Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,232 μέλη και 2,423,789 μηνύματα σε 75,676 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 213 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κινητά: Συγκρίσεις, προτάσεις, γνώμες

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,490 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 21:16, 17-02-13:

Tο παιδί ζήτησε το καλύτερο κινητό αυτο ειναι το iphone 5.
Εγώ δε θα το παιρνα λόγο κοστους αλλα αν μου διναν 3 κινητά να διαλέξω το ένα θα διάλεγα το iphoone 5
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 17-02-13 στις 23:08. Αιτία: Το παρόν μήνυμα προέρχεται από το συγχωνευμένο θέμα "Αγορά κινητού τηλεφώνου"
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,170 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε: στις 21:29, 17-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Tο παιδί ζήτησε το καλύτερο κινητό αυτο ειναι το iphone 5.
Εγώ δε θα το παιρνα λόγο κοστους αλλα αν μου διναν 3 κινητά να διαλέξω το ένα θα διάλεγα το iphoone 5
Το καλύτερο κινητό πάνω σε τι;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 17-02-13 στις 23:08. Αιτία: Το παρόν μήνυμα προέρχεται από το συγχωνευμένο θέμα "Αγορά κινητού τηλεφώνου"
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,490 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 21:37, 17-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από ZouGRaF
Το καλύτερο κινητό πάνω σε τι;
Πάνω σε όλα στερείται σε μερικά τεχνικά χαρακτηριστικα αλλα είναι το καλύτερο σύνολο απο όλα
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,170 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε: στις 21:47, 17-02-13:

Πάνω σε όλα στερείται σε μερικά τεχνικά χαρακτηριστικα αλλα είναι το καλύτερο σύνολο απο όλα
Τα iphone ηταν πρωτοποριακά μέχρι το μοντέλο 3gs μετά τους πάτησε η samsung.
Με το samsung s3 δεν τίθεται θέμα σύγκρισης σε χαρακτηριστικά αλλά μόνο σε εμφάνιση όπου το iphone είναι πιο γκλαμουράτο θα έλεγα.
Το xperia Z που σε λίγο καιρό θα κυκλοφορήσει υπερτερεί σε ολα και στον σχεδιασμό.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε: στις 21:48, 17-02-13:

Τα iphone ηταν πρωτοποριακά μέχρι το μοντέλο 3gs μετά τους πάτησε η samsung.
Με το samsung s3 δεν τίθεται θέμα σύγκρισης σε χαρακτηριστικά αλλά μόνο σε εμφάνιση όπου το iphone είναι πιο γκλαμουράτο θα έλεγα.
Το xperia Z που σε λίγο καιρό θα κυκλοφορήσει υπερτερεί σε ολα και στον σχεδιασμό.

οι πωλήσεις αλλα δeιχνουν.... το iphone εχει δικό του λειτουργικό το οποίο ειναι πιο κερδοφορο από το andrοιδ.
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

spurakos

Δραστήριο Μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 314 μηνύματα.

O spurakos έγραψε: στις 22:01, 17-02-13:

το αν ειναι κερδοφορο ή οχι ειναι εκτος συζητησης θεωρω.Δυστυχως δεν ερχονται σε μας τα λεφτα.Το android ειναι πιο ολοκληρομενο απο το iOS αλλα το iOS πιο απλο.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 17-02-13 στις 23:07. Αιτία: Το παρόν μήνυμα προέρχεται από το συγχωνευμένο θέμα "Αγορά κινητού τηλεφώνου"
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε: στις 22:11, 17-02-13:

οι πωλήσεις αλλα δeιχνουν.... το iphone εχει δικό του λειτουργικό το οποίο ειναι πιο κερδοφορο από το andrοιδ.
Το target group της apple είναι τα fashion addicts.
Η apple έχει μείνει στάσιμη στα κινητά,δεν μας ξαφνιάζει με τις καινοτομίες του παρελθόντος,ελπίζω να ανακάμψει επειδή αυτό κάνει καλό σε μας τους καταναλωτές.
Όποιος ξέρει απο τεχνολογία διαλέγει samsung,όποιος θέλει να πουλάει μούρη παίρνει iphone απλά τα πράγματα.
Ελπίζω το νέο μοντέλο της samsung να τους φάει λαχανο όλους.
Τέλος δεν νομίζω να με ενδιαφέρει πιο λειτουργικό είναι πιο κερδοφόρο.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 17-02-13 στις 23:07. Αιτία: Το παρόν μήνυμα προέρχεται από το συγχωνευμένο θέμα "Αγορά κινητού τηλεφώνου"
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 01:03, 18-02-13:

Το target group της apple είναι τα fashion addicts.
Κι εγω που δεν ειμαι fashion addict και κολλησα να φανταστεις....
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε: στις 17:00, 18-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Κι εγω που δεν ειμαι fashion addict και κολλησα να φανταστεις....
sad but true
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  563050_526481107374980_2005696801_n.jpg
Εμφανίσεις:  56
Μέγεθος:  83,7 KB  
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Evavar

Νεοφερμένος

H Evavar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H Evavar έγραψε: στις 17:09, 18-02-13:

Κάπως έτσι, αλλά με πολύ περισσότερες δυνατότητες.
Κατά τη γνώμη μου, android :-)
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,519 μηνύματα.

O akikos έγραψε: στις 09:27, 19-02-13:

Aν θέλεις να διαθέσεις πολλά λεφτά προτίμησε το iphone 5 ή το 4s (ios). Tέλεια διαχείριση μνήμης, άψογη ποιότητα κατασκευής, μεγαλύτερη ασφάλεια, σταθερό λειτουργικό περιβάλλον χωρίς κρασαρίσματα, τέλεια υποστήριξη για 3 χρόνια και βάλε (το 3gs βγήκε το καλοκαίρι του 2009 και υποστηρίζεται ακόμα), μεγαλύτερη ποσότητα και ποιότητα στις εφαρμογές
Παράθεση

taketrance (taketrance)

Δραστήριο Μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 260 μηνύματα.

O taketrance έγραψε: στις 15:40, 22-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από Θεμιστοπόλος
Ναι, στην Ερμού, παραλλήλως αυτής, άνωθεν και κάτωθεν, θα βρει κανείς πολλούς πλανόδιους να μοιράζουν τα κλεμμένα iPhones στην τιμή των 50-100 ευρώ. Και στο skroutz ίσως τά βρει κανείς μερικά ευρώ φθηνότερα.

Προτείνω στον ενδιαφερόμενο να κατευθυνθεί στα μοντέλα της samsung. Με ίδια και λιγότερα χρήματα μπορεί να εξασφαλίσει πολύ καλύτερη ποιότητα.
τα μουφα i-Phones εννοεις .
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,696 μηνύματα.

O cha0s έγραψε: στις 20:39, 23-02-13:

Εγώ είχα πάρει απο το ioffer ενα iphone... Για την ακρίβεια Airphone ήταν. Μαϊμού κινητό... Το Touch screen κολλούσε συνέχεια. Το λογισμικό δε ξέρω τι ήταν, πάντως Ios σίγουρα όχι. Η κάμερα ήταν μάπα, είχε ενσωματωμένη κεραία για τηλεόραση και έπαιρνε 2 κάρτες sim.
http://www.ioffer.com/i/airphone-no-...reen-496933308
Αυτό ήταν αν θυμάμαι καλά.

Και επίσης να αποφεύγετε τα κλεμμένα, γιατί με το IMEI μπορούν να το αχρηστεύσουν.
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 12:00, 25-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από cha0s
Και επίσης να αποφεύγετε τα κλεμμένα, γιατί με το IMEI μπορούν να το αχρηστεύσουν.
Πράγματι ισχύει αυτό
http://www.europarl.europa.eu/sides/...23&secondRef=0
Παράθεση

varicap

Νεοφερμένος

Ο varicap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.

O varicap έγραψε: στις 17:41, 25-02-13:

Δεν καταλαβαίνω γιατί ο κόσμος δεν χρησιμοποιεί τη δυνατότητα που έχουν τα περισσότερα μοντέρνα κινητά να κλειδώνουν και να εντοπίζονται. Αυτό θα μείωνε κατά πολύ τις κλοπές
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,317 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 20:43, 25-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από cha0s
Εγώ είχα πάρει απο το ioffer ενα iphone... Για την ακρίβεια Airphone ήταν. Μαϊμού κινητό... Το Touch screen κολλούσε συνέχεια. Το λογισμικό δε ξέρω τι ήταν, πάντως Ios σίγουρα όχι. Η κάμερα ήταν μάπα, είχε ενσωματωμένη κεραία για τηλεόραση και έπαιρνε 2 κάρτες sim.
http://www.ioffer.com/i/airphone-no-...reen-496933308
Αυτό ήταν αν θυμάμαι καλά.

Α, έχω και εγώ ένα τέτοιο
Είχε δύο επαναφορτιζόμενες μπαταρίες.
Μόλις πήγα να βάλω τη δεύτερη καπούτ και οι δύο.

ούτε τηλέφωνα έπαιρνε.
Παράθεση

Rafas17

Νεοφερμένος

Ο Rafas17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O Rafas17 έγραψε: στις 00:22, 26-02-13:

Το Nokia Lumia 800 το εχει κανενας σας; Aν ναι είστε ευχαριστημένοι;
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 01:11, 26-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από Rafas17
Το Nokia Lumia 800 το εχει κανενας σας; Aν ναι είστε ευχαριστημένοι;

Το χει ενας φίλος μου και είναι πολύ ευχαριστημένος, αντικειμενικά είναι ωραίο κι εύχρηστο κινητάκι... αλλά τι να σου πω... απο τότε που απέκτησα κινητό της apple, όλα τα υπόλοιπα μου φαίνονται.... ψωριάρικα Κολλησα λέμε.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

techgirl

Νεοφερμένος

H techgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H techgirl έγραψε: στις 17:26, 04-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Το χει ενας φίλος μου και είναι πολύ ευχαριστημένος, αντικειμενικά είναι ωραίο κι εύχρηστο κινητάκι... αλλά τι να σου πω... απο τότε που απέκτησα κινητό της apple, όλα τα υπόλοιπα μου φαίνονται.... ψωριάρικα Κολλησα λέμε.
Μια από τα ίδια
Για ψιλο-φτηνό smartphone όμως (θελει η μανα μου) πως σας φαίνεται το turbo X G500; Εχει δοκιμάσει κανείς;
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 20:46, 04-03-13:

E όχι και κόλλησες με το κινητό της apple! Είναι τα χειρότερα και πιο δύσχρηστα smartphones που κυκλοφορούν στην αγορά (και στο ΄λέω ενώ έχω ένα 4S -στο service γιατί ξαφνικά σταμάτησε να ακούγεται όταν χτυπάει ή όταν βάζεις ανοιχτή ακρόαση). Σαν το λογισμικό android δεν υπάρχει τπτ και τα καλύτερα κινητά κατ' εμέ σε τέτοιες ..υψηλές κατηγορίες είναι μόνο και αποκλειστικά τα galaxy.

Όχι πες μου, που ξανάκουσες εσύ κινητό να μην έχει by default αναφορά μηνυμάτων;
Που αλλού συναντάς τόση δυσκολία να βάλεις ως ήχο κλήσης ένα τραγούδι που σου αρέσει;
Που αλλού θες ειδικό πρόγραμμα για να περάσεις οτιδήποτε μέσα;
Που αλλού πρέπει να ψάχνεις 87625986598 ώρες για να βρεις το πιο απλό πράγμα;;!

Πραγματικά αν δεν είναι εντός εγγύησης να φτιάχνεται τσάμπα, δεν ξέρω αν θα το πληρώσω, κι αν φτιάχνεται, σκέφτομαι να το σουτάρω, βγαίνει το galaxy S4 απ' όσο διάβασα σε λίγο.. έλεος με την apple και ό,τι φτιάχνει! Το μόνο που της αναγνωρίζω είναι την πρωτοπορία με την έννοια πως αν δεν υπήρχε, smartphones τώρα δεν θα υπήρχαν επίσης, αλλά κατά τα άλλα, τα προϊόντα της είναι απελπιστικά!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες