Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,789 μέλη και 2,440,565 μηνύματα σε 76,682 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 123 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πίνακες τυποποιημένης μεταβλητής Ζ

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 13:17, 24-05-10:

Κάποια εγχειρίδια επιλέγουν αντί για τους κλασσικούς πίνακες της τυποποιημένης μεταβλητής Ζ από το μείον άπειρο μέχρι και Ζ, τους πίνακες από το 0 μέχρι το Ζ.

Αυτό προσωπικά μου προκαλεί μόνο επιπλέον πράξεις, ωστόσο φαντάζομαι σε άλλα θέματα πέρα της εκτιμητικής στατιστικής διευκολύνουν, ωστόσο δεν μπορώ να φανταστώ που. Καμία ιδέα;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 02:13, 26-05-10:

...εχμ, πινακες ειναι,
δεν εχουν καμμια αξια περαν της λογιστικης. ;ρ

υγ. κατα βαση, οι ατελειωτες πραξεις
ειναι ο μονος τροπος να δυσκολεψει ενα βαρετο μαθημα οπως το συγκεκριμενο.
1
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,298 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 16:44, 26-05-10:

Αυτό προσωπικά μου προκαλεί μόνο επιπλέον πράξεις
Όταν θα πέσεις με το αεροπλάνο στη ζούγκλα μαζί με ένα Γάλλο κι ένα Γερμανό και ο Αρχηγός των Ανθρωποφάγων σε βάλει να του κάνεις τα λογιστικά του για να μη σε φάει και δεν έχεις excel / spss /matlab θα εκτιμήσεις το χρόνο που πέρασες κάνοντας ατελείωτες πράξεις...
...τι.... ήταν το πιο πιθανό σενάριο που μπόρεσα να σκεφτώ.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια