Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,232 μέλη και 2,423,789 μηνύματα σε 75,676 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 213 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κινητά: Συγκρίσεις, προτάσεις, γνώμες

stefanos... (Στεφανος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε: στις 17:09, 03-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης Παπ.
μεχρι το απογευμα πρεπει να αποφασισω...αναμεσα σε LG L7 P700 ΚΑΙ ΗUAWEI U8860...ΤΙ ΛΕΤΕ?
η lg ειναι πιο γνωστη σε σχεση με την huawei,δεν ξερω αν επηρεαζεσαι απο αυτο.δες εδω την συγκριση αυτων των 2.http://www.newmobile.com/uk/Compare/...sson-Xperia-X8
τα πρωτα δυο ειναι αυτα που σε ενδιαφερον.εγω προσωπικα θα διαλεγα της huawei επειδη εχει καλυτερα χαρακτηριστικα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δάφνη Αργ.

Δραστήριο Μέλος

H Δάφνη Αργ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 316 μηνύματα.

H Δάφνη Αργ. έγραψε: στις 17:35, 03-09-12:

5mp ομως το LG KAI 8MP TO huawei....8α παω σε μια ωρα....δεν εχω αποφασισει ακομα...ας μου πειτε τελικο με θετικα και αρνητικα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,672 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 17:38, 03-09-12:

Γιαννη οταν αγορασεις επιτελους το κινητο θα ανοιξουμε σαμπανιες.

Να ξερεις.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δάφνη Αργ.

Δραστήριο Μέλος

H Δάφνη Αργ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 316 μηνύματα.

H Δάφνη Αργ. έγραψε: στις 17:44, 03-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από stefanos...
η lg ειναι πιο γνωστη σε σχεση με την huawei,δεν ξερω αν επηρεαζεσαι απο αυτο.δες εδω την συγκριση αυτων των 2.http://www.newmobile.com/uk/Compare/...sson-Xperia-X8
τα πρωτα δυο ειναι αυτα που σε ενδιαφερον.εγω προσωπικα θα διαλεγα της huawei επειδη εχει καλυτερα χαρακτηριστικα.
και εγώ εκει το βλέπω...ειναι το μονο που αρεσει....στην αρχη ηθελα το satio αλλα λογικα θα εχει καταργηθεί...οποτε εψαξα και βρήκα αυτο...
Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε: στις 17:57, 03-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης Παπ.
και εγώ εκει το βλέπω...ειναι το μονο που αρεσει....στην αρχη ηθελα το satio αλλα λογικα θα εχει καταργηθεί...οποτε εψαξα και βρήκα αυτο...
satio??? αυτο εχει καταργηθει εδω και παρα πολυ καιρο.
Παράθεση

Δάφνη Αργ.

Δραστήριο Μέλος

H Δάφνη Αργ. έγραψε: στις 17:58, 03-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από stefanos...
satio??? αυτο εχει καταργηθει εδω και παρα πολυ καιρο.
το γνωριζω...γενικα τετοιιου ειδους κινητα μου αρεσαν...αλλα τωρα προσρπμοστηκα στο HUAWEI

οσο για αλλες μαρκες οπως sony απλα εχω απογοητευτει...3 φιλοι μου εχουν και το πηγαίνουν συνεχεια για επισκευη...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mercury : 04-10-12 στις 17:11. Αιτία: Ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων
Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε: στις 18:31, 03-09-12:

πάρε samsung
Παράθεση

Δάφνη Αργ.

Δραστήριο Μέλος

H Δάφνη Αργ. έγραψε: στις 18:35, 03-09-12:

ποιο?huawei oχι?
Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε: στις 19:01, 03-09-12:

δεν τα ξέρα πολύ αυτά τα huawei πολύ θα προτιμούσα samsung
Παράθεση

Δάφνη Αργ.

Δραστήριο Μέλος

H Δάφνη Αργ. έγραψε: στις 19:11, 03-09-12:

κανενα ομως δε μου αρεσει απο samsung...το μονο που ηταν και δεν ηταν ειναι το samsung galxy axe 2..
Παράθεση

Wild_Boy

Δραστήριο Μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 358 μηνύματα.

O Wild_Boy IMY έγραψε: στις 03:47, 04-09-12:

Τα HUAWEI είναι πολύ καλά κινητά, κι ας μη τα ξέρεις τόσο. Τελικά ποιο πήρες/θα πάρεις;
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 10:20, 04-09-12:

Παιδιά μία ερώτηση. Δεν έχω διαβάσει τα προηγούμενα, συγγνώμη αν το έχετε ήδη απαντήσει.
Θέλω να πάρω το iphone.
Κατά τη γνώμη σας να περιμένω να βγει το 5 ή να πάρω τώρα το 4s?
Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

H souzana έγραψε: στις 12:11, 04-09-12:

Άμα θες να πάρεις iPhone και να δώσεις τόσα λεφτα περίμενε να πάρεις το 5 μωρε κριμα δεν ειναι τώρα θα βγει ! Δν ξέρω άμα αυξηθεί και πολυ η τιμη βέβαια
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 12:23, 04-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από souzana
Άμα θες να πάρεις iPhone και να δώσεις τόσα λεφτα περίμενε να πάρεις το 5 μωρε κριμα δεν ειναι τώρα θα βγει ! Δν ξέρω άμα αυξηθεί και πολυ η τιμη βέβαια
Σουζάνα σ ευχαριστώ. Όταν λες ότι θα βγει τώρα, το περιμένουμε δηλαδή μέχρι τα Χριστούγεννα, νωρίτερα ή αργότερα? Κι εγώ αυτό σκεφτομαι, να το περιμένω, όμως και που θα πάρω το καινούριο, μετά από λίγο θα βγει το iphone 6, αυτοί κάθε λίγο και λιγάκι βγάζουν νέο μοντέλο.
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,317 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 12:29, 04-09-12:

Το καλύτερο iPhone για μένα είναι το 3gs
Πάντως αν το θες τόσο πολύ πάρε το 4s,το 5 μπορεί ν'αργήσει
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 13:00, 04-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Το καλύτερο iPhone για μένα είναι το 3gs
Πάντως αν το θες τόσο πολύ πάρε το 4s,το 5 μπορεί ν'αργήσει
Τώρα διάβασα στο ίντερνετ οτι στις 12 Σεπτεμβρίου η Apple θα ανακοινώσει το iphone 5.
Θα είναι πιο μακρύ και πιο λεπτό σε σχέση με τα προηγούμενα.
Θα περιμένω λίγο ακόμα, τα Χριστούγεννα δηλαδή.
Παράθεση

Δάφνη Αργ.

Δραστήριο Μέλος

H Δάφνη Αργ. έγραψε: στις 13:59, 04-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Wild_Boy
Τα HUAWEI είναι πολύ καλά κινητά, κι ας μη τα ξέρεις τόσο. Τελικά ποιο πήρες/θα πάρεις;
ειμαι 90% για το huawei U8860...ΚΑΙ εγω εχω ακουσει καλα πραγματα αλλα το κινεζικο ονομα ειναι ενα ταμπου...αλλα σαν χαρακτηριστικα καλο ειναι....τι λες?
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,886 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 14:10, 04-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Gilda
Θα είναι πιο μακρύ και πιο λεπτό σε σχέση με τα προηγούμενα.
Ρε Gilda, φαίνεσαι έξυπνη κοπέλα. Θα πας να πάρεις το καινούργιο; Νομίζεις ότι έχει καμιά ουσιαστική διαφορά; Οκ, αν δεν έχεις ήδη κάποιο, οκ, αλλά αυτό που κάνουν όλοι να αλλάζουν κινητό μόλις βγει το νέο μοντέλο επειδή το 2 κλάνει πιο σιγά από το 1 ή επειδή είναι λίγο πιο λεπτό ή επειδή πιάνει μεγαλύτερες ταχύτητες στο 3g που ούτε καν υποστηρίζονται στην χώρα μας, δεν το καταλαβαίνω.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 14:24, 04-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Zed
Ρε Gilda, φαίνεσαι έξυπνη κοπέλα. Θα πας να πάρεις το καινούργιο; Νομίζεις ότι έχει καμιά ουσιαστική διαφορά; Οκ, αν δεν έχεις ήδη κάποιο, οκ, αλλά αυτό που κάνουν όλοι να αλλάζουν κινητό μόλις βγει το νέο μοντέλο επειδή το 2 κλάνει πιο σιγά από το 1 ή επειδή είναι λίγο πιο λεπτό ή επειδή πιάνει μεγαλύτερες ταχύτητες στο 3g που ούτε καν υποστηρίζονται στην χώρα μας, δεν το καταλαβαίνω.
Zed αυτό που έχω είναι χάλια-μαύρα.
Ωρες - ώρες δεν λειτουργεί. Μπήκε κλέφτης σπίτι και πήρε το δικό μου και έτσι χρησιμοποιώ το εφεδρικό.
Το νέο θα μου το αγοράσει η δουλειά μου, δεν μας αγοράζουν κάθε χρόνο, και σκέφτηκα να πάρω το πιο πρόσφατο (αφού μου δίνουν αυτή τη δυνατότητα). Κάνω μια δουλειά που τη χρειάζεται τη τεχνολογία.
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,317 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 14:38, 04-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Zed
Σωστο κ αυτο..Δε νομίζω να υπάρχουν και πολλές διαφορές
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες