Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,241 μέλη και 2,424,252 μηνύματα σε 75,692 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 165 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 14:09, 07-07-05:

κι εγώ τα ίδια . όλα μέσα μου τα κρατάω, έτσι είμαι φτιαγμένος μάλλον, δε φταίω. μάλλον για αυτό εδώ και έξι χρόνια με πονάει νυχθημερόν το κεφάλι μου, μιας και οι τομογραφίες δεν έχουν δείξει κάτι στραβό (πλην της πλήρους απουσίας εγκεφάλου )
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 00:13, 04-08-05:

Ρε παιδια ειμαι σε τετια φαση, οτι και να σκευτιακ δεν πιανει. ΤΑ ειπα σε εναν μεσω msn και ξαλαφρωσα αρκετα αλλα παντα υπαρχει κατι μεσα. Τι να κανω;
για φιλους δεν παιζει, δεν τους εστανομαι αρκετα κοντα για να τους τα πω, εχω καλυτερο φιλο στο msn. Και ειμαι στον ξαδερφο μου οποτε να αρχισω να βριζω με την θεια μου στο διπλανο δωματιο δεν το βρικω λογικο, ασε που δεν μπορω, το irc δεν ειναι λυση για εμενα και δεν εχω τπτ να βαραω η να σπασω.Ουτε μηχανακι/μηχανη/αυτοκινιτο να κανω βολτες με την μουσικη στην διαπασων
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 16:34, 04-08-05:

Δώσε μια δυνατή μπουνιά στον τοίχο
θα πονέσει πολύ το χέρι σου και τότε θα τα ξεχάσεις όλα εκτος τον πόνο του χεριού σου σε πειράζω
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 16:40, 04-08-05:

τώρα τελευταία ξεσπάω στο πληκτρολόγιο (επειδή είναι πιο φτηνό από το ποντίκι, όχι για κανέναν άλλο λόγο ) με αποτέλεσμα να μου έχουν χαλάσει τα μισά κουμπιά .
Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε: στις 18:50, 04-08-05:

Εγώ παίζω κιθάρα (και σπάω χορδές γμτ )
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,329 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 11:44, 05-08-05:

Ακριβώς επειδή τα βάσταγα μέσα μου, κατέστρεψα το στομάχι μου.... Έκτοτε ορκίστηκα να μην καταστραφώ ποτέ και για κανέναν. Όποιος πειράξει εμένα ή όσους είναι κοντά μου, θα με βρεί απέναντι του...

Το υπέροχο είναι οτι το διασκεδάζω πλέον. Για κάθε εναν έχω και διαφορετική "ανταμοιβή"!
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 12:14, 05-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Ρε παιδια ειμαι σε τετια φαση, οτι και να σκευτιακ δεν πιανει. ΤΑ ειπα σε εναν μεσω msn και ξαλαφρωσα αρκετα αλλα παντα υπαρχει κατι μεσα. Τι να κανω;
για φιλους δεν παιζει, δεν τους εστανομαι αρκετα κοντα για να τους τα πω, εχω καλυτερο φιλο στο msn. Και ειμαι στον ξαδερφο μου οποτε να αρχισω να βριζω με την θεια μου στο διπλανο δωματιο δεν το βρικω λογικο, ασε που δεν μπορω, το irc δεν ειναι λυση για εμενα και δεν εχω τπτ να βαραω η να σπασω.Ουτε μηχανακι/μηχανη/αυτοκινιτο να κανω βολτες με την μουσικη στην διαπασων
εμενα με βαηθαει πολυ το τρεξημο, το σκηνακι, η γυμναστκη γενικοτερα αλλα οχι σε γυμναστηριο, αντιθετα προτειμω να μη συναντισω ανθρωπο που ξερω και να μην μηλισω σε κανεναν...το καλυτερο μου...τρεξημο στην βροχη...σουπερ ξεσπασμα και ακρως αγχολυτικο
αν δε σ'αρεσει η γυμναστικη προτειμησε το περπατημα
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 10:14, 07-08-05:

Ένα βιβλίο κάνει πολύ καλό στα νεύρα. Αν θες το διαβάζεις, αν όχι το πετάς στον πρώτο που θα κάνει το θανάσιμο λάθος να σε ρωτήσει πως είσαι?
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 13:18, 07-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Ένα βιβλίο κάνει πολύ καλό στα νεύρα. Αν θες το διαβάζεις, αν όχι το πετάς στον πρώτο που θα κάνει το θανάσιμο λάθος να σε ρωτήσει πως είσαι?
Πάντως πέρα από την πλάκα το βιβλίο κάνει στα νεύρα, σε ταξιδεύει στο δικό του κόσμο ξεχνάς τα νεύρα σου. Αλλά έτσι και σε ρωτήσει εκεινή την στιγμή τι διαβάσεις κλτ κλτ μάλλον γίνεσαι ξανά τούρκος
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 17:35, 07-08-05:

Παράθεση

Chris

Νεοφερμένος

H Chris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Chris έγραψε: στις 13:13, 08-08-05:

Σχεδόν πάντα ξεσπάω στο έταιρον ήμισυ..

Ήρωας είναι αυτός ο άνθρωπος..
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:28, 08-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Chris
Σχεδόν πάντα ξεσπάω στο έταιρον ήμισυ..

Ήρωας είναι αυτός ο άνθρωπος..

Πάει ο άνθρωπος! Ξέσπασε σε κάτι άλλο βρε τι σου έκανε να την πληρώνει?
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:20, 08-08-05:

Πάει ο άνθρωπος! Ξέσπασε σε κάτι άλλο βρε τι σου έκανε να την πληρώνει?
Α βρε yianni αφου μια τις έχουμε μας κάνουν ότι θέλουν. Αχ αυτές οι γυναίκες
Παράθεση

arm_power

Νεοφερμένος

Ο arm_power αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O arm_power έγραψε: στις 02:00, 17-08-05:

Πηγαίνω σε κάποιο ήσυχο μέρος, σκέφτομαι και κοιτάζω την θέα.
Βέβαια καλύτερα είναι να έχεις για παρέα κάποιον που να σε ακούει, να σε καταλαβαίνει και να προσπαθεί να σου φτιάξει την διάθεση.
Παράθεση

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε: στις 17:55, 23-08-05:

διαλιω το δωματιω και μου περναη και μετα καταλαβενω πως εχω διαληση το δωματιω
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 18:51, 23-08-05:

Ξεσπάω στην αδελφή μου .Αλλά επειδή το κακόμοιρο το μικρό, το έκανα συνέχεια να κλαίει, βρήκα άλλο τρόπο. Πέρνω ένα μαξιλάρι και με όλη μου τη δύναμη ουρλιάζω οπότε και κανείς δεν με κούει αλλά και ξεσπάω κανονικότατα
Παράθεση

arm_power

Νεοφερμένος

Ο arm_power αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O arm_power έγραψε: στις 01:17, 27-08-05:

Ωραία άλλοι δύο μένουν να χρησημοποιήσουν λογότυπο απο την οικογένεια Simpsons και έτσι θα συμπληρωθεί όλη η οικογένεια.
Παράθεση

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 116 μηνύματα.

O antonis_wrx έγραψε: στις 21:21, 28-08-05:

σπάνια ξεσπάω... τα κρατάω μέσα μου συνήθως... Τις περισσότερες φορές προτιμάω να απομονωθώ στο δωμάτιο μου ακούγοντας μουσική.
Παράθεση

depi

Νεοφερμένος

H depi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H depi έγραψε: στις 20:39, 24-10-05:

Παίρνω το αμάξι, φουλ η μουσική, τέρμα τα γκάζια....και όπου με βγάλει...
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

O weak and powerless έγραψε: στις 21:13, 24-10-05:

πρόσεχε μη σε βγάλει στην οδό θυμαρακίων μόνο .
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος