Αγαπημένες σκηνές από ταινίες ή σειρές

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,342 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
 

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.


Από την ταινία "The Darjeeling Limited" του Wes Anderson. <3
 

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.


Χρειάζεται context επεισοδίου αλλά still..
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αρχικά υπέροχη ερώτηση. Κατά δεύτερον, πάμε στο ψητό:

1. Μικρά Αγγλία.
Με είχε ψήσει, θυμάμαι, η κολλητή μου που της αρέσουν κάτι τέτοιες ταινίες να τη δούμε στο σινεμά, εγώ δεν ήμουν και πολύ ψημένη βέβαια αλλά, στη Σπάρτη τώρα, χειμωνιάτικα, τι καλύτερο είχαμε να κάνουμε. Και ενώ μέχρι εκεί η ταινία έβαινε ελαφρώς αργά για τα γούστα μου και είχα ψιλοβαρεθεί, σκάει αυτή η σκηνή στη γιγαντοοθόνη, με την ηχητική του σινεμά σκεφτείτε, και έχω μείνει στήλη άλατος. Ανατρίχιασε όλο μου το είναι, σε βαθμό να νιώθω ότι με χτύπησε ρεύμα μέσα στα κόκαλα. Απλά συγκλονιστική.


2. Dead Poets Society
Κλασική σκηνή για όσους την έχουν δει, αγκαλιά με την πετσετούλα μου εγώ, σε όλο το τέλος να έχω ρίξει 10 λίτρα κλάμα. Αείμνηστος Robin Williams.

3. Atypical (Netflix Original Series)
Η σκηνή αυτή, αν και τοποθετημένη σε ένα ελαφρώς κωμικό πλαίσιο, χτύπησε βαθιά φλέβα. Υπέροχη Paige, αν και λίγο μουρλή, υπέροχη σκηνή, και ένα γερό παράδειγμα για όλους τους μαθητές εκεί έξω.


4. Breakfast At Tiffany's

Ένα απόσταγμα σοφίας σε 40 δευτερόλεπτα.

 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
έφτασες μέχρι την 9 ρε θηρίο;


Μέσα θέρους το άρχισα, κι απομένουν 5 επεισόδια (που ακόμα δεν έχουν βγει).
Με τον άκρατα γατόφιλο χαρακτήρα του Λιτ,
την πιο σέξυ μαύρη μιλφ, Τζέσικα Πήρσον (και μοναδική nominated της σειράς),
δεν ήταν δύσκολο να γίνω φαν.

Δυστυχώς η 9η σεζόν, θα'ναι και η τελευταία. 10 επεισόδια και χρονοντούλαπο. :(



λίγο ακόμα και θα ήθελα χαρτομάντηλα μη με πάρουν τα ζουμιά


Και μετά θα έπρεπε να κάνεις update profil σε vassiliskailas498. :look:
 

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.


 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αρχικά υπέροχη ερώτηση. Κατά δεύτερον, πάμε στο ψητό:

1. Μικρά Αγγλία.
Με είχε ψήσει, θυμάμαι, η κολλητή μου που της αρέσουν κάτι τέτοιες ταινίες να τη δούμε στο σινεμά, εγώ δεν ήμουν και πολύ ψημένη βέβαια αλλά, στη Σπάρτη τώρα, χειμωνιάτικα, τι καλύτερο είχαμε να κάνουμε. Και ενώ μέχρι εκεί η ταινία έβαινε ελαφρώς αργά για τα γούστα μου και είχα ψιλοβαρεθεί, σκάει αυτή η σκηνή στη γιγαντοοθόνη, με την ηχητική του σινεμά σκεφτείτε, και έχω μείνει στήλη άλατος. Ανατρίχιασε όλο μου το είναι, σε βαθμό να νιώθω ότι με χτύπησε ρεύμα μέσα στα κόκαλα. Απλά συγκλονιστική.

Καθηλωτικη και για πολύ γερά στομάχια !!!
Όπως και η μουσική της ❤️
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top