Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,225 μέλη και 2,423,285 μηνύματα σε 75,646 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 124 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

ria-happy4ever

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ria-happy4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 98 μηνύματα.

H ria-happy4ever έγραψε: στις 22:27, 28-08-12:

σε φάση *κλάφτα χαράλαμπε*. welcome to the panellhnies world. enjoy :$
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

coyote

Νεοφερμένος

Ο coyote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 29 μηνύματα.

O coyote έγραψε: στις 22:28, 28-08-12:

Ποιος είναι ο Χαράλαμπος;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Poseidon

Δραστήριο Μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Αθλητής . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

O Poseidon έγραψε: στις 22:32, 28-08-12:

Σε φάση τόσης δουλειάς που αναπολώ τις πανελλήνιες...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,288 μηνύματα.

H φρι . έγραψε: στις 22:34, 28-08-12:

σε φαση πανελληνιων που αναπολω την δουλεια.
Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,528 μηνύματα.

O stathakis έγραψε: στις 01:57, 29-08-12:

μπορει να περασα σε σχολη που μου αρεσει αλλα ενα χελιδονι δεν φερνει την ανοιξη.για μενα και την ζωη μου,1 χαρα ισοδυναμει με 10 πικρες .εχω βαρεθει πια!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,579 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 09:14, 29-08-12:

Από την μία κάνω μία καινούρια αρχή με άτομα που σύντομα θα χάνω σιγά σιγά επειδή "φεύγουν" ενώ απο την άλλη αρχίζουν τα δύσκολα και τέλος πρέπει να βρω το κουράγιο να τολμήσω για να ωφελήσω τον εαυτό μου σε κάτι ενώ έχω μόνο 10 μήνες για αυτό!! Πωπω αγχος!!!
Παράθεση

marr12309

Νεοφερμένος

H marr12309 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H marr12309 έγραψε: στις 13:47, 29-08-12:

σε φαση διαβασμα και μονο διαβασμαα..πανελληνιες
Παράθεση

αορ (the less you know,the better it is....)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 109 μηνύματα.

O αορ Καλως Ορισατε έγραψε: στις 14:21, 29-08-12:

Pain....absolute pain. :/
Παράθεση

Margaritisole (Μαργαρίτης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Μαργαρίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O Margaritisole έγραψε: στις 23:40, 29-08-12:

Be happy.

-
-
-
-
>
Be more happy
Παράθεση

xristin (χριστινα)

Νεοφερμένος

H χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H xristin Bαριεμαιιιιιιιιιι....!!!!!! έγραψε: στις 21:40, 31-08-12:

μελαγχολικη,δεν ξερω γιατι.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O Αεράτος Come with me για να την βρεις <3 έγραψε: στις 13:45, 01-09-12:

Στην φάση κάτσε διάβαζε και μην παίζεις το πουλί σου.......
Παράθεση

mademoiselle

Νεοφερμένος

H mademoiselle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H mademoiselle έγραψε: στις 14:21, 01-09-12:

Αχαχαχα Αεράτε, κάτσε διάβασε τότε!!

Ενθουσιώδης και αισιόδοξη (λέτε να πήρα πολλά χαπάκια; αχαχα)
Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε: στις 15:17, 01-09-12:

σε φαση μεταβατικη , ειμαι λιγο αγχωμενη
Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε: στις 17:44, 01-09-12:

Σε φάση δεν μπορω να διαβάσω φύλλο..
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 18:32, 01-09-12:

Πωπω, όλοι μες τη μίρλα είστε.
Εγώ σχετικά καλά, είναι διάφορα που θα γίνουν στους επόμενους μήνες και τα περιμένω πως και πως, με χαρά αλλά και άγχος.
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,216 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 18:36, 01-09-12:

σε φαση κανε τις βαλιτσες σου Μαρια!
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,317 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 18:45, 01-09-12:

την χειρότερη και έχω και έναν μαλάκα να με βρίζει στο fb,να τον αγνοώ και να συνεχίζει ακάθικτος
Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε: στις 09:11, 02-09-12:

Επαναστατώ, για ν ανατρέψω ...την απόγνωσή μου!
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 09:28, 02-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Νωεύς
Επαναστατώ, για ν ανατρέψω ...την απόγνωσή μου!
Τίνι τρόπω ;
Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε: στις 10:02, 02-09-12:

Είμαι Άνεργος, Άφραγκος, Αδύναμος κι Ανύπανδρος. Αντί της απόγνωσης, επιλέγω την Απόδραση!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος