Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,225 μέλη και 2,423,285 μηνύματα σε 75,646 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 125 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 10:37, 24-01-12:

καλή είναι μωρέ..αλλα κατάσταση διαβάσματος
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ἅλς

Διακεκριμένο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,074 μηνύματα.

O ἅλς Παυση πλου σε αυτη τη θαλασσα .... έγραψε: στις 10:57, 24-01-12:

Σε φάση...Πανελληνίων!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 10:58, 24-01-12:

Διπολικη...Απο την μια ολα τελεια...Και απο την αλλη ολα σκατα!!!
Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε: στις 10:59, 24-01-12:

..... Μελαγχολική αλλά και δημιουργική!!!

Περίεργη φάση... πολύ περίεργη...
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,528 μηνύματα.

O stathakis έγραψε: στις 13:07, 26-01-12:

χαλια
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

eco-warrior (Μπάμπης ή Αμφιάραος)

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ψυκτικός και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 784 μηνύματα.

O eco-warrior ... έγραψε: στις 14:11, 26-01-12:

Στην καλύτερη!..

Δυστυχώς, ερωτεύτηκα!
Δυστυχώς, είναι η πρώτη φορά...
Δυστυχώς, δεν με θέλει η κυρία!
Δυστυχώς, με βλέπει ως φίλο της!
Δυστυχώς, ξανάρχισα να μένω με τις ώρες στο ischool <-> e-steki.
Δυστυχώς, όρεξη για διάβασμα δεν έχω , πρώτη φορά μετά από δυο χρόνια στη σχολή!
Δυστυχώς, είμαι μαλάκας.
Δυστυχώς, σας αγαπάω!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DreamStealer

Διάσημο Μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 613 μηνύματα.

O DreamStealer μπες στο μυαλο! έγραψε: στις 14:41, 26-01-12:

χμμμ εγκλωβισμενου παθους....
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,250 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 19:17, 26-04-12:

Ξεκουρασης οσο κουφο και αν ακουγεται ... Σε ενα μηνα ξεκινανε εξετασεις βεβαια και οσο να πεις μια μικρη αγωνια την εχω αλλα μεχρι εκει σιγα μην κατσω να σκασω κιολλας . αλλα μονη μου δυστυχως
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε: στις 19:42, 26-04-12:

: Μεταναστεύω από τη Μαλάκολαντ κι όπου με βγάλει! (Γεια σου, ρε Σπύρο!)
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε: στις 20:32, 26-04-12:

εγκλωβισμού σκέτο.

Προσπαθώ να βρω και να ανασυγκροτησω τις δυνάμεις μου για να υλοποιήσω την απόφαση που πήρα να φύγω εκτός Ελλάδας.

Δε θέλω να φύγω αλλά δε βλέπω φως στο τούνελ πια εδώ.

Η χώρα είναι τελειωμένη και η κατάσταση μόνο να χειροτερέψει πρόκειται.
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 20:33, 26-04-12:

ξερω 'γω γαμησε τα δεν αξιζει ολο αυτο,shittttttttttttttttttttttttttttttttttt
Παράθεση

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 560 μηνύματα.

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε: στις 21:51, 26-04-12:

Σε φάση... μετάβασης. Από την παιδική ηλικία στην πραγματική ζωή... Σιγά-σιγά... Με τα χρόνια πάνε αυτά, εξάλλου οι μεγάλες αλλαγές γίνονται σταδιακά.
Εκεί που λες: αυτό τώρα γιατί, αυτός τώρα γιατί? Σε φάση..αναθεώρησης. Των πάντων. Είτε αφορά ανθρώπους, είτε συνήθειες, είτε, είτε..
Τότε που σκέφτεσαι: εγώ τώρα τι κάνω εδώ? Τι ρόλο παίζω ρε φίλε?

Btw, κάποιοι το λένε εφηβεία.

Υ.γ.: Στη φάση που νομίζεις ότι μπορείς να αλλάξεις τον κόσμο.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aliona

Δραστήριο Μέλος

H Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 325 μηνύματα.

H Aliona έγραψε: στις 21:51, 26-04-12:

σε φάση τεμπελιάς...
Παράθεση

*metal fairy* (Εύη)

Νεοφερμένος

H Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H *metal fairy* έγραψε: στις 14:12, 16-05-12:

σε φαση...μπερδεματος...
ειμαι χαλια!!!γραφω πρωτη φορα εξετασεις και μου μενει μονο μια ελευθερη ωρα την ημερα (την οποια περναω εδω), οι γονεις μου θελουν να με εχουν εσωκλειστη στο σπιτι (οποτε αν σταματισω να μπαινω να ξερετε πως με εκλεισαν σε μοναστιρι), αρχιζω να φοβαμαι πως ο καθε ανθρωπος κοιταει την παρτη του, και μονο (κατι που με προβληματιζει πολυυυ τελευταια), δεν ξερω αν ειπαρχει οντως φιλια (λογο του προηγουμενου).

...ναι...ειναι φανταστικο να εισαι 13....-.-

υ.γ. συγνωμη για τα χιλιαααααααδες ορθογραφικα (ο λογος που φιλολογικα εχω 14....)
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 14:16, 16-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από *metal fairy*
γραφω πρωτη φορα εξετασεις και μου μενει μονο μια ελευθερη ωρα την ημερα (την οποια περναω εδω), οι γονεις μου θελουν να με εχουν εσωκλειστη στο σπιτι (οποτε αν σταματισω να μπαινω να ξερετε πως με εκλεισαν σε μοναστιρι), )
Εχουν και τα μοναστηρια ιντερνετ λογικά, οποτε μην αγχώνεσαι
Για τα ορθογραφικά αν δε βαριέσαι, μπορεις να γράφεις πρωτα σε word κι επειτα να το αντιγράφεις, έτσι θα μάθεις κιόλας σωστά την ορθογραφία!
Καλη επιτυχία στις εξετάσεις σου, μετά μπανάκια πλάτσα πλούτσα, λίγη υπομονή!
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,830 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 14:22, 16-05-12:

Σε φάση μαλακίας.
Κάνω τα πάντα μηχανικά, χωρίς να νιώθω και χωρίς να καταλαβαίνω ότι τα πάντα αλλάζουν και χωρίς η ζωή μου να βρίσκεται στα χέρια μου (ούτε και στα χέρια άλλων, βεβαίως βεβαίως, είναι απλά στον αέρα). Επίσης, πρέπει κάποια στιγμή να κάτσω να διαβάσω ή τουλάχιστον να ψαχτώ και να δω τι θα κάνω με το μέλλον μου.
Ακόμα περιμένω να ξυπνήσω βασικά, δε ξέρω τι φταίει και με έχει πιάσει υπληνία (και κυριολεκτικά και μεταφορικά το τελευταίο).
Αυτά τα αηδιαστικά πολύ όμορφα πράγματα μάι φρεντ.
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 14:27, 16-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
δε ξέρω τι φταίει και με έχει πιάσει υπληνία
Α μην αγχεσαι, ειναι ο καιρός, κι εγω νυστάζω εδώ και μια βδομάδα συνέχεια
Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

H xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 196 μηνύματα.

H xrisopsaro έγραψε: στις 19:49, 16-05-12:

σε φαση που αυτο που εφτιαξα τοσα χρονια,τον αυτοελεγχο μου,νιωθω οτι αρχιζω να τον χανω και το κακο ειναι οτι δεν με νοιαζει
Παράθεση

loco13 (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

O loco13 έγραψε: στις 20:24, 16-05-12:

σε φάση "θα τα καταφέρω, θα πάνε όλα καλά"
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Shadowfax

Επιφανές Μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 3,014 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε: στις 20:59, 16-05-12:

Αυτή είναι η default δική μου φάση, όταν δε βαριέμαι να κάνω αυτό που θέλω.

Αν είναι για πανελλήνιες αυτό που λες, καλή τύχη φίλε.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος