Αλήθειες που κρύβουμε από τον σύντροφο μας

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τι συμβένει τελικά με τους ανθρώπους;
Οι γυναίκες λένε οτι συχένωντε τις τσόντες, :hmm:
οι άντρες ότι δεν θέλουν σεξ με το πρώτο ραντεβού,:whistle:
οι γυναίκες συχένωντε τα καπνιστά;)
άντρές δεν θέλουν να βλέπουν με την σύντροφο πορνό ενώ μόνοι βλέπουν

Τι γίνετε τελικά; ειναι όλοι τόσο αληθηνοι; ή ντρέποντε να πουν π.χ ναι μου αρέσουν οι τσόντες!

Και κάτι άλλο που μου κάνει εντύπωση είναι γιατί δεν τις βλέπουν μαζί ή γιατί οι άντρες ακόμα και οι γυναίκες δεν το λένε ότι θέλουν σέξ αφού μπορεί να είναι αλήθεια;
Εγώ είμαι εκφυλη; ή γενικά οι σχέσεις θέλουν χρόνο; Και πόσο χρόνο χρειάζετε να ανοιχτεί κάποιος για να πεί τι θέλει πραγματικά;
Τι απο όλα αυτά είναι Ταμπού; για να μην μπορούμε να το πούμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Aυτά όλα είναι σχετικά Μάνια. Οι φίλες μου πχ ξέρω πως δεν τους αρέσει να βλέπουν τσόντες, εγώ από την άλλη εώς που κοιμάμαι αν μου βάλεις μία (πρέπει να είναι πολύυυυυυυυυ ενδιαφέρουσα, διότι έχω δει άπειρες!) και δεν έχω κανένα πρόβλημα να δω τσόντα με (σχεδόν) οποιοδήποτε, συμπεριλαμβανομένου του εκάστοτε φίλου μου.

Τα όρια καθενός είναι επίσης σχετικά. Αυτό που εγώ κι εσύ θεωρούμε αυτονόητο ή θεωρούμε πως εύκολα θα το δοκιμάζαμε, μπορεί για κάποιον άλλον να αποτελεί ..δύσκολο θέμα που θέλει επεξεργασία.

Το θέμα είναι πως στην ουσία του σε αυτά τα πράγματα δεν υπάρχουν κανόνες και πως εξαρτώνται όλα από την ιδιοσυγκρασία κάθε ανθρώπου. Άλλοι είναι πιο ανοιχτοί κι άλλοι δεν θέλουν πολλά πολλά. Το θέμα είναι ο καθένας μας να μπορέσει να βρει το ανάλογό του ώστε να είναι και οι δύο ευτυχισμένοι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ δεν κατάλαβα κάτι.














ποια καπνιστά?:bleh::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
θα συμφωνήσω με την φιλτατη kajira. ειναι θέμα ανθρώπου...

(ψιτ kajiraki... και οι φίλες σου βλέπουν τσόντες. δεν εχουν πρόβλημα):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
dooo τι δεν κατάλαβες? πες μας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δουλεβα παλιά σε DVDαδικο και έβλεπες γυναίκες να λένε συχένωμαι εγώ είμουν υπέυθηνη για τον τομέα αυτό, κοπέλες που το έλεγαν ερχόντουσαν σε μένα και ζητούσαν να τους βρώ εγώ και εκείνες έλεγαν στον σύντροφο τους "να θα κάνω πλάκα στην τάδε" και εκείνη ερχόταν σε μένα 1 φορά την ευδομάδα:hmm:
Στο ζήτημα τσόντα είμαι άπιαστη και ξέρω καλά ότι πολές δεν το παραδέχοντε, γιατί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
θα συμφωνήσω με την φιλτατη kajira. ειναι θέμα ανθρώπου...

(ψιτ kajiraki... και οι φίλες σου βλέπουν τσόντες. δεν εχουν πρόβλημα):D

Δεν εννοούσα εσάς καλιέ! :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
χμου, εγω μαλλον δεν ανηκω σε αυτη την κατηγορια.
λατρευω τις τσοντες, τις λατρευω ομως ε!!!
τις καλες πολυ, τις κακες λιγοτερο, κυριως γελαω :P
αναλογα το τι σχεση εχω και με τον αλλο, συνηθως βλεπουμε ΜΑΖΙ η τον ΠΑΡΟΤΡΥΝΩ να δουμε μαζι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
χμου, εγω μαλλον δεν ανηκω σε αυτη την κατηγορια.
λατρευω τις τσοντες, τις λατρευω ομως ε!!!
τις καλες πολυ, τις κακες λιγοτερο, κυριως γελαω :P
αναλογα το τι σχεση εχω και με τον αλλο, συνηθως βλεπουμε ΜΑΖΙ η τον ΠΑΡΟΤΡΥΝΩ να δουμε μαζι :)


:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

Εκείνος τι λέει; έχει πρόβλημα με αυτό;

Πάντως πολύ γυναικοπαρέα βλέπω:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι εγώ μπορεί να δω μια καλή αισθησιακή ταινία, αν και σπάνια πλέον διότι ελάχιστες είναι καλές, οι περισσότερες μοιάζουν απίστευτα μεταξύ τους. Και εκνευρίζομαι απο τις περισσότερες που δηλώνουν σοκαρισμένες που ο φίλος τους βλέπει γιατί οι ίδιες τις θεωρούν "μπλιααααχ", οι περισσότερες απο αυτές είναι υποκρίτριες.
Το καπνιστό ρε παιδιά τι είναι; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ έχω κολλήσει χοντρά στο καπνιστό.

μην'είν' σολωμός?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
χμου, εγω μαλλον δεν ανηκω σε αυτη την κατηγορια.
λατρευω τις τσοντες, τις λατρευω ομως ε!!!
τις καλες πολυ, τις κακες λιγοτερο, κυριως γελαω :P
αναλογα το τι σχεση εχω και με τον αλλο, συνηθως βλεπουμε ΜΑΖΙ η τον ΠΑΡΟΤΡΥΝΩ να δουμε μαζι :)

Kι εγώ το ίδιο... έχω φοβερή συλλογή στο πισί μου! :redface:

Είσαι να κάνουμε καμιά ανταλλαγή; :P

(P.S. Καπνιστά λογικά ίσον είδη καπνιστού, ίσον τσιγάρα, πίπες, τσιμπούκια κι άλλα τέτοια που αν συνεχίσω θα φάω ban.. :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Υπάρχουν γυναίκες άνω των 17 που έχουν πρόβλημα με αυτό;;;;;;;;;;;; :blink: :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Όχι απλά υπάρχουν, αλλά είναι και η πλειοψηφία απ' όσο ξέρω.. :blink: (το κάνουν ή χατηρικά ή χάλια ή και τα δύο παραπάνω μαζί! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
χααχχαχααχχαχαχαχαχαχα, πίπα = καπνιστό !!!!!!!:D

θα πηγαίνατε στο dvdαδικο της γειτονιάς σας (που σας ξέρουν) να ζητήσετε τσόντα, χωρίς να δικαιολογήσετε τη πράξη σας (για πλάκα, π.χ.)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Kι εγώ το ίδιο... έχω φοβερή συλλογή στο πισί μου! :redface:

Είσαι να κάνουμε καμιά ανταλλαγή; :P

(P.S. Καπνιστά λογικά ίσον είδη καπνιστού, ίσον τσιγάρα, πίπες, τσιμπούκια κι άλλα τέτοια που αν συνεχίσω θα φάω ban.. :P)


xaxaxa!!
εσυ δικια μας εισαι!:clapup:

ναι! χτες μαλιστα για να ελαφρυνω λιγο το δισκο μου εγραψα 4 dvd... :angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
χααχχαχααχχαχαχαχαχαχα, πίπα = καπνιστό !!!!!!!:D

θα πηγαίνατε στο dvdαδικο της γειτονιάς σας (που σας ξέρουν) να ζητήσετε τσόντα, χωρίς να δικαιολογήσετε τη πράξη σας (για πλάκα, π.χ.)?

το εχω κανει πολλες φορες ντιαρ.

καμια φορα παιζει να ρωτησω αν εχουν κ τπτ καινουριο με την ταδε ηθοποιο η αν εχει δει την τσοντα η κοπελα να μου πει τη γνωμη της :P
και φυσικα παντα μου λενε οχι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όχι απλά υπάρχουν, αλλά είναι και η πλειοψηφία απ' όσο ξέρω.. :blink: (το κάνουν ή χατηρικά ή χάλια ή και τα δύο παραπάνω μαζί! :P)
:blink: :blink: Αν σου πω οτι πρώτη φορά το ακούω αυτό;; Πίστευα οτι είναι μια ελάχιστη μειοψηφία αυτές!
Δεν μπορεί ρε παιδιά, δείτε και εδώ, έχουμε καμια τέτοια; :no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
xaxaxa!!
εσυ δικια μας εισαι!:clapup:

ναι! χτες μαλιστα για να ελαφρυνω λιγο το δισκο μου εγραψα 4 dvd... :angelnot:

Εγώ τις έχω σε εξωτερικό σκληρό, εκτός από τις πολύ αγαπημένες που τις έχω κανονικά μες στο πισί για ..άμεση χρήση! ;)

:blink: :blink: Αν σου πω οτι πρώτη φορά το ακούω αυτό;; Πίστευα οτι είναι μια ελάχιστη μειοψηφία αυτές!
Δεν μπορεί ρε παιδιά, δείτε και εδώ, έχουμε καμια τέτοια; :no:

Καλέ, τι στεναχωριέσαι έτσι εσύ; Ούτε άντρας να ήσουν και να υπέφερες.. :P (ρώτα και κάνα χριστιανό - όχι τον Πάνο :D - να σου πει τι τραβάνε και δαύτοι με τα ...καπνιστά! :whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top