Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,241 μέλη και 2,424,253 μηνύματα σε 75,692 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 270 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αποτρίχωση

Δαλιδά (Cortana)

Επιφανές Μέλος

H Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ . Έχει γράψει 4,213 μηνύματα.

H Δαλιδά έγραψε: στις 21:33, 31-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από DrHouse
Καντε με κερι το μπικινι.
Σιγά. Πιο πολύ πονάει ψηλά στα μπούτια από το μπικίνι....
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 22:25, 31-05-13:

Βασικά πονάει εκεί όπου υπάρχουν οι περισσότερες απολήξεις νεύρων.
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

βαριεμαι

Νεοφερμένος

H βαριεμαι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H βαριεμαι έγραψε: στις 12:47, 06-06-13:

να ρωτησω κατι..
η αποτριχωση στο μπικινι δεν ειναι λιγο αβολη??
ε! οσο να ναι ντρεπεσαι λιγο να τα βγαλεις ολα μπροστα στην κοπελα!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hlianna

Δραστήριο Μέλος

H Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 241 μηνύματα.

H Hlianna έγραψε: στις 12:52, 06-06-13:

εμενα δεν μου βγαζει το εσωρουχο..αλλα και να μου το εβγαζε, μετα απο 5.5 χρονια που κανω κερι(ολο οχι μονο μπικινι) δεν με ενδιαφερει και πολυ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

βαριεμαι

Νεοφερμένος

H βαριεμαι έγραψε: στις 12:56, 06-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Hlianna
εμενα δεν μου βγαζει το εσωρουχο..αλλα και να μου το εβγαζε, μετα απο 5.5 χρονια που κανω κερι(ολο οχι μονο μπικινι) δεν με ενδιαφερει και πολυ

δεν ξερω, εγω σκεφτομαι να παω αλλα ψιλοντρεπομαι!!
συγνωμη, γινεται η αποτριχωση και χωρις να σου βγαλει το εσωρουχο??
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,044 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 13:30, 06-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Δαλιδά
Σιγά. Πιο πολύ πονάει ψηλά στα μπούτια από το μπικίνι....
Άντε ρε πες τα εγώ όταν το λέω αυτό με κοροηδεύουν
Παράθεση

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 560 μηνύματα.

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε: στις 13:30, 06-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από βαριεμαι
δεν ξερω, εγω σκεφτομαι να παω αλλα ψιλοντρεπομαι!!
συγνωμη, γινεται η αποτριχωση και χωρις να σου βγαλει το εσωρουχο??
Απλά κάνεις λίγο πιο κει το εσώρουχο για να εφαρμόσει σωστά το κερί και χρααατς, φεύγουν οι τρίχες!
Παράθεση

βαριεμαι

Νεοφερμένος

H βαριεμαι έγραψε: στις 15:50, 06-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από rakels
Απλά κάνεις λίγο πιο κει το εσώρουχο για να εφαρμόσει σωστά το κερί και χρααατς, φεύγουν οι τρίχες!

αχ! αυτο το χρααατς φοβαμαι!!
παντως ευχαριστω για τις πληροφοριες
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,250 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 20:37, 06-06-13:

Συμπέρασμα: Ξυραφάκι. Ξυραφάκι everywhere
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,044 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 20:40, 06-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Συμπέρασμα: Ξυραφάκι. Ξυραφάκι everywhere
Μπα
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,250 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 20:41, 06-06-13:

Πάντως,έχετε ταλέντο στο να αποθαρρύνετε κάποια.
Εγώ μόνο που άκουσα χρατς κατάλαβα πως αν πάω ποτέ μου θα με δέσουν.
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 20:42, 06-06-13:

Πάντως,έχετε ταλέντο στο να αποθαρρύνετε κάποια.
Εγώ μόνο που άκουσα χρατς κατάλαβα πως αν πάω ποτέ μου θα με δέσουν.
Είσαι ευαίσθητη αυτό φταίει
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 20:46, 06-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Είσαι ευαίσθητη αυτό φταίει
'Η εσείς μαζόχες.
Παράθεση

Hlianna

Δραστήριο Μέλος

H Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 241 μηνύματα.

H Hlianna έγραψε: στις 20:52, 06-06-13:

Δεν ειναι ετσι οπως τα λες fairygirl.

κι εγω στην ηλικια σου μονο ξυραφι εβαζα, ομως η κατασταση ηταν τραγικη. 1ον καθε 2 μερες επρεπε να ξυριστω και 2ον μου γυρναγαν οι τριχες μεσα!

πλεον στα 5.5 χρονια που κανω αποτριχωση το μπικινι το κανω μια φορα τον μηνα(στην αρχη το εκανα καθε 15), η τριχα στον μηνα ειναι οπως με το ξυραφι στη μια εβδομαδα και πλεον ειναι απαλες και βγαινουν σαν χνουδι..για να μη πω για τα ποδια!

Ναι ποναει, αλλα συνηθιζεται, δεν ειναι κατι φοβερο!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 20:57, 06-06-13:

Ο πόνος συνειθίζεται ρε συ.. Και βασικά καλύτερα να κάνεις αποτρίχωση και να λιγοστεύουν με τον καιρό οι τρίχες παρά να τραβάς το μαρτύριο με το ξυραφάκι..
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 20:59, 06-06-13:

Με ξεπείσατε.
Με βλέπω για αισθητικό για κερί.
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 21:06, 06-06-13:

Με ξεπείσατε.
Με βλέπω για αισθητικό για κερί.
Και καλά θα κάνεις Θα δεις διαφορά με τον καιρό!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Just myself

Νεοφερμένος

H Just myself αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 36 μηνύματα.

H Just myself έγραψε: στις 13:10, 07-06-13:

Κοριτσια θελω να παω σε αισθητκο για αποτριχωση της ''ευαισθητης περιοχης'' αλλα ντρεπομαι λιγακι
Εσας πως ηταν η πρωτη φορα που πηγατε για αποτριχωση?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Just myself : 07-06-13 στις 15:45.
Παράθεση

βαριεμαι

Νεοφερμένος

H βαριεμαι έγραψε: στις 13:50, 13-06-13:

επιτελους το πηρα αποφαση και εκλεισα ραντεβου για την αλλη εβδομαδα.
αντε να δουμε τι θα δουμε!!
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 14:15, 13-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από βαριεμαι
επιτελους το πηρα αποφαση και εκλεισα ραντεβου για την αλλη εβδομαδα.
αντε να δουμε τι θα δουμε!!
Πες και εντυπώσεις μετά.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια