Καταλληλότητα ταινιών

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Τι γνώμη έχετε για την καταλληλότητα των ταινιών? Βοηθάει στο να επιλέξεις ταινία ή δεν έχει νόημα? Επίσης, ξέρετε κανένα site που να δείχνει την καταλληλότητα των ταινιών? Είχα βρει 2 sites αλλά δεν ανανεώνονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Τι γνώμη έχετε για την καταλληλότητα των ταινιών? Βοηθάει στο να επιλέξεις ταινία ή δεν έχει νόημα?

γενικά όχι , αλλά στο βίντεοκλαμπ που δούλευα στα νιάτα μου , υπήρχε μια μερίδα πελατών με καμπαρντίνα που διάλεγε μόνο με αυτό το κριτήριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
συγγνωμη υπαρχει κανενα ατομο που να διαλεγει μια ταινια με βαση την καταληλοτητα της??μου φαινεται πως ειδικα στις μερες μας ειναι εντελως αχρηστη και ανουσια...αν καποιος θελει να δει μια ταινια θα το κανει...και αν δεν σου επιτρεπει ενα βιντεοκλαμπ να την παρεις η ενας κινηματογραφος να τη δεις(γιατι το εχω παθει και αυτο),υπαρχουν αλλοι δεκα τροποι να το κανεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top