Οι φωτογραφίες του gianakin

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Δεν εχω την παραμικρη ιδεα απο φωτογραφια,αλλα θα ποσταρω 1-2 που μου βγηκαν καλες κατα καιρους.Η πρωτη ειναι απο Μυκονο,περυσι:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • IM000466.JPG
    IM000466.JPG
    61.2 KB · Εμφανίσεις: 4,463

sky+sea

Νεοφερμένος

Ο sky+sea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Πολύ ωραία , μου αρέσει ιδιαίτερα που τα σπίτια αχνοφαίνονται μόνο .. Η άλλη που είναι όμως ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Πολύ καλή, θα ήταν κορυφαία αν την είχες βγάλει με ψηφιακή μηχανή μεγαλύτερης ανάλυσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μιας και πλέον υπάρχει το gallery ανεβάζετε τις φωτογραφίες σας εκει. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε το επισημασμένο θέμα. Το παρόν κλειδώνεται. :lock:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top