Πώς τα πήγατε στις τελικές εξετάσεις Μαίου-Ιουνίου;

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Λοιπον ο τιτλος τα λέει ολα απο μονος του!!! ομως δεν θελω να δωσετε απαντησεις τυπου ωραια ,καλα,χαλια,μετρια κ.τ.λ
ας παραθεσετε τους βαθμους που πιστευετε οτι αντιπροσωπευαν το γραπτο σας και οταν παρετε βαθμους γραψτε ποσο πηρατε τελικα και ποσο κοντα ηταν οι εκτιμησεις σας με τον βαθμο σας!

Ας αρχισω πρωτα εγω:
Θρησκευτικα:20 ισως και 19
Φυσικη:20 σιγουρα
Χημεια:20 σιγουρα
Μαθηματικα:20 σιγουρα
Αρχαια:19
Γλωσσα:19 γιατι 20 δεν πιστευω αν και το γραπτο μου ηταν θαυμασιο οπως ειπε η καθηγητρια μου!!!
Αγγλικα:20 ισως και 19
Γεωγραφια: 19
Κειμενα:20
Ιλιαδα:20
Ιστορια:14 :redface::redface::redface::worry:
Γαλλικα:16:redface::redface::redface::confused: απαραδεκτος στα 2 τελευταια!!!


Αρα Μ.Ο:18 και 6/9 (ντροπη μου )γιατι στον ελεγχο ειχα 19 κ 11 αλλα στα γαλλικα και την ιστορια δεν στροθηκα αν διαβασω ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Δυο βδομάδες μείνανε, τι σημασία έχει τι πιστεύουμε ότι γράψαμε. Συνήθως το υπερτιμούμε κι απογοητευόμαστε αλλά συμβαίνει και το αντίστροφο. :P

Όπως και να έχει δε νομίζω ότι υπήρχε μάθημα στο οποίο να έγραψα 20 καθαρό - κάθε φορά έβγαινα με κάποιους ενδοιασμούς και τα λοιπά. Ούτε όμως θυμάμαι να έχω κάνει και κανένα σοβαρό λάθος ή να έχω αφήσει κάτι κενό, οπότε τίποτα δεν αποκλείεται. Θα έλεγα ότι όλα εκτός απροόπτου πρέπει να είναι 17+.

(μένει και ένα μάθημα ακόμη αλλά είναι για τα πανηγύρια κι ακούει στο όνομα Ελένη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
υπομονη σε 4 μερες θα μαθουμε!!!(τοτε βγαινουν τα αποτελεσματα μας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki97

Νεοφερμένος

Η Roxanne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέο Πετρίτσι (Σέρρες). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
θα σου γραψω μερικα αποτελεσματα που ρωτησα τις καθηγητριες και μου ειπαν:
αρχαια:20:clapup:
γερμανικα:20
βιολογια:20
γεωγραφια:20
οδυσσεια:19
μαθηματικα:ειπε οτι εγραψα πολυ καλα
τωρα τι πιστευω εγω:
αγγλικα:18
γλωσσα:16
ιστορια:14:(
κειμενα:19 η 20
θρησκευτικα:19
ιστορια και γλωσσα δεν εγραψα καλα λογω της καθηγτριας που τα διδασκει(η ιδια και στα δυο:/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
μπραβο σου!!!!πολυ καλοι βαθμοι!!!
και μην σε νοιαζει ο βαθμος σου στην ιστορια γιατι δεν ειναι βαθμος που θα καθορισει ουτε την επαγγελματικη σου αποκασταση ουτε τιποτα !!!ουτως η αλλως και 20 να γραφες ειμαι σιγουρος οτι σε 2 βδομαδες θα τα ξεχασεις!!!οποτε δεν αντικατοπτριζει τις γνωσεις που εχεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki97

Νεοφερμένος

Η Roxanne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέο Πετρίτσι (Σέρρες). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
ε...ετσι κι αλλιως δεν θα επηρεασει τρομερα την βαθμολογια οποτε δεν βαριεσαι..α...thanks!αλλα ηταν πανευκολα..οποιοσδηποτε θα εγραφε καλα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Δεν έχω ιδέα πόσο περίπου έχω γράψει...:P
Πάντως περισσότερο από πέρυσι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
πολυ καλα και εγω σχετικα με περσυ εγραψα πολυ καλα!!!παρατηρησα πως οτι τιτλος ειναι ελλειπης!!!ειμαι και εξυπνο ζωο!!!πως γινεται να τον αλλαξω;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
εμας δεν μας τους ειπαν τους βαθμους περιμενουμε ως τις 26 του μηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
εμας δεν μας τους ειπαν τους βαθμους περιμενουμε ως τις 26 του μηνα
αν διαβασες το θεμα ειναι να πουμε τι ΠΙστευουμε οτι εχουμε γραψει και οχι τι εχουμε γραψει στα αληθεια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
αν διαβασες το θεμα ειναι να πουμε τι ΠΙστευουμε οτι εχουμε γραψει και οχι τι εχουμε γραψει στα αληθεια....
ναι αλλα καποιοι ειπαν οτι καποιοι καθηγητες τους ειπαν τα αποτελεσματα πιο πριν. εγω ειπα οτι απλως εμας δεν μας τα ειπαν οταν ρωτησαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
εμας τα αποτελεσματα βγηκαν σημερα για το ποιοι περασαν και ποιοι οχι
αυριο θα παρουμε βαθμους...!!!!!!!!!!!!!<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alouni

Νεοφερμένος

Η alouni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
εγω το μονο που ξερω ειναι το 20 στα μαθηματικα.... τα αλλα την πεμπτη!!!!!!! δεν μπορω να προβλεψω τιποτα γιατι ολοι οι καθηγητες μας ειναι απροβλεπτοι...... να φανταστειτε η υλη στη βιολογια κ την φεωγραφια ηταν ολο τ βιβλιο κ οι ερωτησεις που ειχαν στις εξετασεις ηταν 36 σε καθε μαθημα αντιχτοιχα..... δηλαδη 36 ερ. βιολογια κ 36 ερ. γεωγραφια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Σημερα πηρα τους βαθμους και επεσα κοντα στις προβλεψεις μου
Θρησκευτικα:20
Φυσικη:20
Χημεια:20
Μαθηματικα:20
Αρχαια:20
Γλωσσα:20 !!! χαρηκα παρα πολυ
Αγγλικα:ι 19
Γεωγραφια: 19
Κειμενα:20
Ιλιαδα:20
Ιστορια:16
Γαλλικα:16 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
τους πηρα σημερα λοιπον
μαθηματικα 19
γλωσσα 18
κειμενα 17
ιστορια 20
αρχαια 19
φυσικη 20
χημεια 20
θρησκευτικα 20
πληροφορικη 20
κπα 20
αγγλικα 20
γερμανικα 20
ελενη 19
βιολογια 20
τελικος βαθμος 19 και 11/13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

major

Νεοφερμένος

Ο major αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
σήμερα πήρα τα αποτελέσματα των εξετάσεων:
Θρησκευτικά 20
Ιστορία 19
Μαθηματικά 20
Βιολογία 19
Γεωγραφία 18
Αγγλικά 19
Γερμανικά 20
Οδύσσεια 19
Αρχαία 20
Λογοτεχνία 18
Γλώσσα 19
Μ.Ο. 19 8/13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Θρησκευτικά 20
Ιλιάδα 16 :redface:
Αρχαία 15 :mad:
Γλώσσα 17
Κείμενα 18 :)
Ιστορία 19 :)
Μαθηματικά 16 :(
Γεωγραφία 20
Φυσική 19 :D
Χημεία 20 :)
Τελικός βαθμός 19 και 2/13 Έχω διαπιστώσει ότι όσο βγάζω στο Β' τρίμηνο τόσο έχω στον τελικό βαθμό....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Γεια σας και μεις σημερα πηραμε!
θρησκευτικα:20
Ιστορια:20
Αγγλικα:20
Μαθηματικα:19 (με φαγε η παρασταση)
Βιολογια Ι (μπορει κανεις να μου πει τι αντιποσωπευει το "Ι"?):20
Γεωργαφια:20
Γαλλικα: 20
Αρχαια ελληνικη γραμματεια μεταφραση:19 (γιατι δεν ξερω)
αρχαια ελληνικη γλωσσα: 18 (δεν ξερω και ουτε θελω να μαθω-δεν πηρε 20 και κανεις)
νεοελληνικη γραμματεια:19 (γιατι δεν ξερω)
νεοελληνικη γλωσσα: 20

Μ.Ο 19 7/9 (γραπτα)

Γ.Μ.Ο 19 5/13
Α! δεν φταιω εγω που οι φιλολογοι(εκτος ιστοριας,οι θεολογοι, οι μαθηματικοι και οι βιολογοι δεν βαζουν 20!
ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ! παλι καλα που δεν εχουν και τον μαθηματικο που εχει το αλλο τμημα που δεν βαζει ουτε 19! Ο ανθρωπος δεν ειναι καλα!πρωτο τριμηνο βαζει 17, 2ο 17 και 3ο 18....
αφηστε κιολας που λεει οτι στα κοριτσια δεν μπορει να βαλει παραπανω γτ ειναι κοριτσια!ειναι αλλου το ατομο καλα που δεν τον εχουμε! ο δικος μας βαζει 18,18,19! εεε καλυτερο!
οι φιλολογοι 18 19 19
και ο βιολογος κ η θεολογος 18 19 19
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Επειδή πήραμε σήμερα και οι γονείς μου τα είπαν από τη δουλειά μέσω τηλεφώνου γνωρίζω μόνο τους Μ.Ο.
Γ.Μ.Ο.:19 και 7/13
Μ.Ο. 3ου τριμήνου:19 και 10/13
Μ.Ο. τελικών εξετάσεων:19 και 4/9
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
μπραβο ρε παιδια:D!!πολυ καλα πηγατε!! εγω αυριο θα παρω βαθμους και φοβουμαι:redface::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top