Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,225 μέλη και 2,423,300 μηνύματα σε 75,645 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 316 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ιδέες και προτάσεις για δώρα

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

H hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H hamsteraki έγραψε: στις 09:56, 11-07-07:

1. Ένα άλμπουμ με φωτογραφίες ;
2. Εσώρουχα, μαγιό ;
3. Κάτι για το γραφεί του ;
4. Κάτι για το λαιμό ; Φοράει;
5. Μπρελόκ για αμάξι ;
6. Ξυριστική μηχανή ;
7. Ζώνη ;
8. PSP ;;; (μάλλον ακριβό)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

phyllis (αθηνα)

Δραστήριο Μέλος

H αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H phyllis έγραψε: στις 10:09, 11-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από hamsteraki
1. Ένα άλμπουμ με φωτογραφίες ;
2. Εσώρουχα, μαγιό ;
3. Κάτι για το γραφεί του ;
4. Κάτι για το λαιμό ; Φοράει;
5. Μπρελόκ για αμάξι ;
6. Ξυριστική μηχανή ;
7. Ζώνη ;
8. PSP ;;; (μάλλον ακριβό)
μπρελοκ για το αμαξι που θα βρω? mazda εχει. ζωνη που να βρω καμια καλη?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

H hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H hamsteraki έγραψε: στις 10:11, 11-07-07:

Αν πας στο Attica ή στα Hondos στο κέντρο θα βρεις σίγουρα και τα δύο. Γενικότερα σε πολλά καταστήματα!!
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 10:31, 11-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από fairytale
Κι εγώ θα ήθελα τη βοήθειά σας.
Έχει γενέθλια ο κολλητός του συντρόφου μου και θέλουμε να του πάρουμε δώρο. Μπλούζα του έχουμε πάρει στο παρελθόν, οπότε την αποκλείουμε ως λύση. Σκεφτήκαμε, ξανασκεφτήκαμε αλλά τίποτε... Καμιά ιδέα;
Cd, παιχνίδι για πισί, βιβλίο, πουκάμισο, γραβάτα, καλό στυλό, κάτι για το σπιτι αν μένει μόνος..
Παράθεση

fairytale

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H fairytale έγραψε: στις 10:36, 11-07-07:

Χμμμ.. Pas mal.
Ευχαριστώ πολύ Kajirούλα! (δε μένει μόνος, παντρεμένος είναι και αναμένει τον υιο! )
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 11:05, 11-07-07:

Eπίσης ρουχαλάκι για το μωρό θα ήταν ωραίο.. και δεν θα θυμώσει καθόλου νομίζω που δεν θα είναι για εκείνον στην πραγματικότητα το δώρο!
Παράθεση

fairytale

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H fairytale έγραψε: στις 11:09, 11-07-07:

Είναι όντως μια πολύ καλή ιδέα...
Ευχαριστώ και πάλι!
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 07:20, 12-07-07:

Παιδια sos το σαββατο αρραωνιαζετε η αδερφη του δικου μου τι δωρο να του παρουμε του φιλου της? οχι σταυρο κ οχι ρολοι του εχουν παρει μεχρι το μεσημερι το αργοτερο πρεπει να παω να το παρω βοηθειαααααααα
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 07:26, 12-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από Kakerlak
Παιδια sos το σαββατο αρραωνιαζετε η αδερφη του δικου μου τι δωρο να του παρουμε του φιλου της? οχι σταυρο κ οχι ρολοι του εχουν παρει μεχρι το μεσημερι το αργοτερο πρεπει να παω να το παρω βοηθειαααααααα

παρτε του μια χειροπεδα(αλυσιδα εννοω) στο χερι καρεκλακι μου.ειναι πολυ ωραιο για αντρα αν τα φοραει κιολας.
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 07:32, 12-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από viki_thess
παρτε του μια χειροπεδα(αλυσιδα εννοω) στο χερι καρεκλακι μου.ειναι πολυ ωραιο για αντρα αν τα φοραει κιολας.
δεν ειναι απλο? μαρεσει η ιδεα παντος
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,726 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 07:53, 12-07-07:

η ιδέα για ένα ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ και ακριβό κομπολόι πως σου φαίνεται?
(υπάρχουν κομπολόγια με χιλιάδες ευρώ για να ξέρετε )
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 07:59, 12-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
η ιδέα για ένα ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ και ακριβό κομπολόι πως σου φαίνεται?
(υπάρχουν κομπολόγια με χιλιάδες ευρώ για να ξέρετε )
κομπολοι σε αρραβωνα θα πανε βρε κουε;
να ητανε καμια γιορτη κλπ το καταλαβαινω...αλλα σε αρραβωνα...
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 08:03, 12-07-07:

γιατί καλέ?
πρέπει να γεμίσει ο γαμπρός χρυσάφι λες και είναι λατέρνα?
ειδικά για τους άντρες το βρίσκω πολύ μεγάλη σπατάλη χρημάτων....

στον δικό μου αρραβώνα δεν επιτρέψαμε σε κανέναν να αγοράσει χρυσό του άντρα μου για να το έχουμε μετά σε κουτάκια....

οι γονείς μου του πηραν ένα πάρα πολύ καλό κράνος για τη μηχανή (για να αντέχει τα χτυπήματα από μένα του είπαν ) και η αδερφή μου του πήρε ένα κομπολόι που κόστισε μια περιουσία αλλά ο ίδιος δεν το αποχωρίζεται ΠΟΤΕ πλέον
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H viki_thess έγραψε: στις 08:09, 12-07-07:

γιατί καλέ?
πρέπει να γεμίσει ο γαμπρός χρυσάφι λες και είναι λατέρνα?
ειδικά για τους άντρες το βρίσκω πολύ μεγάλη σπατάλη χρημάτων....

στον δικό μου αρραβώνα δεν επιτρέψαμε σε κανέναν να αγοράσει χρυσό του άντρα μου για να το έχουμε μετά σε κουτάκια....

οι γονείς μου του πηραν ένα πάρα πολύ καλό κράνος για τη μηχανή (για να αντέχει τα χτυπήματα από μένα του είπαν ) και η αδερφή μου του πήρε ένα κομπολόι που κόστισε μια περιουσία αλλά ο ίδιος δεν το αποχωρίζεται ΠΟΤΕ πλέον
δεν ξερω... εγω δεν θα παιρνα κατι εκτος χρυσαφικου παντως...
αν παλι δεν θελεις να παρεις χρυσαφικο δωσε οσα χρηματα θα διεθετες για να παρεις κατι. κρανος μηχανης και κομπολοι σε αρραβωνα δεν εχω ξανακουσει
εμεις ειμαστε του παραδοσιακου
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 08:11, 12-07-07:

εμείς είμαστε του πρακτικού
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 08:12, 12-07-07:

ρε βικ, τα δώρα αξίζουν εφόσον τα χαίρονται και οι δύο: και αυτός που τα δίνει και αυτός που τα παίρνει..
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 08:18, 12-07-07:

λετε ? και μενα ποιο πολυ θα μου αρεσε να μην παρω χρυσαφικο κ αν παρω θα παρω λευκοχρυσο.... τα πεθερικα ρε παιδια τι θα πουν??
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H viki_thess έγραψε: στις 08:21, 12-07-07:

λετε ? και μενα ποιο πολυ θα μου αρεσε να μην παρω χρυσαφικο κ αν παρω θα παρω λευκοχρυσο.... τα πεθερικα ρε παιδια τι θα πουν??

εννοειται ρε καρεκλακι λευκοχρυσο χρυσσαφικο...τα χρυσα ειναι καπως...δεν τα μπορω καθολου μιλαμε. ειδικα οταν βλεπω κπ φορτωμενο με χρυσαφικα κιτρινα λες και παει στο πανηγυρι ειναι αστα να πανε η κατασταση... εγω δεν φοραω ποτε κιτρινα χρυσαφικα...καλα γενικα δεν φοραω αλλα αν τυχει να φορεσω παντα λευκοχρυσο.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 08:24, 12-07-07:

καλά... ακόμα τα υπολογίζετε αυτά?
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 08:27, 12-07-07:

καλά... ακόμα τα υπολογίζετε αυτά?
ναι κουε εμενα θα με ενοχλει το τι θα πει κ προπαντος που δεν θα ειμαστε εκει κ θα το στειλουμε με συγγενεις το δωρο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Cookie_Monster