Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,236 μέλη και 2,423,841 μηνύματα σε 75,676 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 464 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σταματήστε τη δολοφονία δελφινιών και φαλαινών στο Taiji της Ιαπωνίας

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 00:05, 24-02-07:

Παιδιά, δεν θα σας πω πολλά, απλά δείτε (οσο μπορείτε) το παρακάτω βιντεάκι...

http://www.glumbert.com/media/dolphin

Αν θέλετε να σταματήσουν αυτά, ή τουλάχιστων να εκφράσετε την αντίθεσή σας σε τέτοιες πράξεις, παρακαλώ υπογράψτε στην διαμαρτυρία...

http://www.petitiononline.com/golfinho/petition.html
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bisbirikos

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O bisbirikos έγραψε: στις 03:19, 24-02-07:

http://www.seashepherd.org/whales/

Αυτους τους ξερετε?
Εστελνα χρηματα στη Greenpeace και το εκοψα.
Τωρα στελνω σ'αυτους γιατι πιστευω οτι ειναι πολυ πιο ειλικρινεις...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 490 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε: στις 03:35, 24-02-07:

262126.dolfin power stop stop stop killings36elladara-greece-
πέρα από τη πλάκα όμως, ψυχοπλακώθηκα!
:/

ενώ δε μπορώ να βλέπω να κακοποιούνται ζώα, θα μπορούσα άνετα να σκοτώσω πολλούς ιάπωνες μετά από τη προβολή του clip :/
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 08:17, 24-02-07:

Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
262906 Total Signatures με τη δικη μου και θα το προωθησω.
το βιντεακι δε μπορεσα να το δω ολο. ουτε στα μισα δεν εφτασα.
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 09:46, 24-02-07:

Ειχα "υπογραψει" πριν κανα δυο βδομαδες..το βιντεο ειναι πολυ σκληρο
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 09:55, 24-02-07:

Το βιντεακι "φοβαμαι" να το δω, αλλα ψηφισα (263715) και θα το προωθησω.
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,042 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 10:23, 24-02-07:

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση!
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 10:36, 24-02-07:

φουνιδιο, ποσες πρέπει να μαζευτουν?
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε: στις 10:43, 24-02-07:

Δεν ξέρω πόσες πρέπει να μαζευτούν για να πούμε οτι κάνουμε κάτι... το μόνο ευχάριστο είναι οτι ο αριθμός των υπογραφών ανεβαίνει όλο και γρηγορότερα. Μακάρι τελικά να καταφέρουμε κάτι...

edit: Την ώρα που υπέγραψα εγώ χθες, είχαν ήδη υπογράψει περίπου 259700 άτομα και αυτή τη στιγμή είναι 264337...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Founes : 24-02-07 στις 10:50.
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4,239 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 10:57, 24-02-07:

+1

-petros
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 13:06, 24-02-07:

Και εγω υπεγραψα. Το βιντεο ειναι ανατριχιαστικο...
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 20:15, 25-02-07:

΄Κι εγώ υπέγραψα!!!
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 20:17, 25-02-07:

Εγώ θα το προωθήσω και στο φόρουμ της σχολής μου
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 20:47, 25-02-07:

Φρικτό το video
Και τα αγαπάω πολύ τα δελφίνια...
Υπέγραψα πάντως
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε: στις 22:15, 25-02-07:

290507 Total Signatures
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 08:07, 26-02-07:

294048 εγώ

Αν και πραγματικά γνωρίζει κάποιος αν όλες αυτές οι ηλεκτρονικές υπογραφές μας κατα καιρούς πιάνουν τόπο;
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 625 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 10:37, 26-02-07:

Υπέγραψα κι εγώ!
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε: στις 10:41, 26-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
294048 εγώ

Αν και πραγματικά γνωρίζει κάποιος αν όλες αυτές οι ηλεκτρονικές υπογραφές μας κατα καιρούς πιάνουν τόπο;
Πραγματικά δεν ξέρω... Η Nazanin πάντως σώθηκε!!!
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 10:44, 26-02-07:

Γιατι το κάνουν αυτό οι φρικτοί άνθρωποι; ακόμα και άν ειναι ανάγκη να τα σκωτώσουν ας ειναι τουλάχιστον καλύτερες οι συνθήκες δεν το ήδα όλο δεν άντεξα αλλα μέρι την μέση που το πήγα θέλουν σκώτομα
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 12:20, 26-02-07:

301371 με την δική μου.

Ανατριχιαστικό.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια