Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,138 μέλη και 2,445,686 μηνύματα σε 77,361 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 282 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πότε κάνατε κάτι που σας ευχαριστεί τελευταία φορά και τι ήταν αυτό ;

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,152 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε: στις 22:00, 27-09-10:

χμμ... η τελευταια φορα που εκανα κατι και με ευχαριστησε πολυ ηταν χθες το βραδυ, που επιασα ενα μολυβι 4Β και το αφησα να κυλισει σε ενα κομματι χαρτι ζωγραφιζοντας εναν τυπο που παιζει ηλεκτρικη κιθαρα (κοντινο στην κιθαρα) .
Πού το ευχαριστο θα με ρωτησετε, αλλα ετσι φτιαχνομαι γω
4
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Acheron

Νεοφερμένος

Ο Acheron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O Acheron Ενγλανδ βαβυ έγραψε: στις 18:44, 29-09-10:

RPG night με τους φίλους μου την προηγούμενη εβδομάδα. Απλά πράγματα που για κάποιο λόγο κανονίζονται τόσο δύσκολα...
Παράθεση

evangeline (Εύη)

Δραστήριο Μέλος

H Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.

H evangeline . έγραψε: στις 19:00, 29-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Acheron
RPG night με τους φίλους μου την προηγούμενη εβδομάδα. Απλά πράγματα που για κάποιο λόγο κανονίζονται τόσο δύσκολα...
RPG εννοώντας?
Παράθεση

Katerina192 (Κατερίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 266 μηνύματα.

H Katerina192 I'm safe, up high, nothing can touch me έγραψε: στις 20:28, 30-09-10:

Role Playing Game....

Εμένα το τελευταιο πραγμα που με ευχαριστησε ήταν την προ-προηγουμενη εβδομαδα στην Αθήνα...
Παράθεση

lovesome (για σήμερα Debbie ;p)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H lovesome λαβ μιουσικ έγραψε: στις 20:55, 30-09-10:

Αμμ..έκανα roller skating πριν λίγο στο πάρκο!
Είχα καιρό να κάνω!
Πολύ καιρο!
Παράθεση

evangeline (Εύη)

Δραστήριο Μέλος

H Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.

H evangeline . έγραψε: στις 22:27, 30-09-10:

έκανα ένα ωραίο μπανάκι και τριβόμουν μισή ώρα με το mango scrub χτες
και τώρα έχω ένα ωραίο δερματάκι (ακόμα λίγο μαυρισμένο )) που μυρίζει mango :
2
Παράθεση

katalinos

Δραστήριο Μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 445 μηνύματα.

O katalinos έγραψε: στις 00:03, 01-10-10:

αλλά ακόμα και τώρα έχω ένα ωραίο δερματάκι (ακόμα λίγο μαυρισμένο )) που μυρίζει σκόρδο και κρεμμύδι από το χθεσινό γεύμα
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 13:42, 01-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από katalinos
αλλά ακόμα και τώρα έχω ένα ωραίο δερματάκι (ακόμα λίγο μαυρισμένο )) που μυρίζει σκόρδο και κρεμμύδι από το χθεσινό γεύμα
Μα γιατι να μου θυμιζει sid αυτο??? Γιατι τοσο πολυ???
3
Παράθεση

Metallou19 (Blood Guzzler In Wonderland)

Δραστήριο Μέλος

H Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.

H Metallou19 Kill Me... With Your Kisses... έγραψε: στις 10:13, 05-10-10:

Απόλαυσα μία-προς-μία μπουκίτσα από τις χθεσινές
μίνι κρεπούλες που έκανε με τα χεράκια του
(που μας έπιασε μια υπογλυκαιμία στις 12 το βράδυ)!
Με μπόλικη μερέντα και από πάνω άχνη ζάχαρη!

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 12:22, 05-10-10:

αυτό που ευχαριστιέμαι πολύ, είναι τα ταξιδάκια είτε αυτά περιορίζονται σε τριήμερα ή σε πολυήμερα σε ελλάδα και εξωτερικό.....
Δεν φαντάζεσαι πόσο σε αναζωογονεί η αλλαγή παραστάσεων, εικόνων, της ίδιας της φύσης, του υψομέτρου, της θάλασσας, του οξυγόνου......

είναι πιο ωραίο να περάσεις το σαβατοκύριακό σου εις τα Αθήνας ή είναι καλύτερο μια βόλτα στο μαγευτικό Ναύπλιο......;;;;; ερωτώ;;;;;; ε;;;;;;;
άσε που πλέον πολλοί άνθρωποι το Ναύπλιο το έχουν κάνει μονοήμερη εκδρομή...χιχιχι!!!!! !!! κάθε κυριακή.......
3
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 14:23, 05-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από venividivici
άσε που πλέον πολλοί άνθρωποι το Ναύπλιο το έχουν κάνει μονοήμερη εκδρομή...
Αυτό το κάνω συχνά εγώ !
2
Παράθεση

αορ (the less you know,the better it is....)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 109 μηνύματα.

O αορ Καλως Ορισατε έγραψε: στις 14:46, 05-10-10:

Προχτες μαζευτηκαμε μετα απο 3 χρονια(γιατι φυγαμε φοιτητες σε διαφορετικες πολεις)η παρεα μου και ως συνηθως συγκροτησαμε τη γνωστη μπασκετικη μας ομαδα..Πρωτα απ ολα οι αναμνησεις και η συγκινηση..και μετα μεσα 6 ωρες μπασκετ και εν τελη 3 ηττημενοι αντιπαλοι.. Απεριγραπτο αισθημα....
1
Παράθεση

spiderw

Νεοφερμένος

H spiderw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H spiderw Oπου γης πατρίς!!! έγραψε: στις 12:03, 06-10-10:

Ψάχνω και δεν βρίσκω. Πολύ κακό αυτό..
Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,692 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε: στις 12:55, 06-10-10:

Πριν από μισή ώρα δανείστηκα ένα βιβλίο από την βιβλιοθήκη. Είμαι bookworm και είμαι καλά!
Παράθεση

gorgonokoritso (zenia....)

Πολύ δραστήριο μέλος

H zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H gorgonokoritso έγραψε: στις 13:39, 06-10-10:

τον μαη...
που εδωσα το κρατικο γ1 στα αγγλικα, χρονια μετα το λοουερ, για να τσεκαρω τις γνωσεις μου... (και με απωτερο σκοπο να παω καποια στιγμη και για το πολυποθυτο προφ...)
και φυσικα το πηρα

υ.γ.σιγα το κατορθωμα...
1
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 13:48, 06-10-10:

χμ... ειχα κατι τηλεφωνηματα τελευταια.
1
Παράθεση

Loth

Δραστήριο Μέλος

H Loth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 215 μηνύματα.

H Loth έγραψε: στις 13:53, 06-10-10:

την Κυριακή!! έτρωγα γαριδομακαρονάδα ώς την δευτέρα για γεύματα!! ..
1
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 14:01, 15-01-11:

Καθε μερα....φροντιζω να κανω μικρα ή μεγαλα πραγματα που να με ευχαριστουν ...να ρουφαω τις μικρες ή τις μεγαλες ηδονες -οχι με την σεξουαλικη απαραιτητα εννοια του ορου -της ζωης .....γιατι η καθε μερα εχει τη μοναδικοτητα της και δεν θα την ξαναζησω...η καθε λεπτομερεια μετραει...απο το πως θα με ξυπνησει ή θα τον ξυπνησω το πρωι,μεχρι τη βολτα που θα κανω στο παρκο ή στο βουνο για να χαλαρωσω, ταψωνια μου, την ωρα που θα διαθεσω στους φιλους ,στον συντροφο 'η στον εαυτο μου ...ενα γευμα εξω..., η μουσικη που θα ακουσω, ενα βιβλιο που θα διαβασω και πολλα αλλα..
6
Παράθεση

eumorfia95

Νεοφερμένος

H eumorfia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H eumorfia95 έγραψε: στις 14:44, 21-01-11:

χθες....βγηκα με τους φιλους μου και πηγαμε πλατεια αθωνος!!!!!
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 19:34, 21-01-11:

Σημερα συναντησα ομορφους ανθρωπους...,φιλαρακια που ειχα να τα δω καιρο...και μου ειχαν και τους ειχα λειψει
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος