Προφυλάξεις

Παίρνετε προφυλάξεις στις ερωτικές σας επαφές;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 132)
  • Πάντοτε

    Ψήφοι: 56 42.4%
  • Δεν παίρνω μόνο σε μακροχρόνιες σχέσεις κι αφού έχουν προηγηθεί εξετάσεις

    Ψήφοι: 24 18.2%
  • Παίρνω, μέχρι να αποφασίσω ότι θέλω να κάνω παιδί

    Ψήφοι: 19 14.4%
  • Πάντοτε, πριν τον γάμο

    Ψήφοι: 4 3.0%
  • Πάντοτε, εκτός από κάποια "ατυχήματα" που είχα

    Ψήφοι: 6 4.5%
  • Μόνον όταν το ζητήσει ο/η συντροφός μου.

    Ψήφοι: 2 1.5%
  • Μόνον με περιστασιακούς ερωτικούς συντρόφους.

    Ψήφοι: 6 4.5%
  • Για λίγο καιρό στην αρχή της σχέσης. Μετά τραβιέται/μαι.

    Ψήφοι: 11 8.3%
  • Ποτέ! Δεν πιστεύω ότι χρειάζονται ή ότι με προστατεύουν.

    Ψήφοι: 4 3.0%

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εκτός από το στοματικό σεξ που το προφυλακτικό είναι εμετικό.

Στοματικο και προφυλακτικο?! Απο ποτε?!:eek::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosf

Νεοφερμένος

Ο thanosf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Κορυφαίο το βιντεακι!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Μετά από πόσο καιρό σχέσης θα δεχόσασταν να σταματήσετε τη χρήση του προφυλακτικού? Θα ζητούσατε από το/τη σύντροφό σας να κάνει τις απαραίτητες εξετάσεις προτού αποφασίσετε κάτι τέτοιο?

κατσε να παρω το πτυχιο μου... και θα του κανω εγω η ιδια τις εξετασεις να μαι και σιγουρη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sapienzia

Νεοφερμένος

Η Sapienzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Μπορω να παραδεχτω οτι το προφυλακτικο, αν κ απαραιτητο, ειναι οτι χειροτερο εχει σκεφτει ανθρωπος να κατασκευασει. Ως προς την ικανοποιηση τουλαχιστον. Κ κατα την γνωμη μου δεν ειναι καθολου εγκεφαλικο γιατι η διαφορα με ή χωρις ειναι τεραστια!!! Αλλα τι γινεται με ολα αυτα τα ΣΜΝ???? Γιατι αντε....προφυλακτικο στο sex (με μιση καρδια) να χρησιμοποιησεις....ολα τα υπολοιπα???? Η επαφη της περιοχης γυρω απο το προφυλακτικο...το στοματικο...ολα αυτα δεν μπορουν να μεταδοσουν ΣΜΝ??? Εχω μεγαλο αγχος για το θεμα κ οποιος μπορει ας μου πει την γνωμη του....ευχαριστω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Εμείς δεν χρησιμοποιούμε πλέον και είναι much better η κατάσταση....;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Εμείς δεν χρησιμοποιούμε πλέον και είναι much better η κατάσταση....;););)



Καταστήματα Λητώ





Υγ. υπερμέγαλολ

Στοματικο και προφυλακτικο?! Απο ποτε?!:eek::whistle:
Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.


:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Xμ, πρόχειρα-πρόχειρα, κονδυλώματα, μολυσματική τέρμινθος, ένας σκασμός μύκητες, πιθανή εγκυμοσύνη και άλλα με περίεργα ονόματα.:redface:


Ματς μπέτερ δε το λες.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ηρεμήστε βρε παιδιά, μπορεί να παίρνει αντισυλληπτικά η κοπέλα και να έχουν κάνει εξετάσεις. Ορισμένοι (κακώς) λέγοντας "προφυλάξεις" εννοούν μόνο το προφυλακτικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ηρεμήστε βρε παιδιά, μπορεί να παίρνει αντισυλληπτικά η κοπέλα και να έχουν κάνει εξετάσεις


Χμμμ, μπορεί
να έχω ένα πεντακοσάγιουρο στην τσέπη μου.
Για να δω...
:P

:P

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Αντισυλληπτικά δεν παίρνω. Εξετάσεις έχουμε κανει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Άντε με έναν πόνο!!!

(Εκτός αν θέτε να τεκνοποιήστε τώρα που είναι νωρίς και τα ωάριά σου είναι χάη κλας οπότε να μη σε δουλεύουμε για την υπέρμετρη ανευθυνότητα της στάσης σου...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Ωπα ρε παιδιά χαλαρώστε λίγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Είναι απλό μαντάμ ένα ζευγάρι όταν θέλει να τεκνοποιήσει έχει σαν προϋπόθεση α) το σεξ, β) την απουσία προφυλάξεων. Ικανοποιείς και τις δύο συνθήκες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Είναι προσωπικές επιλογές αυτά. Δεν φοβάμαι για το αποτέλεσμα και θα αναλάβουμε τις ευθύνες μας σε οτιδήποτε συμβει,χωρίς αυτο να σημαινει βεβαια οτι το θέλουμε άμεσα! Επομένως, αδίκως κρίνετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Θεωρείς πως αυτή σου η στάση είναι υπεύθυνη; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Ναι! Είμαι με τον άνθρωπο με τον οποίο θέλω να περάσω την υπολοιπη ζωή μου, και επομένως δεν ανησυχώ για τέτοια θέματα ! Προσέχουμε όσο γίνεται (τραβιέται) αλλά απο κει και πέρα δεν θα έχουμε πρόβλημα αν συμβει κατι τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Είναι προσωπικές επιλογές αυτά. Δεν φοβάμαι για το αποτέλεσμα και θα αναλάβουμε τις ευθύνες μας σε οτιδήποτε συμβει,χωρίς αυτο να σημαινει βεβαια οτι το θέλουμε άμεσα! Επομένως, αδίκως κρίνετε!

πλακα πλακα ξερετε ποσα ζευγαρια εχω ακουσει που κανουν αυτο ακριβως..:worry: ας πουμε η κοπελα για καποιους λογους δεν μπορει να παρει αντισυλληπτικα ή δεν θελει, ο αντρας δεν φοραει προφυλακτικο με την δικαιολογια δεν του αρεσει και στο τελος εχουμε ' ατυχηματα' που μακαρι να βγαιναν παντα σε καλο..:/:

δεν το υποστηριζω να γινεται με τιποτα. καπως, με καποιο τροπο πρεπει να περνονται προφυλαξεις ειτε αρεσει σε καποιον ειτε οχι. τωρα εχω ακουσει παντρεμενα ζευγαρια που σου λεει προσεχουμε να μην τελειωσει μεσα ο αντρας αλλα αν ερθει παιδακι παντρεμενοι ειμαστε δεν τιθεται θεμα. τωρα και αυτο εμενα δεν μου πολυκαθεται σαν αντιληψη γιατι στο τελος ολοκληρο λοχο μπορει να κανει ενα ζευγαρι.. :P

στην τελικη οντως ειναι θεμα επιλογων, συνεννοησης μεταξυ τους ζευγαριου και προσωπικης ευθυνης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Επιτέλους! ...Κατάλαβα τι ήθελε να πει ο Giger...



Russian Roulette with babies :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Μα φυσικά και υπαρχουν παρα πολλά άτομα!! Είδατε τα αποτελέσματα της δημοσκόπησης???? Και στην τελική δεν ήξερα οτι γράφουμε για να μας κρίνουν όλοι οι υπόλοιποι στο steki....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top