Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,802 μέλη και 2,440,980 μηνύματα σε 76,702 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 346 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς αντιμετωπίζετε την απιστία;

jrot6

Διάσημο Μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Π.Γ.Δ.Μ. (Ευρώπη). Έχει γράψει 668 μηνύματα.

O jrot6 is far away.. έγραψε: στις 14:44, 20-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Για κάποια πράγματα βάζω το χέρι μου στη φωτιά κι είμαι σίγουρη οτι δε θα αλλάξει αυτό ώσπου να πεθάνω.
Οταν χρησιμοποιουμε τις λεξεις παντα και ποτε το συμπαν χαμογελαει αυταρεσκα και περιμενει την πρωτη ευκαιρια για να μας δειξει το σχετικο αυτων των εννοιων..
10
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,557 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 14:51, 20-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από jrot6
Οταν χρησιμοποιουμε τις λεξεις παντα και ποτε το συμπαν χαμογελαει αυταρεσκα και περιμενει την πρωτη ευκαιρια για να μας δειξει το σχετικο αυτων των εννοιων..
Συμφωνώ. Αλλά για αυτό είμαι ΣΙΓΟΥΡΗ. Δε σου έχει τύχει ποτέ για κάτι να είσαι σίγουρος;
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 14:55, 20-01-10:

Πάντως σε εμένα βάζω το χέρι μου στη φωτιά οτι δε θα μπορούσε να συμβεί. Κι αυτό γιατί όταν αγαπώ κάποιον η ψυχή μου και το κορμί μου είναι δοσμένα σε αυτόν - οι υπόλοιποι είναι απλά κομπάρσοι της ευτυχίας μου.
Πολύ σιγουριά βλέπω.

Εάν σε διαψεύσει το σύμπαν κερνάς 20 άτομα στα Friday's, εντάξει;

Συμφωνώ. Αλλά για αυτό είμαι ΣΙΓΟΥΡΗ. Δε σου έχει τύχει ποτέ για κάτι να είσαι σίγουρος;
Το μόνο σίγουρο είναι ο θάνατος, η φόροι και οι καταμετρήσεις.

Κατά τα άλλα όλα είναι πιθανά σ' αυτή τη ζωή... ακόμα και η χιμελίτα να κερατώσει τον σύντροφό της.
2
1
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,557 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 15:07, 20-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Πολύ σιγουριά βλέπω.

Εάν σε διαψεύσει το σύμπαν κερνάς 20 άτομα στα Friday's, εντάξει;

Το μόνο σίγουρο είναι ο θάνατος, η φόροι και οι καταμετρήσεις.

Κατά τα άλλα όλα είναι πιθανά σ' αυτή τη ζωή... ακόμα και η χιμελίτα να κερατώσει τον σύντροφό της.
Οκ το κέρασμα. Το θέμα είναι πώς θα το μάθετε αν συμβεί (που δεν...).

Εγώ έχω κι άλλα σιγουράκια καλέ μου.
1
Παράθεση

Tsoutsouba

Νεοφερμένος

H Tsoutsouba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H Tsoutsouba έγραψε: στις 15:42, 20-01-10:

α. Οταν φαω κερατο σε μια σχεση θα φρικαρω! Και οταν φρικαρω με μια κατασταση τσαντιζομαι και με αυτον που μου την προκαλει.

Αν τον αγαπαω θα τον αγαπαω και εκτος σχεσης οποτε θα τον αφησω να παρει τον δρομο του.
Γιατι προσωπικα ακομα και αν θελησω καποιον αλλο ξερω οτι η σχεση εχει τελειωσει και αυτη τη συμπεριφορα ζηταω και απο τον αλλο.
Δεν θα εκανα ποτε σε καποιον αυτο που μου εκανε... ας αφησουμε να λερωσει αλλη το καρμα της, κυκλος ειναι και γυριζει!

β. Οταν φαω κερατο μεσα σε γαμο θα φρικαρω! Και οταν φρικαρω με μια κατασταση τσαντιζομαι και με αυτον που μου την προκαλει.

Δεν νομιζω ομως οτι θα διαλουσα την οικογενεια με την πρωτη, ειδικα και αν ο αλλος δηλωσει μετανιωμενος.
Αυτη η κατασταση σηκωνει πολλα αρνητικα... τι να λεμε τωρα...
Αλλα ετσι γουσταρει η κοινωνια μας, να ειμαστε καλοι οχι να ειμαστε καλα.

Αυτα... παντα εκ του ασφαλους!
Ποτε δεν ξερεις, μπορει τελικα να του τον κοψω με χαρτοκοπτη, αυτη να την κουρεψω με τα ιδια μου τα χερια και τελικα να ειμαι μια χαρα! *

Μουαχαχαχαχαχαχαχα!

* Πλακιτσα, οταν μου χρειαστει η μπλουζιτσα με τα μακρια μανικια θα κανω ειδικη παραγγελια....
1
1
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 18:38, 20-01-10:

Δε το δεχομαι το κερατο. Ουτε θελω να μου πει ποτε κανεις - θα σε συγχωρεσω αν με απατησεις, επειδη σε αγαπαω- Δε θα τοΝ πιστεψω. Δεν ειναι αγαπη, ειναι ''εχω χαμηλα τον πηχυ και δεν αγαπω διολου τον εαυτο μου και τη ζημια που του προκαλω''

Οποιος ξερει να αγαπα, ξερει και να χωριζει, λεει μια αοιδος.

Οταν υπαρξει απιστια ειτε στη σχεση (ο γαμος το ιδιο μου κανει, σχεση ειναι), υπαρχει προβλημα. Αν το μαθω ο εγωισμος μου δε με αφηνει να ησυχασω, η συνειδηση μου και τα βραδια δεν κοιμαμαι. Νιωθω πως τιμωρω τον εαυτο μου. Και δε μου αρεσει αυτο. Δε συνεχιζω να το κανω.
Αν μπει τριτο ατομο στη σχεση, τα πραματα εχουν τελειωσει. Και δεν ειναι ο τριτος το προβλημα, ειναι η ουσια στο ζευγαρι.
Δε πειραζει, μαθαινεις, στεναχωριεσαι, θυμωνεις, σκυβεις και ταπεινωνεσαι, ανανεωνεσαι και φροντιζεις να μην κανεις ξανα το ιδιο λαθος.
Αν το ξανακανεις, εισαι χαμενος απο τη ζωη την ιδια.
Εκει βρισκω νοημα στη ζωη, τη γνωση που εχει σα συνεπεια την ευτυχια.

Σκεφτομαστε τις πραξεις πριν τις κανουμε. Αλλιως ειμαστε ανωριμοι και μη ετοιμοι για την αγαπη.
Μεσα απο προσωπικες μου εμπειριες, μπορω να πω πως αν δε συγχωρεσεις και δεν προχωρησεις παρακατω χωρις τον αλλο, δεν ανανεωνεσαι, σε τρωνε τα φιδια. Αν απατησεις, δεν εισαι ερωτευμενος με τον ανθρωπο που εχεις σχεση.

Οταν συγχωρεις και προχωρας χωρις τον αλλο, ειναι συναισθηματα συντριμμια αλλα και ευτυχια.
Αν συγχωρεσεις και συμφιλιωθεις, στο τελος μενει η ευτυχια, μια γλυκα. Αγαπη προς εαυτο, αγαπη προς τον αλλο. Τον αφηνεις ελευθερο να αποφασισει.

Πιστευω ο,τι αξιζεις παιρνεις σε αυτη τη ζωη. Εγω αν εκανα λαθος καποτε, το πληρωσα το τιμημα. Το ιδιο ισχυει και για την αντιθετη πλευρα.
Αλλωστε οπως στρωνεις θα κοιμηθεις.
Η απιστια γινεται συχνα στα ζευγαρια και ειναι μαθημα ζωης. Δε μιλαμε για περιπτωσεις επαναλαμβανομενων πραξεων αλλα για καποια φορα που εγινε.
Αν δεν εισαι καλα στη σχεση, φευγεις, αν νιωθεις πως δεν εχεις αλλα να δωσεις ή και να παρεις. Οποιος κανει αυτο, πιστευω ειναι πολυ ικανοποιημενος με τον εαυτο του αλλα για να γινει αυτο, θελει δουλεια κι απολυτη συμφιλιωση με την πραγματικοτητα.
5
2
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 18:55, 20-01-10:

Δε σου έχει τύχει ποτέ για κάτι να είσαι σίγουρος;
Αμε..σε ολους εχει τυχει, αλλα πιστευω πως επισης ολους η ζωη τους καπως, καπου, καποτε τους εξεπληξε.

Δεν εχεις ακουσει που λενε πως ακομα και ο κ@λος σου μπορει να σε χ@σει?!

Να σου πω μονο πως μεχρι πριν καποια χρονια και εγω τοσο σιγουρη ημουν για παρα πολλα πραγματα, οσο εσυ, μεχρι που η πραγματικοτητα και οι καταστασεις με προσγειωσαν.
Απο τοτε προσπαθω να μη λεω "εγω δε θα κανω ποτε αυτο, εκεινο ή το αλλο!".
5
1
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 19:00, 20-01-10:

Μου χε πει καποτε ενας φιλος...

''Τον κ@λο σου μπορεις να τον δεις (χωρις καθρεφτη)?''
-οχι..

-Τοτε αφου δεν μπορεις να σαι σιγουρη γιαυτον... για ποιον μπορεις να εισαι?

...
4
1
Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε: στις 19:10, 20-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Αμε..
Δεν εχεις ακουσει που λενε πως ακομα και ο κ@λος σου μπορει να σε χ@σει?!

...
Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Μου χε πει καποτε ενας φιλος...

''Τον κ@λο σου μπορεις να τον δεις (χωρις καθρεφτη)?''
-οχι..

-Τοτε αφου δεν μπορεις να σαι σιγουρη γιαυτον... για ποιον μπορεις να εισαι?

...
Εμ, γιατί επιμένω: "Μη νοθεύετε την αγάπη με τις πίστης τα θέλγητρα"; Η πρώτη φοράει πάντα φτερά, η δεύτερη, είναι πάντα κερατούκλω!
1
Παράθεση

LAZARUS (ΙΛΕΟΣ, ΙΛΕΟΣ !!!)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο ΙΛΕΟΣ, ΙΛΕΟΣ !!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

O LAZARUS έγραψε: στις 20:27, 20-01-10:

πολλά λόγια......................., πολλά λόγια………… θεωρητικά.............. ανούσια ......... ανεφάρμοστα ................ Ακούστε κάτι συντοπίτες: ηρεμήστε και προσεύχεστε και όποιος έχει το αγγούρι στον κ@λο, αντιδρά σε μια απόλυτη μοναξιά, όπου τα πάντα, που τα έχει θεωρήσει ως δεδομένα, ΑΝΑΤΡΕΠΟΝΤΑΙ και ψάχνεται σαν να του ήρθε ο ουρανός στο κεφάλι, ………………………… αλλά στην ουσία έγινε αυτό που είναι συνώνυμο και τόσο αρχέγονο όσο η ύπαρξη μας, είναι στη φύση των ανθρώπων και δυστυχώς για τους ηθικούς, δεν υπάρχει γιατρειά, αλλά δεν μας οδηγεί και στο θάνατο.
ΓΙʼ ΑΥΤΟ ΗΡΕΜΗΣΤΕ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣΤΕ σημ. τρία .................. ο νοών, νοείτο και συνεχίζουμε.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη LAZARUS : 20-01-10 στις 20:32. Αιτία: προσέθεσα ένα ,
3
Παράθεση

evi_zoi (Εύη - Ζωή)

Δραστήριο Μέλος

H Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H evi_zoi is divorced and.... έγραψε: στις 18:30, 19-02-10:

Παντα έλεγα οτι το κερατο ειναι το μονο που δεν θα συγχωρησω ποτε........Μεχρι που μου ετυχε....(κερατο λεγοντας ένα φιλι στην πενθημερι,μετα απο τρελο μεθησι) . Οντως τον χωρισα,αλλα οχι για πολυ......Βλέποντας τις προσπαθειές του αποφάσισα να δωσω μια δευτερη ευκαιρια και δεν εχω μετανιωσει γι'αυτο......
1
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 19:07, 19-02-10:

θα του σπασω το κεφαλι!!
1
Παράθεση

chrisss

Δραστήριο Μέλος

H chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 219 μηνύματα.

H chrisss γεια χαρα! έγραψε: στις 20:55, 19-02-10:

να σου πω εμενα που μου ετυχε στο περιπου....

εγω συγχωρεσα
δεν ξερω αν ηταν για καλο----θα σου πω σε μερικους μηνες
αλλα με πολυ πονο,πολυ προσπαθεια,ακομα το παλευω δηλαδη, δυστυχως η εμπιστοσυνη παει περιπατο....

αλλα να ξερεις και κατι αλλο
συγχωρεσα γιατι πραγματικα ειμαι πολυ ερωτευμενη, ειμαι τρελαμενη, λιωνω πως το λενε!!!!
αν δεν ενιωθα ετσι για αυτον θα προχωρουσα παρακατω.
1
Παράθεση

evi_zoi (Εύη - Ζωή)

Δραστήριο Μέλος

H Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H evi_zoi is divorced and.... έγραψε: στις 01:03, 20-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από chrisss
να σου πω εμενα που μου ετυχε στο περιπου....

εγω συγχωρεσα
δεν ξερω αν ηταν για καλο----θα σου πω σε μερικους μηνες
αλλα με πολυ πονο,πολυ προσπαθεια,ακομα το παλευω δηλαδη, δυστυχως η εμπιστοσυνη παει περιπατο....

αλλα να ξερεις και κατι αλλο
συγχωρεσα γιατι πραγματικα ειμαι πολυ ερωτευμενη, ειμαι τρελαμενη, λιωνω πως το λενε!!!!
αν δεν ενιωθα ετσι για αυτον θα προχωρουσα παρακατω.
Ιδια περιπτωση με μενα δηλαδη! (το αναφερο ενα post πιο πανω...) .
Ουτε εγω το εχω ξεπεράσει και ας εχει περασει ενας χρονος......Αλλα τουλαχιστον ειμαι σιγουρη οτι δεν θα μετανιωσω,οχι για καποιον αλλο λόγο,απλα γιατι αυτός ο χρόνος ήταν υπεροχος......
2
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,450 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε: στις 10:21, 20-02-10:

Με ανακούφιση
3
Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε: στις 19:17, 20-02-10:

Πώς αντιμετωπίζετε την απιστία;

Όπως την υπόνοια απιστίας ακριβώς... μπούλο χωρίς δεύτερη σκέψη.. Εύχομαι να μη συμβεί εντός γάμου μόνο, να είναι δηλαδή σωστή επιλογή η συζηγος, όχι για άλλο λόγο αλλά γιατί τα παιδιά μου δεν θέλω με τπτ να μεγαλώσουν με χωρισμένους γονείς. Για το κέρατο χέστηκα και για την όποια πιθανώς μου το φορέσει... Θα εύχεται μία ζωή να μην το χε κάνει, αν δημιουργήσει τριτογενή προβλήματα όπως τα παιδιά που αναφέρω παραπάνω, η πιθανώς κοινή δουλειά κτλ. Η ζωή της μετά θα φροντίσω να ναι μαρτύριο.. Ειδάλως απλά θα φύγει απο τη ζωή μου, δεν μου είναι ιδιαίτερα δύσκολο να διώχνω τα σκουπίδια απο γύρω μου, το χω κάνει απειρες φορές..
1
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,741 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 19:30, 20-02-10:

φεύγοντας..........
1
Παράθεση

kate! =]

Δραστήριο Μέλος

H kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H kate! =] έγραψε: στις 19:22, 21-02-10:

δεν τη συγχωρω!ασχετα αν εχω πμει στον πειρασμο να απατησω δεν το χω κανει και σε καμια περιπτωση δεν θελω να μου το κανουν!
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 911 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε: στις 22:21, 21-02-10:

Δεν ξέρω πως θα την αντιμετωπίσω εαν μου τύχει.. Ξέρω πως θα ήθελα όμως.. Απλά θα έφευγα χωρίς κουβέντα.
1
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 23:59, 21-02-10:

θυμηθηκα τωρα την αντιδραση μου, οταν η τοτε κολλητη μου, γυριζοντας σπιτια μας απο βολτα μου ομολογησε οτι ειχε φασωθει με τον τοτε φιλο μου. ημουν πρωτη λυκειου αν θυμαμαι καλα... μου το λεει... και δεν απανταω.. απλα κοιταω το δρομο καθως περπαταω.. εκεινη σαστισμενη με ρωταει δε θα πεις κατι? δεν απανταω. τουλαχιστον μου λεει βρισε με. δεν απανταω... και εκει που χωριζαν οι δρομοι για τα σπιτια μας της λεω μονο ενα καληνυχτα με ψευτικο χαμογελο. και με το που στριβω και δε με βλεπει.. αρχιζω και κλαιω... ποτε ομως δεν της ειπα τιποτα... ουτε οτι στεναχωρηθηκα ουτε τιποτα..
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Απιστία ή όχι; - Από FrontPage
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-04-17 στις 17:19.
    • Απιστία - Από Pure_Seduction
      Το θέμα έχει λάβει 70 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-07-16 στις 00:42.
    • Θα ομολογούσατε μια απιστία; - Από torry
      Το θέμα έχει λάβει 124 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-08-14 στις 15:23.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα