Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,225 μέλη και 2,423,285 μηνύματα σε 75,646 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 121 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 12:38, 22-08-11:

Σε φάση...αλλαγών!

...άτιμες καλοκαιρινές κραιπάλες...!
Σε νιώθω! Όλοι λένε πως αδυνατίζουν το καλοκαίρι...αλλά πως είναι δυνατόν; Ποτά δεν πίνουν; Παγωτά δεν τρώνε; Μεζεδάκια δεν τρώνε; Πφφφφ...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 12:59, 22-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Σε νιώθω! Όλοι λένε πως αδυνατίζουν το καλοκαίρι...αλλά πως είναι δυνατόν; Ποτά δεν πίνουν; Παγωτά δεν τρώνε; Μεζεδάκια δεν τρώνε; Πφφφφ...
Το καλοκαίρι τρώμε παγωτά και πίνουμε ποτά, τα Χριστούγεννα πίνουμε ποτά και τρώμε μελομακάρονα, κουραμπιέδες κ.α, το Πάσχα σουβλίζουμε αρνί το οποίο συνοδεύεται με ποτά.. Αν το καλοσκεφτείς, δεν κάνουμε δίαιτα ποτέ..

Εγώ βρίσκομαι στη φάση που έχω συνάψει σχέση με την ιστορία και την απατώ με τα αρχαία και τα λατινικά ουκ ολίγες φορές..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,528 μηνύματα.

O stathakis έγραψε: στις 13:03, 22-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από iGiannis
Το καλοκαίρι τρώμε παγωτά και πίνουμε ποτά, τα Χριστούγεννα πίνουμε ποτά και τρώμε μελομακάρονα, κουραμπιέδες κ.α, το Πάσχα σουβλίζουμε αρνί το οποίο συνοδεύεται με ποτά.. Αν το καλοσκεφτείς, δεν κάνουμε δίαιτα ποτέ..

Εγώ βρίσκομαι στη φάση που έχω συνάψει σχέση με την ιστορία και την απατώ με τα αρχαία και τα λατινικά ουκ ολίγες φορές..
καλα οσον αφορα την διαιτα ασε το......χαχαχααχαχ κανενας δεν υποκυπτει σε διαιτες....χαχαχα εγω αυτη την εποχη χωρισα με την ιστορια και ατα αλλα αλλα θα εχουμε επανασυνδεση τον σεπτεμβριο!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Διακεκριμένο μέλος

H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε: στις 10:59, 26-08-11:

Σε μια δυσκολη περιοδο θα ελεγα...Πολυ δυσκολη..Ειμαι δεκαεξι λοιπον.Εφηβεια...Εκει που τα νευρα συνδιαζονται με τις πρωτες βραδινες κρεπαλες ,και που τα δακρυα μπλεκονται με το νευρικο γελιο...

Περασα ενα πολυ ομορφο καλοκαιρι...Δυστυχως ομως χρειαστηκε να αποχαιρετισω ποιος ξερει για ποσο καιρο καποια πολυαγαπημενα μου προσωπα...Δυσκολοι καιροι....Εφυγαν και οι δυο για εξωτερικο..

Επισης πρεπει να αντιμετωπισω και τους δικους μου προσωπικους φοβους και ανησυχιες...
Ξεκιναω την Δευτερα Λυκειου.....Και η ιδεα με εχει αγχωσει...Στοχευω(δυστυχως ή ευτυχως)ψηλα...
Θελει διαβασμα ,προσπαθεια....Πφφφφ..

Ολα μπλεγμενα σε ενα κουβαρι που βρισκεται βιδωμενο μεσα στο μυαλο μου...Και ολα αυτα διανυοντας την εφηβεια...

Δεν πειραζει...Αντεχω ακομα.......
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 11:22, 26-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από αδαμαντια52071
Σε μια δυσκολη περιοδο θα ελεγα...Πολυ δυσκολη..Ειμαι δεκαεξι λοιπον.Εφηβεια...Εκει που τα νευρα συνδιαζονται με τις πρωτες βραδινες κρεπαλες ,και που τα δακρυα μπλεκονται με το νευρικο γελιο...

Περασα ενα πολυ ομορφο καλοκαιρι...Δυστυχως ομως χρειαστηκε να αποχαιρετισω ποιος ξερει για ποσο καιρο καποια πολυαγαπημενα μου προσωπα...Δυσκολοι καιροι....Εφυγαν και οι δυο για εξωτερικο..

Επισης πρεπει να αντιμετωπισω και τους δικους μου προσωπικους φοβους και ανησυχιες...
Ξεκιναω την Δευτερα Λυκειου.....Και η ιδεα με εχει αγχωσει...Στοχευω(δυστυχως ή ευτυχως)ψηλα...
Θελει διαβασμα ,προσπαθεια....Πφφφφ..

Ολα μπλεγμενα σε ενα κουβαρι που βρισκεται βιδωμενο μεσα στο μυαλο μου...Και ολα αυτα διανυοντας την εφηβεια...

Δεν πειραζει...Αντεχω ακομα.......
Μην ανησυχεις καλη μου ...ολα θα πανε καλα... Μην ξεχνας οτι καθε περιοδος της ζωης μας εχει την ομορφια της -εκτος απο τις δυκολιες ,που κι αυτες εχουν την ομορφια τους -και θα σε συμβουλευα να τη ζησεις και να τη χαρεις οπως ερθει Θα εχεις αργοτερα πολυ ομορφες αναμνησεις ανεμελιας απο αυτη την περιοδο της ζωης σου...
Το μονο που να ευχεσαι να εισαι καλα στην υγεια σου ,γερη και δυνατη ,να μην ξεχνας τους στοχους σου και δεν εχεις να φοβηθεις τπτ...
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,002 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε: στις 11:40, 26-08-11:

Ερωτευμένη,μπερδεμένη...ούτε εγώ ξέρω σε τι κατάσταση βρίσκομαι...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 11:46, 26-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Maria serres
Ερωτευμένη,μπερδεμένη...ούτε εγώ ξέρω σε τι κατάσταση βρίσκομαι...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 00:55, 27-08-11:

βαρετη και πληρως χαλαρη,χρειαζομαι απεγνωσμενα μια ΕΚΠΛΗΞΗ
Παράθεση

θρυαλλίδα

Δραστήριο Μέλος

H θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.

H θρυαλλίδα χέρια και πόδια βρωμικα,μάτια καθαρά έγραψε: στις 01:02, 27-08-11:

αγχος και σε φαση που επικεντρωνομαι στον εαυτο μου για να γινω καλυτερη ψυχη και σωματι
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 01:04, 27-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από θρυαλλίδα
καλυτερη ψυχη και σωματι
ναι και εγω αυτο,damn μας εφαγαν οι πανελληνιες(ή εμεις φαγαμε παραπανω σε αυτες...)
Παράθεση

RunawayDreamer (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 404 μηνύματα.

H RunawayDreamer ήταν η ζωή τους, λένε, τραγωδία... έγραψε: στις 01:10, 27-08-11:

Είμαι σε μια φάση στην οποία δεν θα ήθελα ποτέ να ξαναβρεθώ. Πρέπει να παρθούν αποφάσεις για το μέλλον, και έτσι όπως έχουν γίνει τα προσωπικά μου όλα, από ότι φαίνεται, έχουν τιναχθεί στον αέρα και υπάρχει μια γενική αναστάτωση λόγω υπερβολικού εγωισμού και κόμπλεξ κατωτερότητας από τον περίγυρο.
Σκατά και απόσκατα, πως το λένε; Με το συμπάθιο κιόλας, ε;
Παράθεση

θρυαλλίδα

Δραστήριο Μέλος

H θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.

H θρυαλλίδα χέρια και πόδια βρωμικα,μάτια καθαρά έγραψε: στις 01:19, 27-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από alehunter
ναι και εγω αυτο,damn μας εφαγαν οι πανελληνιες(ή εμεις φαγαμε παραπανω σε αυτες...)
γαμησε τα απο τι πορτα δεν θα μπαινουμε
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 01:32, 27-08-11:

γαμησε τα απο τι πορτα δεν θα μπαινουμε

κοιτα,εμενα παντα με ανακουφίζει το γεγονος οτι υπαρχουν και χειροτερα
παντως για εσενα τι να πω;;;
Παράθεση

θρυαλλίδα

Δραστήριο Μέλος

H θρυαλλίδα χέρια και πόδια βρωμικα,μάτια καθαρά έγραψε: στις 01:34, 27-08-11:

ε θα φαω θα φαω και στο τελος θα σκασω
Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε: στις 01:45, 27-08-11:

Σε αυτη τη φαση που λες: Κατι λειπει. Παντα κατι λειπει.

Το τι σκ*τα ειναι αυτο το κατι και ποτε σκ*τα θα ερθει το ξερεις και δε το ξερεις...

Σε μια φαση γαμ*&@#$ τα λιγο εως παρα πολυ αλλα οκ, μια χαρα.
Βγαινεις με φιλους, παρεες, βολτες, καφεδες, θαλασσες, ποτα, ξενυχτια, μπας και ξεχαστεις, περνας καλα, ισως και πολυ καλα προσωρινα ΚΙ ΟΜΩΣ θα ερθει αυτη η κ*λο-ωρα που θα πρεπει να μεινεις μονος σου και να βαριεσαι τα παντα, να μελαγχολεις και να σου λειπει κατι...να εχεις ενα βαρος, κατι.
Και το χειροτερο, να μην κανεις τιποτα γι αυτο ενω κατα βαθος ξερεις οτι φταις που εισαι ετσι.
Τι να πει κανεις...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη εμμα_τριντεντ : 27-08-11 στις 01:54. Αιτία: ξεχασα να γραψω πως ακουω και Μακροπουλο(3 φορες το ιδιο τραγουδι)...και παω για 4η!
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 01:55, 27-08-11:

ε θα φαω θα φαω και στο τελος θα σκασω
χεχε σιγα θα τα χασουμε αργα ή γρηγορα,εγω εχω χασει καποια,καλα ειμαι εσυ γινεται τπτ ή μπα;;;
Αρχική Δημοσίευση από εμμα_τριντεντ
Σε μια φαση γαμ*&@#$ τα λιγο εως παρα πολυ αλλα οκ, μια χαρα.
Βγαινεις με φιλους, παρεες, βολτες, καφεδες, θαλασσες, ποτα, ξενυχτια, μπας και ξεχαστεις, περνας καλα, ισως και πολυ καλα προσωρινα ΚΙ ΟΜΩΣ θα ερθει αυτη η κ*λο-ωρα που θα πρεπει να μεινεις μονος σου και να βαριεσαι τα παντα, να μελαγχολεις και να σου λειπει κατι...να εχεις ενα βαρος, κατι.
Και το χειροτερο, να μην κανεις τιποτα γι αυτο ενω κατα βαθος ξερεις οτι φταις που εισαι ετσι.
Τι να πει κανεις...
πραγματι ολοι το εχουμε αυτο τι να πω ισως μετα απο το μπιμ των πανελληνιων δεν εχουμε συνηθησει να καθομαστε τοσο.contrast συναισθηματων οσο να 'ναι.Γενικα οπως λεει και το κομματι ειμαστε σε φαση ''Μ'αγαπα μα δεν με αισθανεται...''Κυριως παντως αυτο που λες με τις παρεες ισχυει απολυτα....
Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε: στις 02:06, 27-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από alehunter
πραγματι ολοι το εχουμε αυτο τι να πω ισως μετα απο το μπιμ των πανελληνιων δεν εχουμε συνηθησει να καθομαστε τοσο.contrast συναισθηματων οσο να 'ναι.Γενικα οπως λεει και το κομματι ειμαστε σε φαση ''Μ'αγαπα μα δεν με αισθανεται...''Κυριως παντως αυτο που λες με τις παρεες ισχυει απολυτα....
Χαλι μαυρο.
Αλεξ, εσυ που εισαι και το μουσικο μου ταιρι διαβασε λιγο για να με νιωσεις:
Οτι ειμαι μονος μου και με λιωνει ο πονος μου
Μη με βρισεις απλα λυπησου με... σημερα! Γιατι αυριο θα ξαναγεννηθω απ τις σταχτες μου και δε θα χρειαζομαι τη λυπηση κανενος(μεχρι να πεσει η αξιοπρεπεια μου στα πατωματα ξανα)! Χααα! 8)
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 02:40, 27-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από εμμα_τριντεντ
Χαλι μαυρο.
Αλεξ, εσυ που εισαι και το μουσικο μου ταιρι διαβασε λιγο για να με νιωσεις:
Οτι ειμαι μονος μου και με λιωνει ο πονος μου
Μη με βρισεις απλα λυπησου με... σημερα! Γιατι αυριο θα ξαναγεννηθω απ τις σταχτες μου και δε θα χρειαζομαι τη λυπηση κανενος(μεχρι να πεσει η αξιοπρεπεια μου στα πατωματα ξανα)! Χααα! 8)
ωωωωωω μουσικο ταιρι,με συγκινεί το comment...
εγω να σε βρισω;;;;με τετοια ιταλικα τραγουδια που μου πασαρεις;;;(bold καλα μιλαμε για ποιηση)

On:ισως παιδια να λειπει love απο την ζωη μας....
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,528 μηνύματα.

O stathakis έγραψε: στις 09:49, 27-08-11:

παιδια κουραγιο!!!!πανελληνιες ειναι...θα το περασουμε αυτο το μαρτυριο!!!ο καιρος θα περασει γρηγορα!!!!!!ετσι θελω να πιστευω...
Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

H xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 196 μηνύματα.

H xrisopsaro έγραψε: στις 10:02, 27-08-11:

σε τι φαση να ειμαι?αναμονης...θα φυγω για Κρητη 'η οχι....θα αλλαξει η ζωη μου ριζικα 'η οχι....
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος