Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,242 μέλη και 2,424,380 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 145 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Piercings

Anhur

Νεοφερμένος

Ο Anhur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Anhur Ξέρεις τι είναι να είσαι καψούρης; έγραψε: στις 06:34, 01-10-11:

Έχω δυο τρύπες στο αριστερό αυτί αλλά δεν βάζω σκουλαρίκια πια. Μ 'άρεσε κάποτε αλλά δεν με εκφράζει πια.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε: στις 23:11, 01-02-12:

Δεν νομίζω ότι όλοι τρυπιούνται για να τα δείχνουν. Οι περισσότεροι μπορεί, αλλά όχι όλοι.
Και εγώ έχω κάνει piercing κ μ' αρέσουν: αφαλός, 8 στο ένα αυτί στο πτερύγιο, κ 2 στο άλλο. Δύσκολα όμως θα τα δει ο οποιοσδήποτε!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

leuki kataigida

Δραστήριο Μέλος

H leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 341 μηνύματα.

H leuki kataigida έγραψε: στις 23:42, 01-02-12:

Μου αρεσει το piercing στην γλωσσα αλλα δεν θα τολμουσα ποτε να το κανω.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 15:41, 02-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από yperoxi
Δεν νομίζω ότι όλοι τρυπιούνται για να τα δείχνουν. Οι περισσότεροι μπορεί, αλλά όχι όλοι.
Και εγώ έχω κάνει piercing κ μ' αρέσουν: αφαλός, 8 στο ένα αυτί στο πτερύγιο, κ 2 στο άλλο. Δύσκολα όμως θα τα δει ο οποιοσδήποτε!
Κρύβεις τα αυτιά σου?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

whiteflower

Νεοφερμένος

H whiteflower αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H whiteflower έγραψε: στις 15:47, 02-02-12:

κάτω από τα χείλη(Y) ή πανω ανάλογα τι ταιριάζει στον καθένα.
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 19:06, 02-02-12:

Δεν είμαι του pieicing. Στη μύτη μου αρέσει, αλλά όχι πάνω μου.
Στα αυτιά δε μου αρέσουν ΚΑΘΟΛΟΥ οι πολλές τρύπες. Θέλω μία και μία. Δε μου φαίνεται ωραίο για τα γούστα μου.
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε: στις 19:15, 02-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Κρύβεις τα αυτιά σου?
Δεν τα κρύβω εγώ! Τα κρύβουν τα μαλλιά μου!
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,329 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 19:26, 02-02-12:

Φτάνουν μέχρι τον αφαλό τα μαλλιά;;;
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε: στις 19:48, 02-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Φτάνουν μέχρι τον αφαλό τα μαλλιά;;;
Η αλήθεια είναι ότι ναι φτάνουν! Αλλά κατά κανόνα δεν κυκλοφορώ γυμνή έξω (κ μέσα) οπότε κρύβεται κ με τα ρούχα!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 20:27, 02-02-12:

Πρέπει να έχεις αφάνα...

on topic, εμένα τα δικά μου στα αυτιά δεν κρύβονται, αλλά σπάνια φοράω πια έτσι κι αλλιώς. Στον αφαλό το έχω μόνιμα και φαίνεται μόνο το καλοκαίρι στην παραλία (η αφάνα μου δεν φτάνει μέχρι τον αφαλό).
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε: στις 20:57, 02-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Πρέπει να έχεις αφάνα...

on topic, εμένα τα δικά μου στα αυτιά δεν κρύβονται, αλλά σπάνια φοράω πια έτσι κι αλλιώς. Στον αφαλό το έχω μόνιμα και φαίνεται μόνο το καλοκαίρι στην παραλία (η αφάνα μου δεν φτάνει μέχρι τον αφαλό).
ΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!! Είμαι απ' τις πολύ τυχερές, ίσια - καρφί έχω από φυσικού μου!!! Αλλά τ' αφήνω πάντα κάτω κ κάνω τη μικρή γοργόνα!!!!χαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

Nadia^^

Νεοφερμένος

H Nadia^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Nadia^^ έγραψε: στις 13:36, 04-02-12:

Ναι οκ δεν υπαρχει περιπτωση να παω οπου να ναι να την ανοιξω ετσι κι αλλιως.Απλα με αγχωνει το θεμα της μολυνσης κλπ.Οσο προσεχτικος και να εισαι αυτα γινονται..
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 14:23, 04-02-12:

Nah, εδώ ούτε τα αυτιά μου δεν έχω τρυπήσει. Χο.

Φυσικά, ποτέ μην λες ποτέ
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 14:24, 04-02-12:

Μια ερωτηση προς τους γνωστες! Ειχα ρωτηση πριν 3-4 χρονια σε ενα τατουατζιδικο, τρυπα μεχρι τι διαμετρο μπορει να γινει; Θελω πχ 1.8, μπορει να γινει κατευθειαν τοσο, η το πολυ να αρχισει με 1.2 και σιγα-σιγα να την ανοιξω μονος; Τοτε νομιζω μου ειχε απαντισει οτι μπορει να μου κανει μεχρι 1.6. Για αυτι μιλαμε παντα ε!
Παράθεση

κaτε_αlx

Δραστήριο Μέλος

H κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 447 μηνύματα.

H κaτε_αlx Γήρνα πίσο ή έστο τειλεφόνα έγραψε: στις 02:48, 05-02-12:

νααααιιιι!
εμένα προσωπικά μου αρέσουν πολύ!
έχω στα αυτιά 2+2 και έκλεισα την μια και έκανα στο πτερύγιο και τώρα πρόσφατα έκανα πάνω από τα χείλη!

και στον άντρα μου αρέσει.. βέβαια να μπορεί να τα υποστηρίξει!
Παράθεση

elise.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H elise. έγραψε: στις 01:15, 06-03-12:

Μ' αρέσουν τα piercing. Εχω ένα helix, 2 κανονικές στο λοβό και 1 δεύτερη earlobe. Θα ήθελα να κάνω αφαλό αλλά πονάει πολύ και σκαλώνω...
Μ' αρέσει πολύ το piercing στο κάτω χείλος, κυρίως στους αντρες αλλα δε θα εκανα, εξαρταται και ποσο ταιριαζει στο προσωπο του καθενος..
γενικά σιχαίνομαι τα πολύ περίεργα πχ σε άκυρα μέρη του προσώπου, tragus, γλώσσα, όμως άλλα τα θεωρώ όμορφα,
καλαίσθητα και προσθέτουν ένα "κάτι" στη γενική εμφάνιση του ανθρωπου..
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε: στις 01:31, 06-03-12:

Elise: στον αφαλό αμά πας σε μαγαζί που κάνει αποκλειστικά piercings (κ τατού) δεν πονάει καθόλου. Είναι μόνο λίγο ανατριχιαστικό κ λίγο ενοχλητικό για κανα μήνα αν προσπαθείς να ξαπλώσεις μπρούμητα. Αλλά πόνος κανένας. Αφού είναι πολύ μαλακό το δέρμα εκεί.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elise.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H elise. έγραψε: στις 16:08, 08-03-12:

Elise: στον αφαλό αμά πας σε μαγαζί που κάνει αποκλειστικά piercings (κ τατού) δεν πονάει καθόλου. Είναι μόνο λίγο ανατριχιαστικό κ λίγο ενοχλητικό για κανα μήνα αν προσπαθείς να ξαπλώσεις μπρούμητα. Αλλά πόνος κανένας. Αφού είναι πολύ μαλακό το δέρμα εκεί.
Μμμ, δεν το αποκλείω αλλά είχε κάνει μια φίλη μου και διπλανή μου στο θρανίο όταν ήμασταν λύκειο και θυμάμαι ρε συ που έβγαινε πολύ πύον για αρκετό καιρό και γενικά ήθελε πολύ προσοχή επδ είναι ευαίσθητο σημείο όσο να πεις.. Και εν ολίγοις μου έχει μείνει λίγο άσχημα στη μνήμη Τέσπα, θα το ζαχαρώσω λίγο ακόμη, σ' ευχαριστώ πολύ πάντως!!
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 16:39, 08-03-12:

Θα ειχε πάθει μόλυνση η φίλη σου γιατί κανονικά δεν είναι έτσι.
@Κρόνος
Δεν ξέρω με σιγουρία να σου πω, αλλά καλύτερα να την μεγαλώσεις μόνος σου. Αμα την κάνεις αμέσως μεγάλη θα είναι επώδυνο και για να την μεγαλώσεις κι άλλο μόνο σου θα πρέπει να περάσει πολύς καιρός από το να την έκανες μικρή και μετά σιγά σιγά. Τουλάχιστον αυτό έχω δει σε γνωστούς και γνωστές που έχουν.
Βέβαια κάπου εδώ θα σου πω ότι μου φαίνεται αντιαισθητικό και ούγκα μπούγκα, αλλά περί ορέξεως...
Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 3,558 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε: στις 16:47, 08-03-12:

αν δε γίνω έτσι,
δε θα ησυχάσω.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη christinelle : 08-03-12 στις 17:47. Αιτία: προσθηκη spoiler
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος