Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,225 μέλη και 2,423,350 μηνύματα σε 75,650 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 429 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κινητά: Συγκρίσεις, προτάσεις, γνώμες

Roxim ({Fucking Dreamer})

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H {Fucking Dreamer} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

H Roxim Be young,wild and free έγραψε: στις 21:35, 02-09-12:

Εγώ έχω το x-reria Mini (το κανονικό οχι το pro) και με βολεύει μια χαρά και μουσική ακούω και youtube μπαίνω και κατεβάζω και εφαρμογές
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε: στις 21:52, 02-09-12:

Και γω το mini μια χαρα ειναι
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Omicron

Νεοφερμένος

Ο Omicron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Omicron έγραψε: στις 23:56, 02-09-12:

Και εγώ έχω το xperia mini είναι μικρό και δυνατό
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,886 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 00:04, 03-09-12:

Μόνο εγώ είμαι απογοητευμένος από το mini? -.- Το μόνο που εκτιμώ είναι ότι μπαίνει - βγαίνει στην τσέπη άνετα κι εύκολα κι είναι διακριτικό. Όσον αφορά τα υπόλοιπα, ας μην σχολιάσω...
Παράθεση

xristina elen

Περιβόητο Μέλος

H xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,065 μηνύματα.

H xristina elen Ό,τι δεν με σκοτώνει με κάνει πιο δυνατό έγραψε: στις 01:51, 03-09-12:

εγω ψηφιζω νοκια και σονι ερικσον!!εγω εχω το σονι ερικσον χ8 και ειμαι πολυ ευχαριστημενη..εχει πεσει και η τιμη του τωρα πολυ....απο 230 που το πηρα πηγε 150!!!τα νοκια ομωσ πιστευω οτι αντεχουν πιο πολυ στον χρονο!!!μοτορολα ειναι μαπα!!!
Παράθεση

Δάφνη Αργ.

Δραστήριο Μέλος

H Δάφνη Αργ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 316 μηνύματα.

H Δάφνη Αργ. έγραψε: στις 12:04, 03-09-12:

το HUAWEI U8860 ειναι καλο?ξερει κανεις απο εμπειρια?
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,317 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 12:34, 03-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από xristina elen
εγω ψηφιζω νοκια και σονι ερικσον!!εγω εχω το σονι ερικσον χ8 και ειμαι πολυ ευχαριστημενη..εχει πεσει και η τιμη του τωρα πολυ....απο 230 που το πηρα πηγε 150!!!τα νοκια ομωσ πιστευω οτι αντεχουν πιο πολυ στον χρονο!!!μοτορολα ειναι μαπα!!!
Εγω εχω ακουσει πως εχει προβλημα στη φορτιση απο την κολλητη μου..

Αρχική Δημοσίευση από Zed
Μόνο εγώ είμαι απογοητευμένος από το mini? -.- Το μόνο που εκτιμώ είναι ότι μπαίνει - βγαίνει στην τσέπη άνετα κι εύκολα κι είναι διακριτικό. Όσον αφορά τα υπόλοιπα, ας μην σχολιάσω...
Δεν εισαι μονος
και δυο φιλες μου απογοητευμενες ειναι..ασε που της μιας πανω στο τριμηνο αρχισε να δονειται στο ακυρο
Παράθεση

spurakos

Δραστήριο Μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 314 μηνύματα.

O spurakos έγραψε: στις 12:34, 03-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από xristina elen
εγω περσυ που το πηρα εκανε 150 στα σκρουτζομαγαζα.ακομα 150 ειναι η τιμη του?
Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε: στις 12:36, 03-09-12:

και μένα μου δονούτανε βασικά αλλά το πήγα στο γερμανό του έκανε update κάτι τέτοιο και τώρα ειναι μια χαρά. Κατέβασα και καινούργιο λογισμικο android το ice cream και πετάει
Παράθεση

Δάφνη Αργ.

Δραστήριο Μέλος

H Δάφνη Αργ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 316 μηνύματα.

H Δάφνη Αργ. έγραψε: στις 12:41, 03-09-12:

εχει καποιοσ να μου προτεινει ενα κινητο αντιστοιχο του LG prada 3 με λιγοτερα χρηματα?
Παράθεση

spurakos

Δραστήριο Μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 314 μηνύματα.

O spurakos έγραψε: στις 12:50, 03-09-12:

Με ιδια specs οχι.Γενικα παντως κοιτα και το sony xperia sole.
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,317 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 12:55, 03-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης Παπ.
εχει καποιοσ να μου προτεινει ενα κινητο αντιστοιχο του LG prada 3 με λιγοτερα χρηματα?
Lg Optimus αν εννοεις εμφανισιακα

Αρχική Δημοσίευση από souzana
και μένα μου δονούτανε βασικά αλλά το πήγα στο γερμανό του έκανε update κάτι τέτοιο και τώρα ειναι μια χαρά. Κατέβασα και καινούργιο λογισμικο android το ice cream και πετάει
στο ακυρο?
Παράθεση

Δάφνη Αργ.

Δραστήριο Μέλος

H Δάφνη Αργ. έγραψε: στις 13:26, 03-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από spurakos
Με ιδια specs οχι.Γενικα παντως κοιτα και το sony xperia sole.
το HUAWEI U8860?
το ειδα και μου αρεσε πολύ...και απο λειτρουργίες μια χαρά είναι...τι λετε?
Παράθεση

spurakos

Δραστήριο Μέλος

O spurakos έγραψε: στις 13:46, 03-09-12:

το sole ειναι διπυρηνο ενω το huawei μονοπυρηνο.παντως απ'οτι βλεπω θες 8αρα καμερα.
Παράθεση

Δάφνη Αργ.

Δραστήριο Μέλος

H Δάφνη Αργ. έγραψε: στις 13:56, 03-09-12:

ναι...τι διαφορα εχει το διπυρηνο με το μονοπυρηνο?
Παράθεση

spurakos

Δραστήριο Μέλος

O spurakos έγραψε: στις 14:03, 03-09-12:

οτι τα διπυρηνα ειναι πιο γρηγορα.και δεν παιζουν τα megapixels τοσο μεγαλο ρολο στη καλη ληψη μιας φωτογραφιας οσο ο φακος.ψαξε καποια samples απο την φωτογραφικη του xperia sole ( ή sola) και θα δεις οτι εχει πολυ καλη καμερα για κινητο.
Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε: στις 14:07, 03-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Cosa Nostra
Κινέζικο μοντέλο φτηνό και υπάκουο......παντως η Huawei ειναι κολοσσος δεν ειναι καμια εταιριουλα της πλακας.
Εχει βγαλει δε κατι μοντελα Smartphone που αν τα δεις θα τριβεις τα ματια σου...δυστηχως ομως δεν εχουν ερθει στην Ελλαδα
τουλαχιστον ακομα
εχει ερθει στην ελλαδα εδω και καιρο,(σε γερμανο κ.τ.λ.)
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης Παπ.
το HUAWEI U8860 ειναι καλο?ξερει κανεις απο εμπειρια?
εγω εχω το huawei u8650 και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος,βεβαια αν ψαξεις μπορει σ αυτην την τιμη να βρεις και καλυτερα απο αυτο.
Παράθεση

Δάφνη Αργ.

Δραστήριο Μέλος

H Δάφνη Αργ. έγραψε: στις 14:11, 03-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από stefanos...
εχει ερθει στην ελλαδα εδω και καιρο,(σε γερμανο κ.τ.λ.)

εγω εχω το huawei u8650 και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος,βεβαια αν ψαξεις μπορει σ αυτην την τιμη να βρεις και καλυτερα απο αυτο.
το U8860 καλό είναι?εχεισ 8MP.ΔΙΑΘΕΤΩ 300 ευρω για αυτο και ειναι το μονο που μου αρεσει.το sony ericson δεν εχω καλη εμπειρια...το μονο που μου ειπαν παραπανω ειναι οτι ειναι μονοπυρηνο...
Παράθεση

Δάφνη Αργ.

Δραστήριο Μέλος

H Δάφνη Αργ. έγραψε: στις 16:18, 03-09-12:

μεχρι το απογευμα πρεπει να αποφασισω...αναμεσα σε LG L7 P700 ΚΑΙ ΗUAWEI U8860...ΤΙ ΛΕΤΕ?
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 16:59, 03-09-12:

LG :p
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες