Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,241 μέλη και 2,424,249 μηνύματα σε 75,692 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 228 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιά εποχή είναι η αγαπημένη σας για διακοπές;;

Ποια είναι η αγαπημένη σας εποχή για διακοπές;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 66)
Χειμώνας
13
19,70%
Άνοιξη
2
3,03%
Καλοκαίρι
31
46,97%
Φθινόπωρο
8
12,12%
Ο κουμπάκιας κάνει διακοπές όλο το χρόνο.
12
18,18%

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 02:26, 27-08-06:

χμμμ...η αγαπημένη μου εποχή ... μάλλον αυτή στην οποία ο προιστάμενος μου δίνει άδεια... όποτε κι αν είναι...

πιο παλιά θα ψήφιζα καλοκαίρι αλλά μετά τα ζόρια στη δουλειά [φρέσκια φρέσκια τρομάρα μου!] σε συνδυασμο με ένα φανταστικό 3ημερο στο Πήλειο φέτος το χειμώνα... πραγματικά... οποτεδήποτε
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 14:50, 27-08-06:

εγω πάντως περιμένω τον χειμώνα να πάω σε τίποτα χιόνιαΠήλιο, Πάρνηθα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,726 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 14:52, 27-08-06:

εγω πάντως ρε παιδια τι να σας πω....
αν ειναι για διακοπες δε με χαλάει καθόλου η εποχή!

αν έχεις τα χρήματα και τον χρόνο.... μπορείς και μέσα στο χειμώνα να βρεις το καλοκαίρι
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 12:33, 28-08-06:

διακοπες δωσε μου........... κι ας ειναι οτι εποχη θελεις...
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 12:35, 28-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από evouli
διακοπες δωσε μου........... κι ας ειναι οτι εποχη θελεις...
+1
Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

H erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 279 μηνύματα.

H erodia έγραψε: στις 12:52, 28-08-06:

Βασικά και οι 365 μέρες του έτους είναι κατάλληλες για διακοπές!!!!
Η αγαπημένη μου εποχή όμως είναι το φθινόπωρο και αν ήταν δυνατό θα έπαιρνα όλη την άδεια μου τότε!
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 12:57, 28-08-06:

Μου αρέσει πιό πολύ ο Ιούνιος και ο Σεπτέμβριος που δεν κάνει ούτε πολλή ζέστη αλλά ούτε και πολύ κρύο, αλλά μάλλον μέχρι να πάρω πτυχίο δεν θα καταφέρω να κάνω διακοπές αυτούς τους δύο μήνες
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 13:24, 28-08-06:

Χριστούγεννα!
Ακόμα κι αν κρατάνε πολύ πιο λίγο από το καλοκαίρι κτλ η ατμόσφαιρα είναι τόσο όμορφη!
Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

H torry έγραψε: στις 22:48, 28-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
εγω πάντως ρε παιδια τι να σας πω....
αν ειναι για διακοπες δε με χαλάει καθόλου η εποχή!

αν έχεις τα χρήματα και τον χρόνο.... μπορείς και μέσα στο χειμώνα να βρεις το καλοκαίρι
Με κάλυπτει απόλυτα η ΚΟΥΕ!
Παράθεση

AstRoPeLeKi (Ευδοκία)

Δραστήριο Μέλος

H Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

H AstRoPeLeKi έγραψε: στις 20:16, 11-09-06:

Κάθε εποχή με τα δικά της. Καλοκαιράκι για μπανάκι, χειμώνας για χιονοπολεμο και σκι. Αρκεί να υπάρχει ο χρόνος και η διάθεση και όποτε τυχει ευκαιρία για διακοπούλες τρέχουμε
Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε: στις 19:42, 12-09-06:

....Kαλή παρέα να υπάρχει!
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 18:59, 18-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---
....Kαλή παρέα να υπάρχει!
Έλα ντε
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 19:40, 20-09-06:

Όποτε και να μου πουν να πάω διακοπές δεν θα πω όχι! Αν και προτιμώ το καλοκαίρι, σαν κλασσική μεσογειακή.
Παράθεση

t.m.

Νεοφερμένος

H t.m. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H t.m. έγραψε: στις 12:11, 22-09-06:

Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΕΠΟΧΗ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!ΜΟΝΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ........!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 14:46, 22-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
Ανάλογα... το θέμα είναι να κάνεις διακοπές με τη σωστή παρέα! Η εποχή δεν παίζει και τόσο ρόλο!
Exactliiiyyyy!
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 17:26, 04-03-07:

διακοπές για όλες τις εποχές! καλοκαίρι.... νησί και θάλασσα

χειμώνας βουνό

άλλες εποχές...για περιπλάνηση σε άλλες χώρες και μέρη

πειράζει που θέλω να πάω διακοπές αυτές τις μέρες??
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,167 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 17:51, 04-03-07:

Καλοκαιρι χωρις δευτερη σκεψη και χωρις συζητηση για εμενα.
Αλλη διαθεση, αλλο "γενικοτερο υφος", αναλαφρα ρουχα,κανενας περιορισμος για το που θας πας ή αν θα στο επιτρεχει ο καιρος, μπανια, βολτες, ο ερωτισμος ιεναι διαχυτος γυρω σου....Ειναι τελειως διαφορετικη η αισθηση που σου δινει...ή μαλλον που μου δινει.
Οποτε καλοκαιρακι και παλι καλοκαιρακι!!!
Παράθεση

rudess f

Νεοφερμένος

H rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H rudess f έγραψε: στις 23:29, 04-03-07:

αγαπημένη εποχή για διακοπές???
χειμώνας.. βουνό, χιόνι, τζάκι...
αλλά και η εικόνα...σπίτι πάνω στη θάλλασα με τα κύματα απ έξω και μέσα τα ακούς τα ξύλα να καίγονται στο τζάκι.. μ αρέσει πολύ!!
Βουνό ή θάλλασα... αλλά πάντα χειμώνα!! ο χειμώνας φέρνεις τους ανθρώπους πιο κοντά..
Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 08:49, 05-03-07:

καλοκαίρι όπως οι περισσότεροι
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 09:05, 05-03-07:

Λατρέυω το χειμώνα για διακόπές, χιόνι , κρύο, βουνά με παγωμένα ρυάκια για να παίζω, κάθε χειμώνα πάμε διακοπές για αυτό το λόγο, δεν λέω ότι το καλοκέρι δεν ειναι φοβερά για νησάκια άλλα ώς εκεί μου φτάνει που όλοι με περνάνε για αλλόδαπή λόγο μελάχρηνού χρώματος παθένω εγκάβματα πολλύ έυκολά και αποφέυγω μετακινήσεις με μηχανάκι, οπώτε ο χειμώνας ειναι πολλύ καλύτερα για μένα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια