Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
Αυτά είναι θέματα...!!!:clapup::clapup: Αll star 4ever!!! Είναι πολύ ωραία παπουτσάκια, άνετα και σου κάνουν και στιλ! Εγώ τώρα τα έχω σε μπορντώ κοντά (όχι μποτάκια) και είναι τέλεια. :D το καλό είναι με αυτά τα παπούτσια ότι αν δεν τα πλύνεις δεν θα σε παρεξηγήσει κανείς γιατί είναι ωραία και καθαρά και λερωμένα...!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Φόραγα πολύ All Star το διάστημα μεταξύ 18-21 περίπου, που ήταν και πιο casual το ντύσιμο μου.

Τελικά πιστεύω ότι οι περισσότεροι τα φοράνε για τα όσα άυλα φέρνουν μαζί τους, και όχι για κάποιον πρακτικό λόγο: Είναι άβολα, κατα βάση άκομψα και χαλάνε εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Φοράτε All Star; Σας αρέσουν; :D
Όχι, δεν μου αρέσουν ιδιαίτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evaggelia x

Νεοφερμένος

Η Evaggelia x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ναιι, είναι πολύ ωραία! :D
Εγώ έχω ροζούλια και χρυσά :happy:

Υ.Γ: Πρώτο μου πόστ,ωραίααα
Καλώς ήρθα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka8armataki

Νεοφερμένος

Η ka8armataki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Τρελαίνομαι για τα all star... Η αλήθεια είναι πως τώρα τελευταία πορώθηκα... Αγόρασα ενα ζευγάρι κόκκινα κλασσικά και μετά έτυχε να μου φέρει δώρο ο ξάδελφος μου από Κορέα ένα ακόμα ζευγάρι... Πλέον έχω ένα σωρό σε περίεργα σχέδια που δε κυκλοφόρουν Έλλαδα... Νομίζω πως είναι το τέλειο παπούτσι, εγώ προσωπικά φοράω all star όλες τις ώρες τις μέρας και σε όλες τις περιστάσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
εχω παρει 2 ζευγαρια παλιοτερα μονο και μονο επειδη μου αρεσε το σχεδιο τους. ηταν και τα δυο μποτακια και το ενα ζευγαρι ηταν σε χρωμα καπουτσινο ( μπορντο - καφε ) με ροζ καρδουλες και οπως ηταν φυσικο ολοι με κοιταζαν στα ποδια. το αλλο ηταν καταμαυρο με ενα φουξια σημα της ειρηνης στο πλαι. το προβλημα τους ηταν οτι χαλασαν πολυ γρηγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Ωραία παπουτσάκια είναι. Υπερεκτιμημένα όμως! Όχι και 70ευρώ για να πάρεις ένα ζευγάρι πάνινα παπούτσια, που αν τα βάλεις 3 μέρες συνεχόμενες βρωμάν και ζέχνουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna00

Νεοφερμένος

Η ioanna00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Δεν μου αρέσουν καθόλου. Άε που έχουν γίνει σούπα. Ο κάθε τυχαίος φοράει. Προτιμώ κάτι πιο κομψό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Μου αρεσου παρα πολυ!!! Εχω 4 ζευγαρια και θελω και αλλαααα....!!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ωραία παπουτσάκια είναι. Υπερεκτιμημένα όμως! Όχι και 70ευρώ για να πάρεις ένα ζευγάρι πάνινα παπούτσια, που αν τα βάλεις 3 μέρες συνεχόμενες βρωμάν και ζέχνουν..

Δε βρωμάνε... εκτός κι αν τα φοράει κανας μπιχλιάρης. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Δε βρωμάνε... εκτός κι αν τα φοράει κανας μπιχλιάρης. :confused:

είναι πολυ ωραία , αλλά με όσους το συζητάω , μόνο τα δικά μου βρωμάνε :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
ρε παιδια βρωμανε και πολυ μαλιστα...τι μαχη δινω εγω με τν μητερα καθε μερα για αυτο δεν περιγραφεται...και δεν σκιζονται κιολας οσο και να προσπαθω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
εμενα μου αρεσουν, δεν βρωμανε και δεν τα βρισκω υπερτιμημενα :confused: Το μονο ελαττωμα τους ειναι οτι δεν μπορεις να τα φορεσεις οταν βρεχει και εδω που ζω βρεχει πολυ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ναι, άμα βρωμάει το all star θα βρωμάει και το χ,ψ άλλο παπούτσι. Δε φταίει το συγκεκριμένο. Εγώ τόσα χρόνια που φοράω δεν μύρισαν ποτέ.

είναι πολυ ωραία , αλλά με όσους το συζητάω , μόνο τα δικά μου βρωμάνε :/:

Για τον exposed σε πέρασα -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
ολα τα παπουτσια βρομανε αν τα φοραει καποιος καθε μερα αλλα εξαρταται κι απο το ποδι αν βρομαει γενικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Xωρίς συγκεκριμένο λόγο δεν μου άρεσαν καθόλου παλιά. Ίσως επειδή είχαν γίνει τόοοοοσο μόδα. Όλα τα κορίτσια από 12 μέχρι 17 θα πήγαιναν στο σχολείο μες στην τρελή χαρά και θα έλεγαν "Α, κοίτα τα καινούρια μου starakia'', ή ''Πάτα μου τα παπούτσια. Τα All Star φθαρμένα δείχνουν ωραία''.

Πλέον δεν έχω πρόβλημα. Δεν τα φοράω αλλά μερικά μου αρέσαν και σε μερικούς ανθρώπους βρίσκω ότι πάνε πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
Μεχρι κι ο πατερας μου εχει ενα ζευγαρι:redface:,αλλα πολυ που με νοιαζει.Εμενα ειναι τα αγαπημενα μου παπουτσια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Δε βρωμάνε... εκτός κι αν τα φοράει κανας μπιχλιάρης. :confused:
Δεν είναι απαραίτητο να είναι μπιχλιάρης ο άλλος. Λογικά δες το... Είναι πάνινα και είναι λογικό να μυρίζουν άσχημα... :
ρε παιδια βρωμανε και πολυ μαλιστα...τι μαχη δινω εγω με τν μητερα καθε μερα για αυτο δεν περιγραφεται..

Και επιπλέον τα φοράνε όλοιιιιιιιιιιιιιιι! Παντού, ο καθένας έχει ένα ζευγάρι. Και εγώ έχω. Η μαμά μου μου έχει πει ότι στην εποχή της ήταν τα πιο φτηνιάρικα παπούτσια και τα φορούσαν τα φτωχά παιδάκια... Κάτι λέει αυτό για την "αξία" τους:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δεν είναι απαραίτητο να είναι μπιχλιάρης ο άλλος. Λογικά δες το... Είναι πάνινα και είναι λογικό να μυρίζουν άσχημα... :

Όπως είπε και μια κοπέλα πάνω, το αν μυρίζουν ή όχι δεν οφείλεται απαραίτητα στα παπούτσια, αλλά στο πόδι του καθενός.:confused:

Η μαμά μου μου έχει πει ότι στην εποχή της ήταν τα πιο φτηνιάρικα παπούτσια και τα φορούσαν τα φτωχά παιδάκια...

Και ο μπαμπάς μου αυτό μου είχε και τρελαίνεται λίγο με τη τιμή τους σήμερα..:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Holy_Law

Νεοφερμένος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι λέτε,προτιμώ τα Vans πολύ πιο βολικά.
Δε λέω για αυτα του skate. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top