Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,559 μέλη και 2,432,304 μηνύματα σε 76,224 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 343 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

pantazis

Νεοφερμένος

Ο pantazis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 55 ετών . Έχει γράψει 35 μηνύματα.

O pantazis έγραψε: στις 00:28, 20-02-07:

Βάζω τέρμα μουσική και τσακωνόμαστε με τον γιο μου! με mail.............
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 16:52, 05-03-07:

βρίζω...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,602 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 16:57, 05-03-07:

υπάρχει ήδη τέτοιο θέμα
http://www.e-steki.com/forum/showthr...F3%F0%DC%F4%E5
Παράθεση

rudess f

Νεοφερμένος

H rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H rudess f έγραψε: στις 18:00, 05-03-07:

συνήθως δε συχγιζομαι.. παραμένω ήρεμη ότι και να γίνει.. αλλά αν τελικά εκνευριστώ με κάτι (πράγμα σπάνιο όπως είπα..) δε μιλάω σε κανέναν και πάω σε καποια παραλία ή γενικά κάπου που αν έχει θάλασσα και ακούω μουσική..
Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H lilith έγραψε: στις 02:10, 29-07-07:

Αυτοκαταστροφικά... συνήθως

.
Παράθεση

indica

Νεοφερμένος

H indica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H indica έγραψε: στις 18:36, 29-07-07:

όταν θες να ξεσπασεις και δεν γίνεται... τοτε? (ειμαι εκτος θεματος?)
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 18:41, 29-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από indica
όταν θες να ξεσπασεις και δεν γίνεται... τοτε? (ειμαι εκτος θεματος?)
Το καταπίνεις και το κρατάς μήπως μπορέσεις να ξεσπάσεις την επόμενη φορά που θα συμβεί κάτι
Παράθεση

ditr

Νεοφερμένος

Ο ditr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O ditr έγραψε: στις 12:01, 10-08-07:

ότανε νευριάζετε τι κάνετε??εγώ κοπανάω το ποντίκι και το πληκτρολόγιο στο γραφείο
Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε: στις 12:18, 10-08-07:

Εγώ τρέμω
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 12:45, 10-08-07:

Εγώ χτυπάω ο,τι βρω μπροστά μου και ρίχνω μπινελίκια από'δω κι από'κει
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 863 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 10:54, 17-08-07:

συνηθως εχω υπερενταση και κανω δουλειες για να ξεσπασω.
ειμαι ικανη να κανω γενικη ολο το σπιτι απ την τσατιλα μου
και κλαιω κιολας...μπορει να κανω τις δουλειες κλαιγοντας...βαζω και μουσικη στη διαπασων...ε μετα απο λιγη ωρα ειμαι καλυτερα
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 12:01, 17-08-07:

Όταν είμαι στεναχωρημένη και κάτω ψυχολογικά όταν είμαι μόνη μου κρατάω τον εαυτό μου απασχολημένο και δεν το σκέφτομαι καθόλου (ε και τρωω και λίγο παραπάνω ) Παρόλ' αυτά φροντίζω να βρεθώ με φίλους μου να συζητήσουμε, να τους πω τον πόνο μου, ε αυτοί έχουν πάντα τον τρόπο τους να σε κάνουν να ανεβείς λιγάκι. Οι φίλοι είναι και γι'αυτό, όχι μόνο για τις χαρές. Ειδικά αν είναι μεγάλη η στεναχώρια εμπιστεύομαι τους ανθρώπους για να με βοηθήσουν.

Όσο για τα νεύρα, δεν τσαντίζομαι συχνά για σοβαρούς λόγους αν γίνει πάντως ή μαλώνω με αυτόν που με εκνεύρισε ή το προσπερνάω.

Γενικότερα είμαι άνθρωπος που στεναχωριέται εύκολα αλλά ξεχνάει το ίδιο εύκολα και συγχωρεί ακόμα πιο εύκολα. Όταν έχω πρόβλημα βρίσκω πάντα κάποιο πλάνο για να το ξεπεράσω και αν είναι αξεπέραστο το ξεχνάω
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 12:19, 17-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Angie_Ann
Όταν είμαι στεναχωρημένη και κάτω ψυχολογικά όταν είμαι μόνη μου κρατάω τον εαυτό μου απασχολημένο και δεν το σκέφτομαι καθόλου (ε και τρωω και λίγο παραπάνω ) Παρόλ' αυτά φροντίζω να βρεθώ με φίλους μου να συζητήσουμε, να τους πω τον πόνο μου, ε αυτοί έχουν πάντα τον τρόπο τους να σε κάνουν να ανεβείς λιγάκι. Οι φίλοι είναι και γι'αυτό, όχι μόνο για τις χαρές. Ειδικά αν είναι μεγάλη η στεναχώρια εμπιστεύομαι τους ανθρώπους για να με βοηθήσουν.

Όσο για τα νεύρα, δεν τσαντίζομαι συχνά για σοβαρούς λόγους αν γίνει πάντως ή μαλώνω με αυτόν που με εκνεύρισε ή το προσπερνάω.

Γενικότερα είμαι άνθρωπος που στεναχωριέται εύκολα αλλά ξεχνάει το ίδιο εύκολα και συγχωρεί ακόμα πιο εύκολα. Όταν έχω πρόβλημα βρίσκω πάντα κάποιο πλάνο για να το ξεπεράσω και αν είναι αξεπέραστο το ξεχνάω
Περιττό να πω ότι συμφωνώ, ε;

(ειδικά στο φαΐ, εγώ τσακίζω κάτι παγωτά!! )
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 14:58, 17-08-07:

Στο ποτό, στο τσιγάρο, στα νεύρα και στο περπάτημα.
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 16:44, 17-08-07:

Αυτοκαταστροφή
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 10:15, 19-08-07:

Και εγώ με λίγα λόγια.
Παράθεση

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O BadGuy έγραψε: στις 00:39, 20-08-07:

Πολλές φορές πάνω σε άλλους δυστυχώς...Όταν δεν συμβαίνει αυτό ακούω μουσική δυνατά για να ξεχαστώ!
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 01:08, 20-08-07:

Κλάματα, μουσική ,μπουνιές στις ντουλάπες (ενίοτε και κλωτσιές.. γενικά,να έχουμε κάτι να βαράμε βρε αδερφέ..! )

μια φορά μάλιστα,από τα νεύρα μου, είχα ρίξει τέτοια μπουνιά στη ντουλάπα,που μάτωσε το χέρι μου στους κόμπους..αλλά το καταευχαριστήθηκα..
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 01:12, 20-08-07:

Δεν χρειάζεται να ξεσπάσω. Απλά σκέφτομαι αν μπορεί να αλλάξει η δεδομένη κατάσταση και τι μπορώ να κάνω εγώ για αυτό.
Παράθεση

Bugs Bunny

Νεοφερμένος

H Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H Bugs Bunny έγραψε: στις 09:05, 24-08-07:

Κλαίωωωωωωωωωωωωω
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος