Προτάσεις για δώρα στο έτερον ήμισυ!

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Lol, έχω έμπνευση τώρα. :P
Εκείνο που σου είπα, το βραβείο + μια κούπα για να πίνει τον καφέ/γάλα του που θα έχει πάνω τυπωμένη μια ωραία σας φωτό. Ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Ωραίο...θα σκεφτώ πολλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ενα δωρο που εκανα με τερααααστια επιτυχια ηταν μια προσωπογραφια της που την εφτιαξα μονος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Πολυ ωραιο δωρο ειναι και ενα αλμπουμ με δικες σας φωτο μεσα.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις προτάσεις σας,αλλά τελικά δεν θα χρειαστεί τίποτα, γιατί χωρίσαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
:confused::hmm::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις προτάσεις σας,αλλά τελικά δεν θα χρειαστεί τίποτα, γιατί χωρίσαμε...

Problem solved! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael18

Νεοφερμένος

Ο michael18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδια!η κοπέλα μου 25 του μήνα γινεται 18 τα εχουμε ενα χρονο και εξι μήνες..Θα ηθελα να τις παρω κατι προσωπικο αλλα και κατι ρομαντικο για το πρωτο εχω σκεφτει εσώρουχα αλλα για το δεύτερο εχω στερέψει μιας και που εχω κανει αρκετες φορες τέτοιες εκπλήξεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geraki1

Νεοφερμένος

Ο geraki1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Σε λίγο καιρό πλησιάζει του αγίου Βαλεντίνου και πρέπει να πάρουμε κανένα δωράκι στην καλή μας,έχω αρχίσει από τώρα να το κοιτάω γιατί πραγματικά δεν ξέρω τι να πάρω όχι πάλι τα ίδια αρκουδάκια και τα συναφή κάτι πιο πρωτότυπο έκανα ένα ψαξιματάκι στο ίντερνετ και βρήκα αυτό http://www.days4u.gr/dora-agiou-valentinou/ με ματιά που έριξα έχει ωραία και πρωτότυπα δώρα,για πείτε καμιά ιδέα να να κάνω από όλα αυτα?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Σε λίγο καιρό πλησιάζει του αγίου Βαλεντίνου και πρέπει να πάρουμε κανένα δωράκι στην καλή μας,έχω αρχίσει από τώρα να το κοιτάω γιατί πραγματικά δεν ξέρω τι να πάρω όχι πάλι τα ίδια αρκουδάκια και τα συναφή κάτι πιο πρωτότυπο έκανα ένα ψαξιματάκι στο ίντερνετ και βρήκα αυτό http://www.days4u.gr/dora-agiou-valentinou/ με ματιά που έριξα έχει ωραία και πρωτότυπα δώρα,για πείτε καμιά ιδέα να να κάνω από όλα αυτα?????


διαμαντι:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geraki1

Νεοφερμένος

Ο geraki1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εμμμμ καλή ιδέα αλλά αμα δέν έχει τόσα λεφτά τι κάνεις????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Σε λίγο καιρό πλησιάζει του αγίου Βαλεντίνου και πρέπει να πάρουμε κανένα δωράκι στην καλή μας,έχω αρχίσει από τώρα να το κοιτάω γιατί πραγματικά δεν ξέρω τι να πάρω όχι πάλι τα ίδια αρκουδάκια και τα συναφή κάτι πιο πρωτότυπο έκανα ένα ψαξιματάκι στο ίντερνετ και βρήκα αυτό http://www.days4u.gr/dora-agiou-valentinou/ με ματιά που έριξα έχει ωραία και πρωτότυπα δώρα,για πείτε καμιά ιδέα να να κάνω από όλα αυτα?????

Αρχικά: ΕΥΓΕ! :clapup:
Μπράβο που σκέφτηκες να πρωτοτυπήσεις και να ψαχτείς για κάποιο ιδιαίτερο present! Ομολογώ πως το είχα βρει κ εγώ αυτό το site και άλλα τέτοια παρόμοια κάποτε,στη προσπάθειά μου να βρω κάτι πιο σπέσιαλ(:redface:) και βοήθησε πολύ!

Ερώτηση:
-Πόσα χρήματα θες να διαθέσεις περίπου για το δώρο? Επειδή έχει διάφορα εδώ από πιο χαμηλές τιμές μέχρι και αρκετά υψηλότερες.
-Ποια πιστεύεις θα της άρεσαν? Υπάρχει κάτι συγκεκριμένο από αυτά που είδες στη λίστα πχ. κάποιο χόμπι ή κάτι που της αρέσει πολύ και δεν έχει ξανακάνει? Ή κάτι που δε της αρέσει καθόλου από αυτά? Πχ. εγώ δε θα ήθελα να μου έκαναν δώρο το fish spa γιατί μου περνάει κάπως αδιάφορο, ενώ το bungee jumping είναι κάτι που θα ήθελα να κάνω κάποια στιγμή αλλά δε ξέρω αν θα τολμούσα χωρίς τη παρακίνηση κάποιου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosShadow

Νεοφερμένος

Ο ThanosShadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Οκ, ας μπω κατευθειαν στο ψητο. Θελω να κανω δωρο σε μια κοπελαμια τεραστια κοκκινη, λουτρινη καρδια. Τεραστια, που να χρειαστει να την φερουν με φορτηγο σπιτι της. Που μπορω να βρω κατι τετοιο?? :redface:

thnx
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Δεν έχω δει πουθενά να πωλείται τόοοοοοοοοοοοοοοοοσο μεγάλη καρδιά που να θέλει φορτηγό!
Γενικά πάντως στο εμπόριο μπορείς να βρεις τεράστιες αρκούδες (όχι πάλι να θέλουν κ φορτηγό αλλά έχουν αξιόλογο μέγεθος!)
Εγώ κάποτε έλαβα μία που αν θέλω να την αλλάξω θέση την σπρώχνω....για τόσο βάρος μιλάμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Υπερβολικό δώρο, σε σημείο γελοιότητας. Βασικά αμφιβάλλω αν υπάρχει κάτι τέτοιο. Αν ήμουν ο φορτηγατζής δεν παίζει να δεχόμουν τέτοια "αποστολή".
Θα πρότεινα να σκεφτείς κάτι άλλο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosShadow

Νεοφερμένος

Ο ThanosShadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Νταξει, εννοω περισσοτερο μια μεγαλη λουτρινη καρδια. Βεβαια ειμαι σε διλλημα. Θα ηταν καλυτερα μια μικρη (κανονικου μεγεθους) καρδια ετσι ωστε το ατομο να δεθει μαζι της, μια τεραστια για να εντυπωσιαστει ή πολλες κανονικου μεγεθους για να τρελαθει? Πως να το χειριστω λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Αγχώνομαι και μόνο που το σκέφτομαι:P Ήρεμα! Πάρτης ότι θα ήθελες να σου πάρουν και σένα. Μια μεσαίου μεγέθους πιστεύω ότι είναι καλή και οικονομική σχετικά. Έχουμε και κρίση! Εξάλλου η σκέψη μετράει και όχι το μέγεθος του δώρου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Σίγουρα της αρέσουν τα λούτρινα? Γιατί εμένα αν μου έφερνε τέτοιο δώρο, μάλλον θα...:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosShadow

Νεοφερμένος

Ο ThanosShadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Ειναι μεγαλη ιστορια. Πρωτ'απολα αυτη την στιγμη δεν ειμαστε μαζι. Αλλα της τοχω υποσχεθει, μια τεραστια καρδουλα. Και σκεφτομαι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top