυτή της ζωής μου...όλα είναι γκρίζα,θολά....
δεν ξέρω τι θέλω,τι είμαι...το μόνο που ξέρω είναι ότι θέλω να απομακρυνθώ απ'όλους και απ'όλα...
να μείνω λίγο μόνη..

έχασα κάτι που δεν θεωρούσα σημαντικό για μένα και τώρα μόλις κατάλαβα ότι θέλω να βρίσκομαι δίπλα.
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 23:20, 21-12-11:

μεταβατικη υποθετω
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

H amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 907 μηνύματα.

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε: στις 17:09, 26-12-11:

εεεε...μπερδεμενη...γεματη αγχος...
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 17:14, 26-12-11:

Τελικα ολοι οι πυροβολημενοι στο στεκι μαζευτικαμε...
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H Sofaki Loony έγραψε: στις 10:42, 28-12-11:

Ολα μια χαρά μωρέ, βαρεμάρα.
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 13:53, 28-12-11:

σχετικα καλη θα ελεγα..
Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 256 μηνύματα.

H skylofili έγραψε: στις 16:56, 28-12-11:

αα μια χαρά! αν μου κάτσει και η δουλίτσα απο φεβρουάριο, σε όλα θα μαι οκ..
εντάξει..σχεδόν σε όλα..
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,329 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 17:00, 28-12-11:

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;
Τριφασική. Στη φάση που παίρνω τα τρία μου δηλαδή!

Το μακρύτερο θα έρθει με την (τελευταία για πάντα) εξεταστική, εκεί να δείς φάση! Άντε να φύγει ο Γενάρης, μαζί και το Μεταπτυχιακό!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 455 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε: στις 12:40, 29-12-11:

Καλη ερωτηση..
Δυσκολη φαση πολυ δυσκολη εδω και καποια χρονια..
Παλευω για τα χειροτερα,αν και υπαρχουν και καλες στιγμες.
Αλλα κατα βαση,δινω μαχη με τον εαυτο μου.
Παράθεση

granita (Φανή)

Δραστήριο Μέλος

H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H granita where do we go, nobody knows.. έγραψε: στις 15:34, 31-12-11:

Μπορώ να πω ότι είναι απ'τις καλύτερες φάσεις της ζωής μου...τουλάχιστον όσον αφορά σχέσεις με οικογένεια, φίλους και τις επιδόσεις στο σχολείο! από κει και πέρα θέλω να ελπίζω ότι η νέα χρονιά θα 'ναι ακόμα καλύτερη!
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 14:36, 01-01-12:

hoping for the best but expecting the worst...

εχει κατι καλες εκλάμψεις αλλα,that's not enough...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Surt7 (Kelevra)

Νεοφερμένος

Ο Kelevra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 36 μηνύματα.

O Surt7 I got this! έγραψε: στις 02:19, 24-01-12:

Άθλια, άστα να πάνε!
Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

H amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 907 μηνύματα.

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε: στις 10:18, 24-01-12:

αγχους...
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 10:33, 24-01-12:

Τρέξιμο, άγχος, πίεση, μηδέν προσωπική ζωή. Αλλά έχω τον boyfriend που περνάει τα ίδια οπότε γυρνάμε σπίτι, γκρινιάζουμε για το πόσο χάλια ήταν η μέρα μας και μετα...τραλαλα, μου περνάνε όλα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος