Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

Gamer

Νεοφερμένος

Ο Gamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλως σας βρηκα.

Ειμαι σε φαση ολικης ανασυγκροτησης και ειμαι αποφασισμενος για μια νεα αρχη σε πολλους τομεις της ζωης μου.
Το σαιτ δειχνει αρκετα ενδιαφερον και ειμαι σιγουρος οτι θα περασουμε καλα εδω οσο καιρο διαρκεσει η "επαφη"




Υγ. Αβαταρ εδω πως βαζουμε ?
Υπογραφη ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Σε φαση του ''ψαξε το βιβλιο μπας και διαβασεις'':-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickos_Sf

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
στη φαση που περιμενεις να περασουν οι μερες ,να πας στο νεο σου σπιτι σε μια πολη μακρια απ την δικη σου και να δεις επιτελους τι σημαινει πανεπιστημιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m.bee

Νεοφερμένος

Η Smile Honey :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Στην καλύτερη φάση μπαίνεις! Ωραία εμπειρία η φοιτητική ζωή και μαθαίνεις πολλά για τους γύρω σου, αλλά.. και για τον εαυτό σου! Απόλαυσε την, αλλά πάντα με μέτρο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;


δεν ξέρω
:confused:


δεν ασχολουμαι με τη ζωή μ, έχω σημαντικότερα πράγματα να ασχοληθώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
δεν ξέρω
:confused:


δεν ασχολουμαι με τη ζωή μ, έχω σημαντικότερα πράγματα να ασχοληθώ :P

χαιρομαι να βλεπω ατομα με σωστες προτεραιοτητες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
σε φαση: πρεπει να διαβασεις back to school
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m.bee

Νεοφερμένος

Η Smile Honey :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
σε φαση: πρεπει να διαβασεις back to school

Κουράγιο! :) Κάθε αρχή είναι πάντα δύσκολη, αλλά τίποτα δεν είναι πραγματικά δύσκολο!!

Εγώ πάλι είμαι στη φάση "Καιρός για δράση και πάνω απ' όλα η ψυχική μου υγεία!!!"
Χαμογελάσατε σήμερα; Αν όχι... ΚΑΚΩΣ!!! Χαμογελάστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Άφατος, σαν τον Ρεμπεσκέ (περίπου!!! )...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freepepsi

Νεοφερμένος

Η Ουρανία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Ειμαι σε φαση να εχω να επιλεξω μεταξυ δυο σημαντικων ,για μενα, προσωπων...Αχ αυτα τα διλημματα της ζωης:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
σε φάση χάλια χάλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Υγ. Αβαταρ εδω πως βαζουμε ?
Υπογραφη ?

Πάνω δεξιά που λέει "Καλωσόρισες Gamer!" έχει ένα βελάκι. Πάτα το και θα τα βρεις. Αν και μάλλον τα βρήκες ήδη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Σε φάση "χύμα στο κύμα και γουστάρωμεν"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
Σε οχι και τοσο καλη φαση...οπως παντα αλλωστε...ποτε μα ποτε δεν ειμαι σε καλη φαση και χαρουμενη...ολο προβληματα.....=////
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Νομίζω στη καλύτερη:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Eκει που επρεπε εδω και καιρο να'μαι αλλα αυριο θα΄χω αλλο μουντ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Eκει που επρεπε εδω και καιρο να'μαι αλλα αυριο θα΄χω αλλο μουντ
πως φαίνεται πως αύριο αρχίζουν τα σχολεία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
λιγουλάκι :P

αλλά μεταξύ μας, και ποιος δε θέλει?

φάση νύστας φορδεγουην
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top