Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,232 μέλη και 2,423,789 μηνύματα σε 75,676 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 213 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κινητά: Συγκρίσεις, προτάσεις, γνώμες

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,886 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 15:06, 04-09-12:

Αφού θα τα σκάσεις τα λεφτά, πάρε κανά Samsung Galaxy. Τι να μας πει και το iPhone μπροστά σε αυτά...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 15:08, 04-09-12:

To Samsung Galaxy είναι καλύτερο δηλαδή?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,317 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 15:16, 04-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Gilda
To Samsung Galaxy είναι καλύτερο δηλαδή?

Εγω απο την εμπειρία μου σε σάμσουνγκ,σόνι και νόκια,τα σάμσουνγκ είναι τα καλύτερα με διαφορά
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 15:24, 04-09-12:

Μου λες αν έχεις την καλοσύνη σε τί είναι καλύτερα?
Αν είναι έτσι, να πάρω αυτο, καμία αντίρρηση.
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,886 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 15:47, 04-09-12:

Αν είχα να δώσω τόσα πολλά λεφτά, θα τα έδινα στο Samsung Galaxy 3. Στις αγγελίες του Insomnia το βρίσκεις και με κάτι παραπάνω από 500€ σφραγισμένο. Το 4S κάπου εκεί έχει κι αυτό, ίσως το δίνουν και πιο πολύ. Βέβαια έχει τεράστια οθόνη αλλά είναι εργαλείο.
Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε: στις 15:48, 04-09-12:

galaxy SIII πιστεύω είναι το καλύτερο κινητό που κυκλωφορεί αυτήν την στιγμή.
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 15:50, 04-09-12:

Ναι αλλά σε τί είναι καλύτερο?
Έχει καλύτερη φωτογραφική, καλύτερη ανάλυση, περισσότερες εφαρμογές?
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 15:55, 04-09-12:

Δες hands-on review από τον Βλαχάκη.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 16:01, 04-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Zed
Δες hands-on review από τον Βλαχάκη.
Χίλια ευχαριστώ.
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,317 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 16:23, 04-09-12:

Εμένα πάλι όπως είπα και παραπάνω,θέλουν να με πάρουν δώρο για τη γιορτή μου Galaxy.
Και είμαι ανάμεσα στο 550 και το Υ και δε ξέρω ποιο να τους πω
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε: στις 20:28, 04-09-12:

πάρε το Y
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 22:24, 05-09-12:

Το συζήτησα και με την παρέα μου σήμερα και πάλι τίποτα..Βασικά θα πω στη μάνα μου να μου πάρει όποιο θέλει γιατί δε καταλήγω κάπου:/
Παράθεση

Μάριλυ

Δραστήριο Μέλος

H Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 260 μηνύματα.

H Μάριλυ έγραψε: στις 01:07, 08-09-12:

Στην ίδια κατηγορία με το Galaxy S III είναι και το HTC One X με τετραπήρυνο επεξεργαστή, κάμερα 8 ΜP και γενικά πάνω κάτω τα δύο κινητά έχουν παρόμοια χαρακτηριστικά. Εγώ προτιμώ το One X γιατί μου φαίνεται πιο όμορφο, με καλύτερο design και καλύτερα γραφικά. Επίσης, συμβουλή: αγοράστε κινητό από Skroutz, συμφέρει. Για παράδειγμα το HTC One X, στα μαγαζιά το βρίσκεις αυτή τη στιγμή στα 700 € ενώ στο Skroutz από 500€. Τρελή διαφορά.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 15:55, 08-09-12:

τελικά πήρα το 550..
Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε: στις 18:17, 14-09-12:

βγήκε το Iphone 5
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 22:03, 14-09-12:

ναιιιιιιι^^
και ειναι πανακριβο:/
Παράθεση

spurakos

Δραστήριο Μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 314 μηνύματα.

O spurakos έγραψε: στις 22:13, 14-09-12:

οχι μονο αυτο.εχει και iOS
Παράθεση

Cosa Nostra

Δραστήριο Μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

O Cosa Nostra έγραψε: στις 01:30, 15-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από gregory, nub
galaxy SIII πιστεύω είναι το καλύτερο κινητό που κυκλωφορεί αυτήν την στιγμή.
Σχετικο ειναι αυτο που λες...γιατι αλλος θα σου ελεγε καλυτερο ειναι το iphone, αλλος το HTC One X .
Προσωπικη μου αποψη το καλυτερο κινητο ειναι αυτο που ειναι best value for money.
Παράθεση

nikosxdxd (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,533 μηνύματα.

O nikosxdxd έγραψε: στις 16:39, 16-09-12:

Ρε παιδια αυτο το Σκρουτζ τι ειναι?
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 996 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε: στις 17:29, 16-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από nikosxdxd
Ρε παιδια αυτο το Σκρουτζ τι ειναι?
Είναι μία ιστοσελίδα, με συγκρίσεις τιμών, για αγορά προϊόντων στην καλύτερη τιμή. Click.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες