Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,225 μέλη και 2,423,300 μηνύματα σε 75,645 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 315 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ιδέες και προτάσεις για δώρα

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 16:58, 19-07-07:

Αμέ!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 04:07, 11-08-07:

Λεπον! Σε λιγες μερες εχει τα γενεθλια της η κοπελα μου... Το θεμα ειναι, τι δωρο να τις κανω;... Δεν εχω καμια ιδεα....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 08:24, 11-08-07:

Ένα γυναικείο άρωμα που να τη§ αρέσει μήπως??
:hmmm:
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 08:27, 11-08-07:

Με την καμια... Δεν φοραει αρωματα...
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 08:50, 11-08-07:

Κάτι σχετικό με μουσική ίσως; (π.χ. cd?)
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 08:55, 11-08-07:

Ε τωρα απλα ενα cd;.... Αμα μπορουσα να βρω κανα σπανιο/συλεκτικο η καναν δισκο lp απο κανενα απο τα αγαπημενα τις συγκροτιματα ναι αλλα τωρα απλα κατι τετιο; Δεν ειναι πολυ απλο; Θελω να πω κατι τετιο θα περνα και σε εναν φιλο....
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 12:25, 11-08-07:

Αν φοραει κρεμαστα/βραχιολια κατι τελος παντων παρε κατι που σου αρεσει για να σε θυμιζει οταν το φοραει!
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 15:10, 11-08-07:

κρονε ενα τριημερο ταξιδακι?
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 02:34, 12-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Kakerlak
κρονε ενα τριημερο ταξιδακι?
Να σου θυμισω οτι ειμαστε 16χρονα;....

@io-io το σκευτικα για σκουλαρικια αλλα δεν ξερω.... δεν μου εκατσαν ωραια....
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 02:50, 12-08-07:

Πάντως το κόσμημα είναι η πιο καλή ιδέα.. ή κάνα εσώρουχο μήπως; (σετ πάνω κάτω, κάνα κορμάκι ή και νυχτικό, κάνα baby doll σατέν)
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 03:00, 12-08-07:

Το εσωρουχο παλι δεν παει στο πολυ προστιχο;... και ασε που δεν ξερω απο νουμερα και τετια και θα τα κανω μανταρα.... Αμα εβρισκα κανα καλο σκουλαρικι για τον αφαλο γμτ αλλα μονο λαλακιες εχει εδω περα....
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 03:19, 12-08-07:

E βρε Κρονάκο, άμα πάρεις ένα ωραίο σετ μαύρο με λίγη δαντέλα δεν θα είναι πρόστυχο! Το δε σατεν baby doll που σου λέω, αν δεν είναι διάφανο, μπορεί να το φοράει και σαν πιτζάμα και να σε θυμάται.. νούμερο μπορεις να δεις από το σουτιέν της!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 03:25, 12-08-07:

Και θα μπω τωρα εγω στο μαγαζι με τα εσωρουχα, που με το ζορι μπαινω μαζι τις..., μονος και θα πρεπει και να διαλεξω και να αντεξω εκει μεσα... Ασε... καλητερα σκουλαρικια! Βασικα εδω που τα λεμε... ισως μπορει να με βοηθεισει μια φιλη να βρω ενα σκουλαρικι που το ψαχνει καιρο για την μυτη....
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 12:06, 12-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Να σου θυμισω οτι ειμαστε 16χρονα;....

@io-io το σκευτικα για σκουλαρικια αλλα δεν ξερω.... δεν μου εκατσαν ωραια....
Βασικα, εμενα θα μου αρεσε πολυ ενα κρεμαστο. Ειναι πιο προσωπικο (χωρις να ειναι δαχτυλιδι) και αν βρεις κατι που πραγματικα σου αρεσει να το φοραει, θα σε σκεφτεται παντα οταν το εχει πανω της. Κατι μικρο και διακριτικο επισης γιατι αλλιως δεν θα μπορει να το φοραει συχνα.

Επισης θα μπορουσες να της παρεις ενα Mp3 player και να της βαλεις μεσα τα αγαπημενα σας/της τραγουδια, η και να της ηχογραφησεις ενα γλυκουλι μηνυματακι!
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 16:43, 14-08-07:

πιστευετε οτι αξιζει τα λεφτα του να το παρω δωρο στον φιλο μου για τα γενεθλεια του?
http://www.watchesplanet.com/cgi-bin...detail_WP2.htm
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Kakerlak : 14-08-07 στις 17:30.
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 22:36, 14-08-07:

πιστευετε οτι αξιζει τα λεφτα του να το παρω δωρο στον φιλο μου για τα γενεθλεια του?
Μπορείς να βρεις πολύ καλύτερο με 657$
Παράθεση

zarathustra (Νίτσε)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 89 μηνύματα.

O zarathustra έγραψε: στις 23:25, 14-08-07:

εμένα δεν θα μ'άρεσε σαν ρολόι αλλά λίγη σημασία έχει αυτό..η πράξη είναι που μετράει για μένα οπότε θα χαιρόμουν.
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 14:22, 15-08-07:

ουτε εμενα μαρεσει εμφανισιακα πολυ αλλα μαρεσουν πολυ οι δυνατοτητες του... touch screen κ.τ.λ. καλο ακρυβο ρολοι του πηρα καποια αλλη στιγμη για καθημερινο.... θελω να του το παρω...

πειτε μου τοτε ιδεες για δωρο...
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 14:27, 15-08-07:

Αν πιστεύεις ότι χρησιμοποιεί τις τεχνολογίες του ρολογιού τότε θα του φανεί τέλεια ιδέα
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 14:30, 15-08-07:

ειμαι σιγουρη οτι θα του αρεσει...
το ειχε αναφερει κ πριν απο πολυ καιρο αυτο το ρολοι...

απλα ειναι λιγο τουχτερη η τιμη για αυτο το σκεφτομαι...
παντος αν εχετε αλλες ιδεες... πειτε σας παρακαλω...
π.χ. για ηχοσυστημα στο αμαξι... ποσο περιπου θα με παει?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Cookie_Monster