Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,220 μέλη και 2,423,220 μηνύματα σε 75,644 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 398 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια εταιρεία σταθερής τηλεφωνίας-internet έχετε;

Ποια εταιρία σταθερής τηλεφωνίας-internet έχετε;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 180)
Nova
40
22,22%
Cosmote
72
40,00%
Vodafone
24
13,33%
Wind
15
8,33%
Άλλη (Διευκρινίστε)
6
3,33%
Δεν επιθυμώ να απαντήσω
0
0%

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 10:47, 09-04-11:

hol εχω στη λαρισα και ειναι αισχος! στην αθηνα εχω tellas με την οποια αν και ειχα τρελα προβληματα στην αρχη πλεον ειναι αρκετα καλη μη το γρουσουζεψω.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε: στις 03:00, 28-04-11:

Εχω NetOne. Εχει με διαφορά το καλύτερο after sales απ' όλες τις εταιρείες. Ομως, στις 31/5 σταματάει να παρέχει υπηρεσίες LLU σε ιδιώτες, οπότε πρέπει να αλλάξω πάροχο. Ετοιμάζω αίτηση στη Cyta. Ελπίζω να μην καούμε...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,329 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 04:51, 28-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από cacofonix
Εχω NetOne. Εχει με διαφορά το καλύτερο after sales απ' όλες τις εταιρείες. Ομως, στις 31/5 σταματάει να παρέχει υπηρεσίες LLU σε ιδιώτες, οπότε πρέπει να αλλάξω πάροχο. Ετοιμάζω αίτηση στη Cyta. Ελπίζω να μην καούμε...
Παρομοίως... Μετά τη Netone, πως στην ευχή να ξαναπάω στα Καφενεία που έχουμε για παρόχους;
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε: στις 12:50, 28-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Παρομοίως... Μετά τη Netone, πως στην ευχή να ξαναπάω στα Καφενεία που έχουμε για παρόχους;
Σε ποιον πάροχο ετοιμάζεσαι να πας;
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,329 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 20:59, 28-04-11:

Σε ποιον πάροχο ετοιμάζεσαι να πας;
Κοίταξε, δεν ξέρω, αλλά θέλω να αποφασίσω μέχρι Τρίτη-Τετάρτη για να φύγω νωρίς και να χω το κεφάλι μου ήσυχο. Και λέω μέχρι τότε και δεν έχω κάνει κάτι ήδη, διότι τότε θα ενεργοποιηθεί και η νέα οδηγία της ΕΕΤΤ για μείωση του χρόνου φορητότητας από 10 σε 3 μέρες οπότε θέλω να το εκμεταλλευτώ κι αυτό.

Είμαι μεταξύ Wind λόγω κινητού (σε συνδιασμό σταθερού κινητού δίνουν 10,33 Ευρώ έκπτωση πλέον των 3 μηνών δώρο στο site, οπότε είναι ένα τυράκι αυτό) και Cyta λόγω του ότι έχει καλύτερη υποστήριξη απ' τον Άνεμο, σχετικά καλή τιμή γι αυτά που μου είναι απλώς απαραίτητα και αναίμακτη μετάβαση από τη Νετονιά, χωρίς να κουνήσω δαχτυλάκι.

Πιό πολύ προς Cyta κλίνω αλλά το σκέφτομαι ακόμα για τον Άνεμο.
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

O cacofonix έγραψε: στις 22:27, 28-04-11:

Αν είναι να επιλέξεις Cyta, κάντο μέχρι το Σάββατο. Εχει προσφορά για την Αττική. Και γω ενώ είχα αποφασίσει να φύγω για Cyta από την ημέρα που έμαθα τα δυσάρεστα, δεν έχω στείλει ακόμα την αίτηση.

Παράθεση

Irodis

Διάσημο Μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 683 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε: στις 16:57, 03-05-11:

Σαν του ΟΤΕ δεν υπαρχει ειναι μεν πολυ πιο ακριβη αλλα εχεις το κεφαλι σου ησυχο
αν γινει τιποτα τους καλεις και ερχονται την αλλη μερα ενω με τις αλλες εταιριες ουτε σε δυο μηνες δε ξεμπερδευεις αν εχεις καποιο
προβλημα για ΟΤΕ και ηρεμια...!
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

O cacofonix έγραψε: στις 00:11, 04-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Irodis
Σαν του ΟΤΕ δεν υπαρχει ειναι μεν πολυ πιο ακριβη αλλα εχεις το κεφαλι σου ησυχο
αν γινει τιποτα τους καλεις και ερχονται την αλλη μερα ενω με τις αλλες εταιριες ουτε σε δυο μηνες δε ξεμπερδευεις αν εχεις καποιο
προβλημα για ΟΤΕ και ηρεμια...!
NetOne δεν είχες φίλε για να το λες αυτό...
Από 1/6 θα έχεις δίκιο.

Ακόμα δεν έβαλα Cyta και αρχίσαν τα προβλήματα...
Παράθεση

ShatteredIce

Πολύ δραστήριο μέλος

H ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.

H ShatteredIce Out from Under έγραψε: στις 00:21, 04-05-11:

έχω wind αλλά δεν είμαι τόσο ευχαριστημένη..με το ΟΤΕ ήταν καλύτερα. για τα άλλα δεν ξέρω.
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 01:45, 04-05-11:

Ακόμα δεν έβαλα Cyta και αρχίσαν τα προβλήματα...
Τι έπαθες φίλε;

ΥΓ: Ελπίζω να μου επιτρέπεις το "φίλε".
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

O cacofonix έγραψε: στις 02:01, 04-05-11:

Τι να πάθω...Τους πήρα 5 φορές τηλέφωνο για την πορεία της αίτησης και όλο λέγανε θα με πάρουν πίσω. Καμία σύγκριση με την εξυπηρέτηση της NetOne.
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,586 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 02:14, 04-05-11:

Vodaphone
Mε έπεισε η ιστορία με τους κοριούς και την δολοφον..., εχμ συγγνώμη, αυτοκτονία εκείνου του στελέχους
Επίσης με κάνει υπερήφανο για τα μαζικά σμσ που έστειλαν στην Αίγυπτο και την Λιβυή τα τοπικά παραρτήματα
της Εταιρίας.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

O cacofonix έγραψε: στις 03:42, 04-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Vodaphone
Mε έπεισε η ιστορία με τους κοριούς και την δολοφον..., εχμ συγγνώμη, αυτοκτονία εκείνου του στελέχους
Επίσης με κάνει υπερήφανο για τα μαζικά σμσ που έστειλαν στην Αίγυπτο και την Λιβυή τα τοπικά παραρτήματα
της Εταιρίας.
Ε να σου δώσω και ένα λόγο ακόμα...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kostasxantho

Νεοφερμένος

Ο kostasxantho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O kostasxantho http://www.DevBro.org/ έγραψε: στις 23:53, 17-06-11:

OTE CONN-X 24MBPS Αξιοπιστη,γρηγορη,υψηλό support!
Παράθεση

SETH (Vasilis)

Νεοφερμένος

Ο Vasilis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O SETH έγραψε: στις 10:17, 01-08-11:

OTE... κοστίζει αλλα αξίζει!
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 14:33, 01-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από SETH
OTE... κοστίζει αλλα αξίζει!
συμφωνω και εγω μια απο τα ιδια και ειμαι πολυ ικανοποιημένος
Παράθεση

tempo

Νεοφερμένος

Ο tempo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O tempo έγραψε: στις 20:30, 06-09-11:

με forthnet είμαι απόλυτα ικανοποιημένος αν και πριν κάνω την σύνδεση μου άκουγα αρκετά παράπονα.
Εγώ πάντως δεν έχω κανένα πρόβλημα
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

O cacofonix έγραψε: στις 10:55, 07-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από tempo
με forthnet είμαι απόλυτα ικανοποιημένος αν και πριν κάνω την σύνδεση μου άκουγα αρκετά παράπονα.
Εγώ πάντως δεν έχω κανένα πρόβλημα
Την υπόθεση των 500 την ξέρεις;
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 16:41, 08-09-11:

ποια ειναι η φτηνοτερη;;;
ποια ειναι η καλυτερη;;;;
Παράθεση

Kossal (Κώστας)

Διάσημο Μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 729 μηνύματα.

O Kossal Quality. Not quantity. - Έμμα έγραψε: στις 18:10, 08-09-11:

Εγώ σκέφτομαι να βάλω Cyta.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια