Αποθήκευση google/youtube/κλπ videos

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Bρε παιδιά, ενώ σε κάποια βίντεο του γούγλη λέει δίπλα "κατέβασμα βίντεο", δε άλλα δεν το έχει... Πώς μπορώ και αυτά να τα αποθηκεύσω;;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αυτό δεν μου έχει τύχει αν έχει επιλογή κατέβασμα στο κατεβάζει:confused:
Για την συνέχεια του μνμ θα σου στείλω πμ;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Επειδή λες στον τίτλο και για youtube, να ρωτήσω: τα βιντεάκια μπορούν να αποθηκευτούν;:redface: Πώς;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πας εδω.Και εισαγεις το url του βιντεο που θες να κατεβασεις.Πατας download και το αποθηκευεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Ή, αν έχεις firefox, κατεβάζεις αυτό το add on και κατεβάζεις το βίντεο σε μορφή flv.

Είτε κάνεις αυτό που λέω εγώ, είτε αυτό που λέει ο bill, θα πρέπει μετά να κατεβάσεις το K-Lite Codec Pack, που περιέχει το Media Player Classic το οποίο μπορεί να παίξει αυτά τα αρχεία... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Α, καλό το add-on, το κατέβασα!!

να ρωτήσω και κάτι άλλο... τα βίντεο, για τα οποία έχω επιλογή κατεβάσματος, κατεβάινουν πολύ γρήγορα!!! Δηλαδή κλικ και αποθηκεύτηκαν!! Σημαίνει κάτι αυτό; Είναο νορμάλ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Α!Υπαρχει και αυτο που κανει απευθειας την μετατροπη online εισαγωντας το url.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ή, αν έχεις firefox, κατεβάζεις αυτό το add on και κατεβάζεις το βίντεο σε μορφή flv.

Είτε κάνεις αυτό που λέω εγώ, είτε αυτό που λέει ο bill, θα πρέπει μετά να κατεβάσεις το K-Lite Codec Pack, που περιέχει το Media Player Classic το οποίο μπορεί να παίξει αυτά τα αρχεία... ;)

Ή τα παιζεις με τον vlc palyer που παιζει τα παντα.
Ή κατεβαζεις τον flv player.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Α, καλό το add-on, το κατέβασα!!

να ρωτήσω και κάτι άλλο... τα βίντεο, για τα οποία έχω επιλογή κατεβάσματος, κατεβάινουν πολύ γρήγορα!!! Δηλαδή κλικ και αποθηκεύτηκαν!! Σημαίνει κάτι αυτό; Είναο νορμάλ;

Εννοείς κατευθείαν απο το download του google έτσι;Αποθηκεύει το σύνδεσμο όμως το βιντεάκι για να παίξει πρέπει να περιμένεις να φορτώσει όλο όπως αν το έβλεπες μέσα στο google.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εννοείς κατευθείαν απο το download του google έτσι;Αποθηκεύει το σύνδεσμο όμως το βιντεάκι για να παίξει πρέπει να περιμένεις να φορτώσει όλο όπως αν το έβλεπες μέσα στο google.
Άρα αν σβηστεί το βίντεο από το Γούγλη, δε θα μπορώ κι εγώ πια να το δώ... ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Άρα αν σβηστεί το βίντεο από το Γούγλη, δε θα μπορώ κι εγώ πια να το δώ... ε;

Όχι θα μπορείς, απλά αυτήν την στιγμή έχει κατέβει ο σύνδεσμος κι όχι το βίντεο.Αν το αφήσεις να τρέξει, δλδ να φορτώσει όλο τότε θα μείνει στο πισί σου.Μιλάω πάντα για αυτά που κατεβάζεις μέσω google κι όχι από την σελίδα που σου έγραψαν πιο πάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Εχει κανενας καμμια ιδεα πως μπορω να κρατησω αυτο το βιδεο?

https://i.vbox7.com/player/vbox.swf?store=media&vid=c53d231b
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Α, καλό το add-on, το κατέβασα!!

να ρωτήσω και κάτι άλλο... τα βίντεο, για τα οποία έχω επιλογή κατεβάσματος, κατεβάινουν πολύ γρήγορα!!! Δηλαδή κλικ και αποθηκεύτηκαν!! Σημαίνει κάτι αυτό; Είναο νορμάλ;

Όχι... δεν είναι! Παίξε λίγο μαζί τους γιατί συνήθως ένα από αυτά είναι το "κανονικό" (που είναι το μεγαλύτερο σε μέγεθος). Εξαρτάται βέβαια πόσο μεγάλα είναι τα βιντεάκια που πας να κατεβάσεις. Γενικά για βίντεο 4-5 λεπτών το μέγεθος είναι περίπου 10ΜΒ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Το δοκιμασα, δεν δουλευει.
Καμμια αλλη ιδεα παιδακια?
Μ'αρεσει πολυ αυτο το βιδεο αλλα δε μπορω να τα αποθηκευσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δεν μπορεις επειδη ειναι flash.
Δοκιμασε αυτο ή αυτο .
Δεν τα εχω δοκιμασει ποτε μου.Στο google εψαξα και τα βρηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί, πάντως αυτό είναι για αποθήκευση βίντεο από youtube
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top