Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,228 μέλη και 2,423,554 μηνύματα σε 75,660 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 295 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 14:47, 18-12-06:

πολύ κλάμα ρε παιδιά...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 15:17, 18-12-06:

κι εγώ συνήθως πατάω τα κλάμματα...

Η' (οκ, ντρέπομαι λίγο τώρα) χορεύω μέχρι εξαντλησης.

Η σπάω κανά ποτήρι (4 φορές έχω αλλάξει σερβίτσιο στο σπίτι )

Αν δεν μπορώ να κάνω κάτι από όλα αυτά δαγκώνω κάτι πρόχειρο (πχ το μπουφάν μου) και πατάω μια τσιρίδα.

Τέτοιες στιγμές είναι που μου λείπει το νησί μου που έπαιρνα το μηχανάκι και καθόμουν δίπλα στη θάλασσα μέχρι να ηρεμήσω...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 21:22, 18-12-06:

Παίζω ξύλο.
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 21:40, 18-12-06:

Κάποιες φορές ακούω μουσική...
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,875 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 21:34, 21-12-06:

Αρχίζω και καθαρίζω το σπίτι. Ξανά. Και###8230;ξανά###8230;
Παράθεση

Paty

Δραστήριο Μέλος

H Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 192 μηνύματα.

H Paty έγραψε: στις 00:33, 22-12-06:

κλαμα...νευρα προς τους αλλους...μουτρα...ολα μου φταινε...
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε: στις 00:39, 22-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από Paty
Το καταλάβαμε πριν απο λίγο!!!

ps. Ενοίωτε πλακώνω το ninjaki στο ξύλο!
Παράθεση

xristinaki

Δραστήριο Μέλος

H xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός . Έχει γράψει 359 μηνύματα.

H xristinaki έγραψε: στις 00:40, 22-12-06:

Κατευθυνομαι προς το ψυγειο κι τρωω κυριως γλυκα.Ευτυχως δεν πεφτω σε καταθλιψη συχνα.Κλαιω πολυ σπανια αν θυμηθω κατι που με πληγωνει.
Παράθεση

Paty

Δραστήριο Μέλος

H Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 192 μηνύματα.

H Paty έγραψε: στις 00:40, 22-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
Το καταλάβαμε πριν απο λίγο!!!
επισεις ερχομαι στο στεκι και πριζω τους ξενυχτιδες!
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε: στις 01:06, 22-12-06:

ΧΑ! μακαρι οσοι μας πριζανε να ήταν ετσι!!!
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 08:04, 22-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
ps. Ενοίωτε πλακώνω το ninjaki στο ξύλο!

Ενοίωτε πλακώνω το founaki στο ξύλο!!! ΧΑ! ΦΑΤΑ ΡΕ!!!

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 22:03, 25-12-06:

Μπηκα στο καραβι και ηρθα στην Ροδο, εκανα το γυρο του νησιου σημερα με την μηχανη, οτι πρεπει ηταν
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 22:24, 25-12-06:

Για δώστε καμιά ιδέα...
Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 552 μηνύματα.

O QsLv σε ύφεση έγραψε: στις 00:21, 26-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
Χμμ, ακούω μουσική και κλαίω.
Αρχική Δημοσίευση από smart
και ρίχνω και κανα κλάμα για να ξεσπάσω..!!
Αρχική Δημοσίευση από XRZ
κι εγώ συνήθως πατάω τα κλάμματα...
Αρχική Δημοσίευση από Paty
Clich###233;.
Παράθεση

Neverland_fairy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H Neverland_fairy έγραψε: στις 00:58, 26-12-06:

θα βάλω τα ακουστικά μου και θα ακούσω δυνατά μουσική για κάποια ώρα ή θα πάω μια βόλτα περπατώντας για να χαλαρώσω ή θα πάω για διαλογισμό ή θα κάνω εξάσκηση στις κλωτσιές/μπουνιές μου στο σάκο μου. Σιγά μη κλάψω
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 00:59, 26-12-06:

Σοκολάτα...
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,042 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 02:55, 26-12-06:

Μελαγχολώ και το ρίχνω στον ύπνο.
Παλιά έγραφα αλλά έχω στερέψει πλέον...
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 23:15, 30-12-06:

Τώρα πλέον πετάω ένα συγκεκριμένο πράγμα όπου βρωωωωωωω, κλαίω σαν τρελή και είμαι με το ακουστικό σαν σκουλαρίκι να τα λέω στην κολλητή μου... Έχει τραβήξει ξενύχτια εξαιτίας μου...απορρώ πως με αντέχει
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 00:23, 31-12-06:

τωρα πλεον δε ξεσπαω, γιαυτο και οπου να ναι θα εκραγω..
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 00:38, 31-12-06:

Έλα εδώ βρε συυυυυυυυυυυ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος