Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,789 μέλη και 2,440,530 μηνύματα σε 76,682 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 344 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Tattoo ή henna;

Tattoo ή henna????

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 54)
Tattoo
20
37,04%
Henna
19
35,19%
τιποτα απο τα δυο
8
14,81%
και τα δυο
7
12,96%

vasia4848

Νεοφερμένος

H vasia4848 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H vasia4848 έγραψε: στις 14:42, 21-06-10:

τι θα κανατε ή τι νομιζετε οτι ειναι καλυτερο tattoo ή henna??
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Diana Fire (Τίνα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Τίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 89 μηνύματα.

H Diana Fire έγραψε: στις 14:50, 21-06-10:

Πιστευω και τα δυο ειναι ωραια!!Αναλογως βεβαια ο καθενας τι προτιμαει και για ποσο χρονικο διαστημα το θελειΕγω ειχα κανει πριν 2 χρονια χενα,ενα τριανταφυλλο στν πλατη,και μου κρατησε περιπου 2 μηνες..Χενα εχω σκεφτει πολλες φορες να ξανακανω,τωρα για tattoo μονιμο δεν το χω σιγουρο...
Παράθεση

apaleytos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο apaleytos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.

O apaleytos έγραψε: στις 21:10, 21-06-10:

Από την στιγμή που ρωτάς δεν πρέπει να κάνεις tatoo γιατί μάλλον δεν το θέλεις και θα το μετανιώσεις.
Άρα henna. Αν και διαφωνώ γενικά με την henna (και όχι για τον λόγο που ακολουθεί).

Αν έχεις ευαίσθητο δέρμα υπάρχει πιθανότητα να αποκτήσεις κάποια αλλεργία μετά την henna.
Συμβουλεύσου δερματολόγο για να μην τρέχεις μετά (και δεν φτάνεις).
Παράθεση

t@nia

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H t@nia έγραψε: στις 21:55, 21-06-10:

εαν εισαι σιγουρη για το σχεδιο που θελεις να κανεις και δεν το μετανιωσεις μετα κανε τατου διαφορετικα αν απλα θελεις μια αλλαγη η απλα να ακολουθησεις τη μοδα κανε χενα..
κι εγω θελω να κανω ενα μικρουλη στο δεξι ποδι πανω απο τον αστραγαλο αλλα θα το κανω οταν βρω κατι για το οποιο δεν θα μετανιωσω αργοτερα..
Παράθεση

vasia4848

Νεοφερμένος

H vasia4848 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H vasia4848 έγραψε: στις 14:03, 22-06-10:

μηπως ξερει κανεις που μπορω να αγορασω χεννα οnline αλλα με αντικαταβολη????? γιατι οτι ειδα ειναι για αγορα με πιστοτικη η καταθεση σε τραπεζα...δεν εχω βρει καπου στο βολο και θελω να κανω μονη μου το σχεδιο...
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 14:29, 22-06-10:

το τατου βγαινει νομιζω μονο με laser και ποναει..διορθωστε με αν κανω λαθος..
1
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,656 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 14:36, 22-06-10:

Όντως έτσι είναι. Πρέπει να είσαι σίγουρος ότι θέλεις να το κάνεις...
Εγώ δεν θα κάνω επειδή θέλω να γίνω αιμοδότρια..
1
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 14:40, 22-06-10:

και σε σημαδευει το τατου..επικινδυνο για πολλους λογους..
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,656 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 14:42, 22-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
και σε σημαδευει το τατου..επικινδυνο για πολλους λογους..

Όπως?
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,021 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 14:47, 22-06-10:

Eγώ θα κάνω τατουάζ όταν θα έχει προχωρήσει αρκετά η τελευταία μου σχέση, η επόμενη δηλαδή και τελευταία. 'Εχω βρει και το θέμα, κι ούτε με πειράζει αν δεν φεύγει μετά το τατουάζ. Αυτάααα....
2
Παράθεση

aporw (Σιμώνη)

Αποκλεισμένος χρήστης

H Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H aporw . έγραψε: στις 14:50, 22-06-10:

Tatto δαγκωτω! δεν μου αρεσει οτιδηποτε fake!
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 14:53, 22-06-10:

Όπως?
φαντασου ολες τις περιπτωσεις που καποιος ή καποια για διαφορους λογους σε ψαχνει..ταυτοποιησαι πανευκολα απο απιστιες εως αστυνομικα θεματα, ή εγκληματα μονο με το τατου.. γιαυτο μαρκαρανε τους εγκληματιες και δουλους με τατου ,για να τους βρισκουν πιο ευκολα..

ειναι ενα τεραστιο σημαδι φαρος...
εκτος αν ειναι σε πολυ αποκρυφο μερος.. και παλι καποιος μπορει να το αναγνωρισει..
1
Παράθεση

aporw (Σιμώνη)

Αποκλεισμένος χρήστης

H Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H aporw . έγραψε: στις 14:54, 22-06-10:

φαντασου ολες τις περιπτωσεις που καποιος ή καποια για διαφορους λογους σε ψαχνει..ταυτοποιησαι πανευκολα απο απιστιες εως αστυνομικα θεματα, ή εγκληματα μονο με το τατου.. γιαυτο μαρκαρανε τους εγκληματιες και δουλους με τατου ,για να τους βρισκουν πιο ευκολα..

εκτος αν ειναι σε πολυ αποκρυφο μερος.. και παλι καποιος μπορει να το αναγνωρισει..
εαν εχεις σκοπο να διαπραξεις εγκλημα τοτε απλα αποφευγεις το Tattoo!
2
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 15:14, 22-06-10:

φαντασου ολες τις περιπτωσεις που καποιος ή καποια για διαφορους λογους σε ψαχνει..ταυτοποιησαι πανευκολα απο απιστιες εως αστυνομικα θεματα, ή εγκληματα μονο με το τατου..

γιαυτο μαρκαρανε τους εγκληματιες και δουλους με τατου ,για να τους βρισκουν πιο ευκολα..

εκτος αν ειναι σε πολυ αποκρυφο μερος..
, ουφ ησύχασα

και παλι καποιος μπορει να το αναγνωρισει..
όχι μωρέ , μαζί με το μωρό κλέψαμε εκείνα τα ποτήρια από την καμπίνα πλοίου - θα πάει να με καρφώσει τώρα ;
Παράθεση

giannis4ever

Διάσημο Μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 700 μηνύματα.

O giannis4ever έγραψε: στις 18:58, 22-06-10:

Επίσης νομίζω ότι το τατουάζ αν παραμείνει για πολλή ώρα στον ήλιο κινδυνεύεις από καρκίνο.
1
Παράθεση

teol20

Επιφανές Μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,426 μηνύματα.

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 19:07, 22-06-10:

Bασικά δεν θα κανα τίποτα απο τα δύο.Πρώτα απ όλα τα θεωρω κακόγουστα και μια "μόδα" και δεύτερον μη υγιεινά.Ειδικά τα αμφιβόλου ποίοτητας υλικά που χρησιμοποιούνται ιδιαιτερα απο πλανόδιους όπως σε νησιά και τουριστικά μέρη.Εγω προσωπικά δεν θα έκανα πάντως.Αν επιμενεις πάντως μην κάνεις κάτι μόνιμο γιατί αυτοί που το μετανιωσαν δεν ειναι λιγοι.Εκτος αν κανεις κατι μικρό και διακριτικό.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 19:19, 22-06-10:

Tattoo ή henna????

τατού από γλειφιτζούρι
1
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε: στις 23:51, 22-06-10:

το θεμα ειναι να εισαι απολυτως σιγουρη για αυτο που θες και να μην βαριεσαι κατι ευκολα γιατι τοτε αν κανεις tattou θα το μετανιωσεις γρηγορα και μετα θα ειναι δυσκολο να το ξεφορτωθεις...γι'αυτο κι εγω προτιμω τη χενα
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε: στις 00:50, 23-06-10:

ε θα ήταν λίγο περίεργο αν έκανες μόνιμο τατουάζ στα 14 σου
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε: στις 00:52, 23-06-10:

ε καλα αυτο ειναι σιγουρο αλλα και αργοτερα δεν θα ηθελα να κανω κατι τοσο μονιμο...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Tattoo Lady - Από Immortalia12
      Το θέμα έχει λάβει 54 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lifestyle.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-08-13 στις 11:46.
    • Βαφή μαλλιών με henna - Από Ciela
      Το θέμα έχει λάβει 60 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lifestyle.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-04-13 στις 23:06.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα