Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,242 μέλη και 2,424,354 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 332 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Θα ασχολούσασταν ποτέ με την πολιτική καριέρα;

Θα ασχολούσασταν ποτέ με την πολιτική καριέρα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 17)
Ναι
3
17,65%
Όχι
10
58,82%
Ίσως
4
23,53%
ΔΞ/ΔΑ
0
0%

SICX (GEORGE)

Περιβόητο Μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,135 μηνύματα.

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε: στις 21:21, 25-06-10:

το ερωτημα απλο. Θα ασχολουσασταν επαγγελματικα ποτε με την πολιτικη? Θα γινοσασταν πολιτικοι με λιγα λογια? Τεκμηριωστε...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eupatridis (Χρήστος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 334 μηνύματα.

O Eupatridis Πάντοτε στις σκιές ... έγραψε: στις 23:28, 25-06-10:

Μπα.Δεν ειμαι καλός,στο να λέω ψέματα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε: στις 19:44, 27-06-10:

Με την πολιτική ως καριέρα, ποτέ! Με την πολιτική, ως πολιτικό όν, πάντα, όσο θα αναπνέω και θα σκέφτομαι!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε: στις 18:10, 09-07-10:

Ποτέ. Ακόμα και αν δεν υπήρχε κανένα άλλο επάγγελμα διαθέσιμο. Υπερβολική διαφθορά και ψέματα για τα γούστα μου. Σιχαίνομαι τους περισσότερους πολιτικούς και δεν θέλω να γίνω σαν αυτούς. Μας λένε ψέματα μες στα μούτρα μας. Εγώ όσα ελαττώματα και αν έχω και όσο ψεύτρα και να είμαι κάποιες φορές αυτό δεν θα άντεχα να το κάνω.
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 19:41, 09-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Eupatridis
Μπα.Δεν ειμαι καλός,στο να λέω ψέματα.
ντάξει μωρέ

ούτε οι πολιτικοί δεν είναι - αλλά αυτό δεν τους εμποδίζει να τα λένε

πι.ες
γίνε , γίνε , θα το μετανιώσεις
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 19:44, 09-07-10:

Να λείπει το βύσσινο...
Καταλαβαίνομαι εύκολα όταν λέω ψέμματα, και δεν θα είχα καθόλου επιτυχία..
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 20:06, 09-07-10:

όχι.
Θεωρώ τους επαγγελματίες πολιτικούς στο top5 των χειρότερων ειδών ανθρώπου και σε καμία περίπτωση δεν θα έβαζα τον εαυτό μου εκεί.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 20:09, 09-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
όχι.
Θεωρώ τους επαγγελματίες πολιτικούς στο top5 των χειρότερων ειδών ανθρώπου και σε καμία περίπτωση δεν θα έβαζα τον εαυτό μου εκεί.

[περιέργεια mode on]τα άλλα τέσσερα ποιά είναι ;;;;[περιέργεια mode akoma on]
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 20:15, 09-07-10:

βιαστές, δολοφόνοι, παιδεραστές είναι το top3.

το top5 γιατί στατιστικά υπάρχει και κάποια άλλη κατηγορία που δεν έχω σκεφτεί και είναι χειρότερη από τους επαγελματίες πολιτικούς.

--ναι ναι υπάρχουν εξαιρέσεις αλλά που να μην α) έχουν ήδη δολοφονηθεί από άλλους "κακούς" πολιτικούς β)πεθάνει εν γένει και "πολεμηθεί" αισχρά από κακούς πολιτικούς γ) να έχουν πραγματικά την ικανότητα να κάνουν κάτι για αυτόν τον τόπο και να είναι ακόμα εν ζωή... εγώ δεν μπορώ να σκεφτώ ούτε έναν.
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε: στις 00:34, 10-07-10:

συμφωνω με το οτι δεν θα γινομουν ποτε πολιτικος γιατι απλα δεν ειμαι καλη στα λογια,αλλα πιστευω πως αν ΟΛΟΙ καθομαστε στον καναπε μας,κοιταμε τι κανουν οι πολιτικοι,κρινουμε και ριχνουμε ευθυνες(λεγοντας πως εμεις θα τα καταφερναμε καλυτερα...) και δεν προσπαθουμε οι ιδιοι να κανουμε κατι καταλαμβανοντας καποια θεση εξουσιας,τοτε δεν προκειται να αλλαξει τιποτα και θα συνεχισουν να μας κυβερνουν τα ιδια σκατα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

koby

Νεοφερμένος

Ο koby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O koby Ξυπνήστε και αντιδράστε έγραψε: στις 01:02, 10-07-10:

Γιατί όχι?
Κλέφτες δεν είναι όλοι και ούτε όλοι φτενέ
Φτενέ αυτοί που μας κυβερνάνε τόσα χρόνια Νδ-ΠΑΣΟΚ
Άλλα πολιτικά μπορείς να δράσεις εναλλακτικά χωρείς να είσαι βουλευτής
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε: στις 15:27, 10-07-10:

όχι , γιατί έχω αποφασίσει να ασκήσω πιο φανταχτερά επαγγέλματα

π.σ.
Δημοσκόπηση: Θα ασχολούσασταν ποτέ με την πολιτική καριέρα;

Ναι
Όχι

Ίσως
ΔΞ/ΔΑ
η δημοσκόπηση έχει το εξής παράδοξο , πάντως : αν θέλετε να μετρήσετε τους γνήσιους wanna-be-politikous , μην αθροίσετε τα <<ναι>> αλλά τα <<δεν ξέρω , δεν απαντώ>>

(στην περίπτωση του βγενόπουλου , μετρήστε και τα όχι)
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 16:00, 10-07-10:

οπως ειναι τωρα η σαπιλα των κομματων και της πολιτικης..οχι..
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,561 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 16:55, 10-07-10:

Νομίζω ότι η πολιτική μου καριέρα θα περιοριστεί στο 5μελές της τάξης μου!
Πιστεύω όμως ότι για να φύγει αυτή η σαπίλλα των κομμάτων στη οποία συμφωνώ εν μέρει Άγγελε, θα πρέπει να μπουν νέοι άνθρωποι, με γνώσεις, ιδέες, προσγειωμένα μυαλά που θα φροντίσουν για το καλό των πολιτών...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SICX (GEORGE)

Περιβόητο Μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,135 μηνύματα.

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε: στις 18:59, 08-09-10:

με τπτ! χαιρομαι απο τα αποτελεσματα της δημοσκοπισης μεχρι τωρα
Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,977 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε: στις 19:14, 08-09-10:

ειναι υποχρεωση μας να ασκησουμε πολιτικη στην κοινωνια αυτη. για αυτο το λογο δεν θα ψηφισω, καθως θεωρω οτι η ερωτηση ειναι πολυ λαθος διατυπωμένη
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 19:57, 08-09-10:

Νομίζω ότι η πολιτική μου καριέρα θα περιοριστεί στο 5μελές της τάξης μου!
εγω εβαζα παντα υποψηφιοτητα για 5 μελες..
και επαιρνα μονο την ψηφο του εαυτου μου..αντε και μια ακομα..
αλλα ειχε παντα ενδιαφερον να συμμετεχεις,,

εβαζα και για 15 μελες..και πηρα 3 ολοκληρες ψηφους!
Παράθεση

Morelo

Διάσημο Μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 871 μηνύματα.

O Morelo έγραψε: στις 20:23, 08-09-10:

Η πολιτικη με "εξιταρει" xD!Σιγουρα θα ηθελα αν ποτε μου επιτρεποταν να ασχοληθω με την πολιτικη γιατι με τις ενεργειες σου εκπροσωπεις κατα καποιο τροπο ολους αυτους που σε ψηφισαν και περμενουν να κανεις κατι δημιουργικο για το τοπο σου,να αλλαξεις τα πραγματα,να θεσεις νεες βασεις!!!
Δεν θεωρω την πολιτικη αυτη καθευτη διεφθαρμενη,αλλα ο εκαστοτε πολιτικος που ασκει πολιτικη με τις πραξεις και τις ενεργειες του!!Και ουτε σημαινει οτι οποιος εναι πολιτικος πρεπει να τον βαζουμε στο ιδιο τσουβαλι και να του κολλαμε την ταμπελα του προδωτη,κλεφτη,διεφθαρμενου,συμφεροντολογου κ.λ.π...
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,561 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 20:25, 08-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
εγω εβαζα παντα υποψηφιοτητα για 5 μελες..
και επαιρνα μονο την ψηφο του εαυτου μου..αντε και μια ακομα..
αλλα ειχε παντα ενδιαφερον να συμμετεχεις,,

εβαζα και για 15 μελες..και πηρα 3 ολοκληρες ψηφους!
εγώ ΤΕΛΟΣ.. δεν ξαναβάζω... Είναι τόσο αχάριστοι κάποιοι άνθρωποι!!!
Και έτρεχα σαν τον βλάκα για αυτούς και έβγαιναν και από πάνω!!!!

που κάθισα και έβαψα μία ολόκληρη σχολική αίθουσα για εκείνους μόνο με δυο ακόμη άτομα και όλοι πίνανε καφέ!!!!!!!!

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 20:51, 08-09-10:

εγώ ΤΕΛΟΣ.. δεν ξαναβάζω... Είναι τόσο αχάριστοι κάποιοι άνθρωποι!!!
Και έτρεχα σαν τον βλάκα για αυτούς και έβγαιναν και από πάνω!!!!

που κάθισα και έβαψα μία ολόκληρη σχολική αίθουσα για εκείνους μόνο με δυο ακόμη άτομα και όλοι πίνανε καφέ!!!!!!!!
τι εκανες?

εγω δεν εκανα τιποτα φυσικα..
απλα εβαζα υποψηφιοτητα για την πλακα..
για να εχω να ψηφισω και καποιον που να μου αρεσει βρε αδελφε..
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ακαδημαϊκή καριέρα - Από Dreams&hopes
      Το θέμα έχει λάβει 91 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μεταπτυχιακά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-12-15 στις 20:56.
    • Καριέρα ή οικογένεια; - Από Γιάννης
      Το θέμα έχει λάβει 50 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-05-12 στις 10:36.
    • Καριέρα στο Εξωτερικό: Ναι ή Όχι; - Από stevedionys
      Το θέμα έχει λάβει 26 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία 4ο Πεδίο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-03-11 στις 15:03.
    • Σχέση ή Καριέρα; - Από Speedy
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μπερδέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-09-09 στις 21:38.
    • Εγώ, η ξενιτιά και η καριέρα... - Από Γίδι
      Το θέμα έχει λάβει 83 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα με τον κοινωνικό περίγυρο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-09-09 στις 19:39.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα