Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,789 μέλη και 2,440,565 μηνύματα σε 76,682 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 123 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σημάδια στο σώμα

katerina21

Νεοφερμένος

H katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H katerina21 έγραψε: στις 11:13, 05-07-05:

Γεια σας πρόσφατα κόλλησα ανεμοβλογια ναι ναι στα 21 το έπαθα και αυτό το θέμα είναι ότι κάποια σημάδια στο σώμα μου αλλα και στο πρόσωπο μου έμειναν τι να κάνω για να φυγουν ????
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mercury : 18-04-12 στις 18:31. Αιτία: Greeklish
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 461 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 11:26, 05-07-05:

κατερινακι καλυτερα να πας σε δερματολογο καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη και ισως καποια συμβουλη σου κανει κακο αντι για καλο!
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,073 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 12:31, 05-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από gilie
κατερινακι καλυτερα να πας σε δερματολογο καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη και ισως καποια συμβουλη σου κανει κακο αντι για καλο!
Θα συμφωνίσω με gilie!
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 13:50, 05-07-05:

Δίκιο έχει η gillie για τον γιατρό. Πάντως μην ανχόνεσε και εμένα μου είχαν μείνει κάποια σημάδια απο ανεμοβλογιά παλιά αλλα υποχώρησαν και δεν φαίνονται. Μην το αφήσεις όμως κάντο άμεσα
Παράθεση

MakingMirrors (Ντένια)

Αποκλεισμένος χρήστης

H Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών . Έχει γράψει 164 μηνύματα.

H MakingMirrors . έγραψε: στις 18:00, 18-04-12:

Υπάρχει πλεον εμβολιο για ανμοβλογια .........
Παράθεση

Psyco

Δραστήριο Μέλος

H Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 166 μηνύματα.

H Psyco έγραψε: στις 18:14, 23-07-17:

Παιδιά καηκα στο πρόσωπο από σίδερο μαλλιών..Έχει μείνει μεγάλο σημάδι...ξέρει κάποιος πώς μπορεί να φύγει ή έστω να φυγει η κρούστα κ να μείνει απλή κοκκινιλα?
Παράθεση

Agnwsth (Bad Wolf)

Δραστήριο Μέλος

H Bad Wolf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 165 μηνύματα.

H Agnwsth έγραψε: στις 19:49, 23-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Psyco
Παιδιά καηκα στο πρόσωπο από σίδερο μαλλιών..Έχει μείνει μεγάλο σημάδι...ξέρει κάποιος πώς μπορεί να φύγει ή έστω να φυγει η κρούστα κ να μείνει απλή κοκκινιλα?
Είχα καεί από σίδερο στο μπούτι πριν 2-4 χρόνια... Ακόμη έχω το σημάδι...
Παράθεση

Jon Snow. (Valar Morghulis)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Valar Morghulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 113 μηνύματα.

O Jon Snow. Winter is Coming έγραψε: στις 22:39, 23-07-17:

βρες αλόη, κόψε ένα φύλο της, ξεφλούδισέ το και με το ζελέ που περιέχει στο εσωτερικό του άλειφε την πληγή για όσο παραμένει.

κάηκα από εξάτμιση στη γάμπα και σε δύο βδομάδες δεν είχα ούτε σημάδι.
5
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια