Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,792 μέλη και 2,440,615 μηνύματα σε 76,683 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 262 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Νέα δομή κατηγοριών στο e-steki

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 01:14, 22-03-10:

Αλλάξαμε τη γενική δομή των κατηγοριών έτσι ώστε να είναι εύκολη η πλοήγηση στην τεράστια θεματολογία του e-steki. Το μεγαλύτερο μέρος της θεματολογίας του, είχε καταλήξει να βρίσκεται στην "καρτέλα" Γενική Συζήτηση, κάτι ιδιαιτέρα δύσχρηστο.

Γι' αυτό διαχωρίσαμε την γενική συζήτηση στις καρτέλες Επιστήμη, Πολιτισμός και Καθημερινότητα. Μετατρέψαμε την Τεχνολογία σε υποκατηγορία της καρτέλας Επιστήμη. Θεωρούμε ότι έτσι η οργάνωση είναι τέτοια που σας επιτρέπει πιο άνετη και ευχάριστη πλοήγηση.

Περιμένουμε feedback!

gatouni8400 (Χαρά Καλέ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 131 μηνύματα.

H gatouni8400 Δεν είναι εδώ για κανέναν εκτός από..... έγραψε: στις 02:07, 22-03-10:

Αχ τέλεια μπράβο σου Exposed..τώρα σίγουρα θα είναι καλύτερα!!
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια