Merlin

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Από την υπόθεση της σειράς έχω δει ότι πρόκειται για τον έφηβο Merlin που μαθαίνει να χρησιμοποιεί το χάρισμα της μαγείας που έχει.

Έχω δει κανά δυο επισόδεια, αλλά είμαι σε δίλλημα αν αξίζει να κάτσω να την δω όλη ή όχι.
Την έχει δει κάποιος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Από την υπόθεση της σειράς έχω δει ότι πρόκειται για τον έφηβο Merlin που μαθαίνει να χρησιμοποιεί το χάρισμα της μαγείας που έχει.

Έχω δει κανά δυο επισόδεια, αλλά είμαι σε δίλλημα αν αξίζει να κάτσω να την δω όλη ή όχι.
Την έχει δει κάποιος;

εγώ που βλέπω ό,τι έχει κάστρα, σπαθιά, άλογα, πανοπλίες και μαγεία έχω δει κανα δυό επεισοδιάκια.
Μου κάνει λίγο σαν Ηρακλής και Ζήνα, τέτοιου τύπου .... μια μυθολογία σαν βάση, πολύ ανακάτεμα κλπ.
Αν θες να περάσεις την ώρα σου και δεν έχεις και τίποτα καλύτερο να κάνεις, τότε οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τελικά είδα και τις 2 σεζόν :P
Τα πρώτα επισόδεια του μου φάνηκαν λίγο αδιάφορα. Η δεύτερη σεζόν μου άρεσε περισσότερο και με κόβω να δω και την τρίτη σεζόν όταν βγεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Τελικά είδα και τις 2 σεζόν :P
Τα πρώτα επισόδεια του μου φάνηκαν λίγο αδιάφορα. Η δεύτερη σεζόν μου άρεσε περισσότερο και με κόβω να δω και την τρίτη σεζόν όταν βγεί.

:P:P:P

Εγώ αν το πετύχω το βλέπω, αλλά δεν τρελαίνομαι για να πω την αλήθεια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγω τις ειχα δει μπαμ μπαμ...μου αρεσε δλδ!
Εσυ κοριτσακι, μην τρελλαινεσαι, ασε να τρελλαθει και κανενας αλλος! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top