Ιδέες και προτάσεις για δώρα

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
λοιπον ημουν αναμεσα στο ρολοι που ειμαι σιγουρη οτι του αρεσει κ στο ηχοσυστημα για το αμαξι... για το δευτερο σκεφτηκα οτι απο τοτε που πειρε την μιχανη δεν εχει πιασει το αμαξι... κ στα γενεθλεια του που θα βγουμε εξω θα του πω να παμε με το αμαξι θα μπει στο αμαξι κ να του εχω το τραγουδι χρονια πολλα μωρο μου για τα γενεθλεια σου...

αλλα δεν ξερω τιποτα απο αυτα... κ μην παρω καμια βλακεια...
ουτε τιμη ξερω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
πριν ενα μηνα το πειρε... λετε?

Εσυ τον ξερεις καλητερα... εγω παντος που εχω ενα κολιμα με τετια θα χαιρομουν πολυ, ακομα και αν το ειχα παρει την πρωηγουμενη μερα, ακομα και αν ητανε ολοιδιο με ενα απο αυτα που εχω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
λοιπον ημουν αναμεσα στο ρολοι που ειμαι σιγουρη οτι του αρεσει κ στο ηχοσυστημα για το αμαξι... για το δευτερο σκεφτηκα οτι απο τοτε που πειρε την μιχανη δεν εχει πιασει το αμαξι... κ στα γενεθλεια του που θα βγουμε εξω θα του πω να παμε με το αμαξι θα μπει στο αμαξι κ να του εχω το τραγουδι χρονια πολλα μωρο μου για τα γενεθλεια σου...

αλλα δεν ξερω τιποτα απο αυτα... κ μην παρω καμια βλακεια...
ουτε τιμη ξερω:(

ανάμεσα στο ρολόι και σε ένα ηχοσύστημα ενός αυτοκινήτου που δεν μετακινεί ιδιαίτερα.. θα έλεγα το ρολόι :)
Δερμάτινο μηχανής μην του πάρεις κι άλλο! Είναι υπερβολή όταν το δερμάτινο του είναι ολοκαίνουργιο!

Ο άντρας μου προτείνει αν δεν έχει συναγερμό η μηχανή να του βάλεις συναγερμό :P (του το απέκλεισα ότι δεν έχετε συναγερμό, εδώ έχετε όλα τα αξεσουάρ :P) μετά πρότεινε μήπως του δώσεις δωροκάρτα ή κάπως να το κάνεις τέλος πάντων ώστε να πάρει δύο τελικά για την εξάτμιση της μηχανής :D (βρουμ βρουμ θα τον ακούς σε ολη τη ρόδο :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ανάμεσα στο ρολόι και σε ένα ηχοσύστημα ενός αυτοκινήτου που δεν μετακινεί ιδιαίτερα..Ναι αλλα τον χειμωνα το πιανει:hmm: θα έλεγα το ρολόι :) κ το ρολοι μαρεσει:/:
Δερμάτινο μηχανής μην του πάρεις κι άλλο! Είναι υπερβολή όταν το δερμάτινο του είναι ολοκαίνουργιο!ναι οκ δεν το σκεφτομαι

Ο άντρας μου προτείνει αν δεν έχει συναγερμό η μηχανή να του βάλεις συναγερμό :P:hmm:τωρα μπερδευτικα δεν το σκεφτηκα δεν εχουμε (του το απέκλεισα ότι δεν έχετε συναγερμό, εδώ έχετε όλα τα αξεσουάρ :P) μετά πρότεινε μήπως του δώσεις δωροκάρτα ή κάπως να το κάνεις τέλος πάντων ώστε να πάρει δύο τελικά για την εξάτμιση της μηχανής :D ηθελα να βαλει εξατμιση του ειπαν απο την aprilia καλυτερα να μην βαλει πανω στην καινουργια μιχανη:/:(βρουμ βρουμ θα τον ακούς σε ολη τη ρόδο :P

ευχαριστησε τον αντουλη σου...απο εμενα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
παιδεια μπορει να με βοηθησει καποιος? θελω να κοψω κατι δευτερα απο ενα τραγουδι στην αρχη... το εχω αναγκη για μεθαυριο... πλεασεεεεεε

τελικα ηχοσυστημα σημερα θα παω να ρωτησω τι κ πως... την παρασκευη εχει γενεθλεια.... πλεασεεεεεε βοηθεια με το τραγουδι καποιος?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Άμα το βάλεις στο cd player νωρίτερα, το προχωρήσεις στο σημείο που θες και πατήσεις το pause; :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
στο αμαξι αν βγαλω το κλειδι δεν ξεκιναει απο την αρχη το τραγουδι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
σε εμένα ξεκινά από εκεί που είχε σταματήσει, όταν έβγαλα το κλειδί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Και σε μένα.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ε τοτε ετσι θα ειναι κ στο μωρο μου !!!!!!!:clapup:

thanks κοριτσαρες μου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Στο δικο μου ξεκιναει απο την αρχη το κομματι..
Κανε μια δοκιμη στου δικου σου, για να μην την πατησεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
Σε λίγες μέρες παντρευεται η αδερφή ενός πολύ καλού μου φίλου με την οποια δεν εχω ιδιαιτερες σχέσεις...
Το θέμα ειναι οτι έχει την μύτη αρκετά ψηλά και δεν ξέρω τι δώρο να της πάρω...
Καμια ιδέα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δε θα χει λιστα γαμου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
οχι δεν εχει βάλει λίστα γάμου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
ποσα θες να διαθεσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
λιγοτερα απο 100€
αν βρω κάτι καλό και με 50 €, δεν θα με χαλάσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μπορεις να δεις στο octopus για κανενα ψαγμενο διακοσμητικο/φωτιστικο/ρολοι..Εχει designατα πραγματα και κινειται σε τετοιες τιμες (και πολυ παραπανω βεβαια, αλλα με 50-100 θα βρεις πολλα). Αν ξερεις την υπολοιπη διακοσμηση του σπιτιου θα βολευε.
Η' καμια παρουσιαση για τιποτα πιο κλασικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πήγαινε να δεις κάποιο design είδος κουζίνας η σπιτιού... Πχ στα Alessi που είναι προσιτά αλλα "μουρατα"... Βλ ατσάλινος λεμονοστύφτης, ένα μικρό but εντυπωσιακό φωτιστικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
δεν ξερω αν ειναι το καταλληλο μερος να απαντησω στην ντοο

αλλα αν δεν ειναι αλλαξτε το

λοιπον πω να παρω το αμαξι μετα απο κοπο γιατι ολα πηγαν στραβα χθες...
αν ακουσετε την ιστορια θα φριξετε τεσπα...αλλη φορα..
παω λοιπον να παρω το αμαξι... κ μου λεει ο ανθρωπος οτι κλαταρε η μπαταρια... εγω αρχησα να τρεμω απο τα νευρα μου γιατι... ειχα κανει ολοκληρο σχεδιο... ποιος θα παρει το αμαξι τι ωρα θα το παρει κ του ειπαμε κ ενα καρο δικαιολογιες για το ποιος εχει το αμαξι...
τελικα φωρτησαμε την μπαταρια ισα ισα να το παρει η μαμα μου στο σπιτι,ηρθαν κατι φιλοι μου... να με βοηθησουν να γυρησω το αμαξι(εφοσον δεν επερνε ποια μπροστα) στης 1 το βραδυ που ερχετε... στο στενακι που μενουμε... κ το σπροχναμε να βαλει μπροστα εβαλε επειτελους...ανοιξαμε το καπο οπου ειχαν βαλει τα μιχανηματα... μολις τον ειδαμε κ ανεβενε..βαλαμε στο φουλ το τραγουδι χρονια πολλα μωρο μου... ανοιξαμε τα κερακια στην τουρτα... κ τα παιδια κρατουσαν μπαλονια... ολοι οι γειτονια ξεσηκωθηκε...αυτος βεβαια επεθα σοκ μεχρι κ τα μουστακια του γελουσαν...
μετα ομως επρεπε να του εξηγησουμε για την μπαταρια:( σπροξαμε ολοι μαζι να το βαλουμε μπρος.. παλι...πηγαμε στην παραλια να ακουσουμε ποια μουσικη γιατι οι γειτονες εχαν φριξοι...
τελος καλου ολα καλα το πηρε στην toyota το πρωι το αμαξι κ εφτοιαξε την μπαταρια ... του ειπαν οτι η μπαταρια λογο τον μιχανηματον κ λογο των 5 χρονων ηλικειας της τα εφτυσε ... τωρα μπορει να απολαυσει την μουσικη του:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top