Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,220 μέλη και 2,423,190 μηνύματα σε 75,644 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 507 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κινητά: Συγκρίσεις, προτάσεις, γνώμες

Δάφνη Αργ.

Δραστήριο Μέλος

H Δάφνη Αργ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 316 μηνύματα.

H Δάφνη Αργ. έγραψε: στις 20:54, 01-09-12:

καποιο παρομοιο με το satio?ακομα και αλλη εταιρια?

κατι με μεγαλη οθονη και μεχρι 300 ευρω...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη amy001 : 02-09-12 στις 17:40. Αιτία: Συνεχόμενα μηνύματα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,317 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 21:27, 01-09-12:

Α μεγαλη οθονη θες..Galaxy Ace,xperia U.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δάφνη Αργ.

Δραστήριο Μέλος

H Δάφνη Αργ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 316 μηνύματα.

H Δάφνη Αργ. έγραψε: στις 21:40, 01-09-12:

to χ PERIA u το ειδα απο κοντα και ειναι παρα πολύ μικρο.θέλω μια οθόνη όπως του lg p7 l700.
Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,468 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε: στις 22:13, 01-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης Παπ.
κατι με μεγαλη οθονη και μεχρι 300 ευρω...
sony xperia Neo V
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δάφνη Αργ.

Δραστήριο Μέλος

H Δάφνη Αργ. έγραψε: στις 03:30, 02-09-12:

απο LG Ή HTC?
Παράθεση

Wild_Boy

Δραστήριο Μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 358 μηνύματα.

O Wild_Boy IMY έγραψε: στις 04:01, 02-09-12:

Λοιπόν, δες κάτι στα καινούρια της Sony όπως:

Sony Xperia Sole
Sony Xperia Go
Και ίσως το λίγο πιο ακριβό από 300€,

Sony Xperia P

Ίσως και κάτι σε HTC,
το HTC One V είναι εξαιρετικό.

Δες και το Huawei Honor, μπορεί να μην ξέρεις τη μάρκα ( μπορεί και να την ξέρεις ), αλλά έχω ακούσει ότι είναι σκυλιά
Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε: στις 14:42, 02-09-12:

Το p πολυ καλο
Παράθεση

Δάφνη Αργ.

Δραστήριο Μέλος

H Δάφνη Αργ. έγραψε: στις 17:04, 02-09-12:

το huawei πρωτη φορα το ακουω...
Παράθεση

Cosa Nostra

Δραστήριο Μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

O Cosa Nostra έγραψε: στις 17:19, 02-09-12:

το huawei πρωτη φορα το ακουω...
Κινέζικο μοντέλο φτηνό και υπάκουο......παντως η Huawei ειναι κολοσσος δεν ειναι καμια εταιριουλα της πλακας.
Εχει βγαλει δε κατι μοντελα Smartphone που αν τα δεις θα τριβεις τα ματια σου...δυστηχως ομως δεν εχουν ερθει στην Ελλαδα
τουλαχιστον ακομα
Παράθεση

Δάφνη Αργ.

Δραστήριο Μέλος

H Δάφνη Αργ. έγραψε: στις 17:34, 02-09-12:

δηλαδη σαν εταιρια καλη?να την εμπιστευτω? πρεπει μεχρι αυριο να αποφασισω αναμεσα σε ενα LG,HTC ή Huwaei...τι προτεινεις?απο lg το LG P700 L7 ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ..
Παράθεση

Cosa Nostra

Δραστήριο Μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

O Cosa Nostra έγραψε: στις 17:38, 02-09-12:

δηλαδη σαν εταιρια καλη?να την εμπιστευτω? πρεπει μεχρι αυριο να αποφασισω αναμεσα σε ενα LG,HTC ή Huwaei...τι προτεινεις?απο lg το LG P700 L7 ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ..
Υπαρχουν στο ιντερνετ sites που γραφουν οι χρηστες των εν λογω κινητων τις αποψεις τους,δηλαδη αυτοι που τα εχουν αγορασει
και τα εχουν χρησιμοποιησει καποιο διαστημα.Βρες καποιο τετοιο site διαβασε τα σχόλια,πηγαινε και στο καταστημα αυριο και δες πιο σου ταιριαζει καλυτερα και αποφασισε μετα.
Παράθεση

Δάφνη Αργ.

Δραστήριο Μέλος

H Δάφνη Αργ. έγραψε: στις 17:47, 02-09-12:

μου αρεσε παραπ πολυ απο τις προτασεις σας το huwaei U8660..ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ?ειδα και βιντεο και μου αρεσει σε ασπρο χρωμα.
Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,468 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε: στις 17:49, 02-09-12:

μου αρεσε παραπ πολυ απο τις προτασεις σας το huwaei U8660..ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ?ειδα και βιντεο και μου αρεσει σε ασπρο χρωμα.
Take a look at this
Παράθεση

Δάφνη Αργ.

Δραστήριο Μέλος

H Δάφνη Αργ. έγραψε: στις 17:56, 02-09-12:

πριοτιμω το Huwaei.απλα δεν εχω ξαναακουσει την εταιρια...και έχω μια αμφιβολια...
Παράθεση

κωσ

Δραστήριο Μέλος

Ο κωσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 150 μηνύματα.

O κωσ έγραψε: στις 17:58, 02-09-12:

μετα3υ sony esicsson x peria mini pro kai samsung ace τι λετε?? ποια τα μειονεκτηματα και τα πλεονεκτηματα του καθενοσ?
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,317 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 19:13, 02-09-12:

Ace..Τα xperia δεν ειναι καλα (απο δικη μου εμπειρια τα σονυ γενικα)
Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε: στις 19:14, 02-09-12:

Το ίδιο ειναι και τα δυο κινητά πάνω κάτω και τα 2 έχουν 5mega pixel απλα έχει πιο πολυ ενσωματωμένη μνήμη το Xperia αλλα αυτο δεν ειναι τίποτα σου δινει δώρο ετσι και αλλιώς 2gb
Εγω έχω το Xperia το mini που ειναι σαν το προ και ειναι μια χαρά
Παράθεση

Joaquín

Περιβόητο Μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,370 μηνύματα.

O Joaquín έγραψε: στις 19:30, 02-09-12:

Θέλω να μου προτείνεται ένα οικονομικό κινητό μέχρι 200-250 ευρώ με android λειτουργικό.
Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

H souzana έγραψε: στις 19:40, 02-09-12:

Δες τα προηγούμενα που είπα :
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 21:27, 02-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από souzana
Το ίδιο ειναι και τα δυο κινητά πάνω κάτω και τα 2 έχουν 5mega pixel απλα έχει πιο πολυ ενσωματωμένη μνήμη το Xperia αλλα αυτο δεν ειναι τίποτα σου δινει δώρο ετσι και αλλιώς 2gb
Εγω έχω το Xperia το mini που ειναι σαν το προ και ειναι μια χαρά
το x10 ή το κανονικο;

Αρχική Δημοσίευση από Joaquín
Θέλω να μου προτείνεται ένα οικονομικό κινητό μέχρι 200-250 ευρώ με android λειτουργικό.
Galaxy 550,δεν εχει πολλες ωρες αναμονης αλλα εχει πολλες λειτουργιες..αν θες μουσικο παρε το Sony το Live
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες