Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,225 μέλη και 2,423,285 μηνύματα σε 75,646 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 124 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 10:14, 02-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Νωεύς
Είμαι Άνεργος, Άφραγκος, Αδύναμος κι Ανύπανδρος. Αντί της απόγνωσης, επιλέγω την Απόδραση!
λυπάμαι. Η γη και αι καλλιέργειες μας σώζουν, αλλού που είναι ; Να σηκωθούμε να πάμε να γίνουμε αγρότες.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elena

Δραστήριο Μέλος

H elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 417 μηνύματα.

H elena έγραψε: στις 20:25, 02-09-12:

σε φάση διαβάσματος...πολύ διαβάσματος κ άγχους...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε: στις 21:47, 02-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
λυπάμαι. ... Να σηκωθούμε να πάμε να γίνουμε αγρότες.
Στις Ινδίες κάποτε έλεγαν " Μη λυπάσαι τον φτωχό, δεν έχει να χάσει τίποτα!" (Ξανα)Γείνομαι αγρότης! Από εκεί αρχίζει το προσωπικό μου τούνελ, για την Απόδραση! Έλα, αν θες και βλέπε... τη "σωτηρία του Τσαλαπετεινού"! (Πρώτα όμως να αφήσεις πίσω σου το ενδεχόμενο άγχος. Να μην είσαι όπως η elena,

Αρχική Δημοσίευση από elena
σε φάση ... άγχους...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Stelinita

Νεοφερμένος

H Stelinita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Stelinita έγραψε: στις 00:23, 03-09-12:

Σε φάση αναμονής....Περιμένω να καλυτερεύσουν τα πράγματα!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xristina elen

Περιβόητο Μέλος

H xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,065 μηνύματα.

H xristina elen Ό,τι δεν με σκοτώνει με κάνει πιο δυνατό έγραψε: στις 06:32, 03-09-12:

ειμαι σε κατασταση εκτακτου αναγκησ ειμαι σε μια φαση τραγικη....
Παράθεση

Efoula Vmk

Νεοφερμένος

H Efoula Vmk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Efoula Vmk wiiii!!! έγραψε: στις 11:33, 03-09-12:

Βρισκομαι σε μια φαση απολυτης τρελας και αγχους γιατι θελω να τακτοποιηθω με τη μετακομιση!Φοιτητικη ζωη!αυτα εχει!αγχη αλλα και ομορφες εμπειριες!
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,317 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 12:06, 03-09-12:

To be κανείς or not to be?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

άντζυ

Πολύ δραστήριο μέλος

H άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 471 μηνύματα.

H άντζυ εσύ, εσύ ότι μισώ, εσύ ότι γυρεύω.! ! ! έγραψε: στις 14:57, 03-09-12:

Σε φάση ενθουσιασμού που ξεκίνησα την πρώτη μου δουλειά αλλά και ανυπομονησίας για να ξεκινήσουν τα πανεπιστήμια..!!
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,216 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 16:45, 03-09-12:

να ζει κανεις ή να μην ζει?
Παράθεση

Δαλιδά (Cortana)

Επιφανές Μέλος

H Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ . Έχει γράψει 4,213 μηνύματα.

H Δαλιδά έγραψε: στις 16:55, 03-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
να ζει κανεις ή να μην ζει?
Αν στα 13 έχεις αυτό το δίλημμα τότε τι να πουν αυτοί στα 60.
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,216 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 16:56, 03-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από tsoufou
Αν στα 13 έχεις αυτό το δίλημμα τότε τι να πουν αυτοί στα 60.
τοτε δεν ειναι σε φαση να πουν αλλα να πραττουν
Παράθεση

Anneliz (Άννα)

Νεοφερμένος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Anneliz Im a Dreamer έγραψε: στις 17:02, 03-09-12:

άγχος, άγχος, νεύρα και άγχος!! Το μοναδικό άτομο που με καταλαβαίνει ,η κολλητή μου, φεύγει για εξωτερικό σε κάτι μέρες.
Χώρισα από μια σχέση 1μιση χρονου (σε αυτο θα μου πει κανείς -Ελα μωρε πας για άλλα- ελα μου ομως πως στις σημερινες μερες είναι δυσκολο να βρεις ενα καλό άτομο) Και αυτο που με αγχώνει ποιο πολυ ειναι το τι θα κάνω με την ζωη μου..δεν ξερω ουτε καν τι κατεύθυνση θέλω να διαλέξω και σε ποιο λυκειο να πάω...φοβάμαι μην κάνω καποια λάθος επιλογή και μείνω άνεργη στο μέλλον :/
Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε: στις 09:11, 04-09-12:

Σε φάση τι θα γράψω σήμερα
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,760 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 21:50, 05-09-12:

Σε μια αρκετά μπερδεμένη αλλά το ξεπερνώ
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,923 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 23:07, 05-09-12:

σε φαση 'πρεπει να αρχισω διαβασμα,αλλα δεν μπορω'!!
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,397 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 23:09, 05-09-12:

σε φαση δες τα πιο θετικα (ναι καλα,αντε γεια)
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε: στις 23:33, 05-09-12:

Σε φάση που δε μου κάνει τίποτα αίσθηση και μου φαίνονται όλα ψιλοαδιάφορα.
Και διάθεση γενικά ούτε για δείγμα αλλά δε βαριέσαι; Cool.
Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Διακεκριμένο μέλος

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 01:16, 06-09-12:

Σε φάση θέλω να πάρω φόρα και να χτυπήσω το κεφάλι μου στον τοίχο.
Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε: στις 17:10, 06-09-12:

Φάση τρεξίματος. Άλλα χάνονται κι άλλα χτίζονται. Αποδιοργάνωσης και οργάνωσης. Ορισμένες φορές χάσιμο του ελέγχου. Κούρασης και απουσίας οποιασδήποτε απόλαυσης.
Πάμε καλά.
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 17:20, 06-09-12:

προσπαθώ να σταθεροποιήσω κάτι υπέροχο που συμβαίνει στην ζωή μου..ελπίζω να επιτευχθεί! Κατα τα άλλα ξεκινάει σιγά σιγά η εξεταστική
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος