• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

B~I~O~N~I~C

Νεοφερμένος

Ο B~I~O~N~I~C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Παιδια ασχετο αλλα καπου διαβασα οτι ο Λυ..ς τωρα σπουδαζει κοινωνιολογια μαζι με την γυναικα του (για την οποια εχω ακουσει εξισου καλα λογια απο ασθενεις της). Εχει βελτιστοποιησει βλεπετε τις χειρουργικες του τεχνικες, τα ξερει ολα πλεον κ αναζητα διεξοδο σε αλλες επιστημημες! LMAO :clapup:

:eek: είσαι σίγουρος γι'αυτό? :PPP

όσον αφορά το "για την οποια εχω ακουσει εξισουν καλα λογια απο ασθενεις της" είναι ειρωνικό ή όχι? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

B~I~O~N~I~C

Νεοφερμένος

Ο B~I~O~N~I~C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.

blondie

Νεοφερμένος

Η blondie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Να σε ενημερώσω ότι έτσι ακριβώς είναι ΟΛΟΙ οι πλαστικοί ;) την ίδια συμπεριφορά έχουν ΟΛΟΙ. γι'αυτό αγαπητή μου θα σε συμβούλευα να έβλεπες έναν ΩΡΛ που δεν έχει ιδιότητα πλαστικού και αυτός θα σου πει τι πρόβλημα έχεις.

Έχω ήδη επισκεφτεί ΩΡΛ και ξέρω το πρόβλημά μου. Απλά μαζί με το λειτουργικό πρόβλημα σκέφτηκα να φτιάξω και το αισθητικό. Ο Σκ. είναι χειρουργός ΩΡΛ με εξειδίκευση στη ρινοπλαστική οπότε θεώρησα σωστό να τον επισκεφθώ. Αλλά........................:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st33

Νεοφερμένος

Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Αγορι μου πριν αρχισεις κ γραφεις δεν μπαινεις στο κοπο να διαβασεις τα προηγουμενα μηνυματα, 'η εστω να μπεις στο προφιλ μου να δεις τι εχω γραψει στο παρελθον; Για να γελαω με αυτα που μας λες καποιος λογος θα υπαρχει...

το να γελας λεγωντας οτι μου χει φαει τη μυτη ειναι τραγικο...που ειναι το αστειο? αυτο δειχνει κακια και κομπλεξ...τη βρισκεις με το προβλημα του αλλου?μηπως σε κανει να νιωθεις καλυτερα...εισαι τραγικος....οπως λεει και η τζουλια..τραγικος

Αγορι μου πριν αρχισεις κ γραφεις δεν μπαινεις στο κοπο να διαβασεις τα προηγουμενα μηνυματα, 'η εστω να μπεις στο προφιλ μου να δεις τι εχω γραψει στο παρελθον; Για να γελαω με αυτα που μας λες καποιος λογος θα υπαρχει...
διαβασα αυτα που περασες και βλεπω οτι εχεις περασει πολλα αυτο ομως σε κανει ακομη πιο τραγικο διοτι τα χεις περασει και ξερεις πως ειναι...αν ηθελες να κανεις καλο θα μπορουσες να γραψεις κατι αλλο...να στειλεις ενα pm η να προσπαθησεις να αποτρεψεις τον αλλο απο μια 2η αποτυχημενη επεμβαση και οχι να γελας...κριμα...διοτι βλεπω οτι υπαρχουν ατομα που την βρισκουν με τον πονο των αλλων παρολο που ειναι και αυτοι παθοντες...τραγικο

σου ειπα απο τοτε που εβγαινε στα καναλια επειδη χειρουργησε την ατζελα δημητριου το εχει παρει πολυ επανω του!

αν ησουνα καμια κοπελα και του εκανες τα γλυκα ματια δεν θα σου ελεγε ετσι!θα σε ακουγε και θα σου θα σου εδειχνε στο κομπιουτερ (αν και για μενα το καμπιουτερ ειναι ψεμα δεν μπορει να σχηματισει την μυτη που θα σου κανει!) εγω πχ δεν ηθελα να μου δειξει στο κομπιουτερ!

μου ελεγε θα τα φτιαξουμε ολα αλλα μεχρι στιγμης δεν εχω δει τα καλυτερα αποτελεσματα!

σε κατι ξανθιες "τουμπανατες" που ερχοντουσαν στο ιατρειο στο νοσοκομειο οταν πηγενα τους μιλαγε με το σεις και με το σας!μαλλον πρεπει να τους κανει και ............καλυτερη δουλεια στην μυτη!

πχ στην σοβαροτητα ο ΣΚ. με ενα αλλον που ειχα παει πριν απο αυτον στον Π.Κ στο ψυχικο ειναι η μερα με την νυχτα!σε ολους τους ανδρες ετσι κανει ο ΣΚ αλλα ειναι μεγαλο ονομα και δεν του απαντας!!!
οντως αυτο ειναι αληθεια τους αντρες τους εχει γραμενους...λεει μαλακιουλες τσατιζεται αν τον ρωτησεις πως θα ειναι και σε διωχνει με τον τροπο του...πως να πας σαυτον??!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

B~I~O~N~I~C

Νεοφερμένος

Ο B~I~O~N~I~C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Έχω ήδη επισκεφτεί ΩΡΛ και ξέρω το πρόβλημά μου. Απλά μαζί με το λειτουργικό πρόβλημα σκέφτηκα να φτιάξω και το αισθητικό.


σε διαβεβαιώ και οι ΩΡΛ κάνουν μια χαρά δουλειά στο αισθητικό κομμάτι. και εγώ έτσι έλεγα όπως εσύ αλλά την πάτησα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ramblade

Νεοφερμένος

Ο ramblade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
το να γελας λεγωντας οτι μου χει φαει τη μυτη ειναι τραγικο...που ειναι το αστειο? αυτο δειχνει κακια και κομπλεξ...τη βρισκεις με το προβλημα του αλλου?μηπως σε κανει να νιωθεις καλυτερα...εισαι τραγικος....οπως λεει και η τζουλια..τραγικος
[..]
Γελαω γιατι
1. Ησουν 26 χρονων κ πηγες στον χειροτερο των χειροτερων για ρινοπλαστικη.
2. Σου'χει φαει τη μυτη (ειμαι σιγουρος απ'το γεγονος κ μονο που πηγες σε αυτον) αλλα σου αρεσει.
3. Παρολο το παθημα σου, κι ενω εχεις γινει 32 χρονων κ ζεις στην εποχη του ιντερνετ και της πηροφορησης, εξακολουθεις να επισκεπτεσαι τους μαιντανους της τηλεορασης για δευτερη ρινοπλαστικη μαλιστα. 250 πλαστικους εχει η Ελλαδα, οι μισοι τουλαχιστον ειναι στην Αθηνα κ συ πηγες στις τηλεπερσονες. Ποσο μαλλον δε που εχει βουηξει ο τοπος απο τις σκατοδουλειες τους, για πολλες εκ των οποιων εχει γινει εκτεταμενη αναφορα σ'αυτο το thread.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
Ησουν 26 χρονων κ πηγες στον χειροτερο των χειροτερων για ρινοπλαστικη
Το ίδιο λάθος έκανες και εσύ πριν χρόνια,(ήσουν πιο μικρός βέβαια)αλλά αυτό δεν έχει και τόση σημασία.
Ο φουστ.... είχε ''όνομα''(τουλάχιστον πριν μια δεκαετία) πιο ηχηρό απο τους άλλους,ασχετα αν είναι κομπογιαννίτης.Έφτιαξε την μύτη της Παναγοπούλου και κάποιων άλλων γνωστών και έγινε διάσημος.
Δεν σημαίνει όμως,οτι επειδή έκανε κάποιες καλές μύτες οτι ειναι και καλός η έμπειρος γιατρός σε αυτό!Μην κρίνετε εναν γιατρό απο 5,10 μύτες και σίγουρα μην τον κρίνετε απο δουλειά που έκανε σε celebrity διότι εκεί θα δώσουν πολύ περισσότερη προσοχή απο ότι σε εναν άγνωστο,διότι αν ο/η celebrity βγει στην tv με μια μαπα χάλια,αυτός έχει καταστραφει εντελώς.Ο άγνωστος όμως,όπως αυτή η κοπέλα που της έφαγε το μάτι και την τύφλωσε,δεν πρόκειται να βρει το δίκιο του, και αν δεν τον επαιρνε μέχρι τον Άρειο Πάγο δεν θα γινόταν τίποτα.
Επίσης, πρέπει να γνωρίζουμε, οτι δεν κάνουν όλοι για μύτες οι γιατροί και δεν σημαίνει οτι αν κάποιος έφτιαξε μια κοιλιά ως το πατωμα,οτι είναι και καλός στην μύτη!Μπορεί να φτιάχνει τέλεια κοιλιά και στήθος και στο πρόσωπο να είναι μια σκέτη καταστροφή.Είναι εντελώς διαφορετικό.

P.S. St 33 ''Το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού εστί''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

st33

Νεοφερμένος

Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
jenny αυτο το εχουμε παθει ολοι!

δεν θα πεσω στην ψευδαισθηση που θελουν να περασει ο καθε γιατρος σαν τον ΣΚ που πηγα ,που μου λεει σου εκανα ωραια μυτη!αν ειναι ωραια την βλεπω στο προφιλ που με χαλαει ακομα

αυτο φοβαμαι και γω με τον σκου__ παω για ανφας και μπορει να μου χαλασει και προφιλ που μου αρεσει...διοτι θα βαλει χονδρους και μαλλον θα μου την κανει καμπουρωτη οπως πριν..τον ρωτουσα αν θα αλαξει το προφιλ αλλα ελεγε τα δικα του...μου δειχνε φωτο επανενχειρησης με στραβα ρουθουνια(ακρορινιο το λενε?)του λεγα να μου δειξει και προφιλ πριν και μετα και δε μου δειχνε..αν ειναι να φτιαξω ανφας και να μου χαλασει προφιλ ντεν τελει...ντεν θα παρει...τον ψιλοφοβαμαι κιολας με την αλζονικη συμπεριφορα που χει...μου βγαζει κακια και ενας ανθρωπος που σε βλεπει με μισο ματι δεν ειναι και ο καλυτερος να σε ενχειρησει...τον μαν..λο τον ξερει κανεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

st33

Νεοφερμένος

Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
βρηκα και τον ευθυμιο χρι...πουλο ειναι χειρουργος ωρλ και εχει αντιστοιχη πορεια με τον σκου.. τον ξερει κανεις?https://www.echristopoulos.gr/gr/Document.aspx?ElementName=Surgery
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pasxalitsa

Νεοφερμένος

Η pasxalitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
καλή μου swamp.... το δικό μου θέμα ειναι οτι είμαι απο επαρχία και έχω καπωσ μπερδευτεί στην επιλογη ιατρού.. αλλα και πάλι σκέφτομαι οτι δεν πρέπει να κολλάμε τοσο στην συμπεριφορά αλλα στο αποτέλεσμα.. τι να το κανωεγώ αν μου μιλάει μεσ το συσ και το σας και μου κάνει μια μύτη πεπόνι????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilly84

Νεοφερμένος

Η lilly84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλησπερα παιδια,μου κανει εντυπωση που κανεις δεν αναφερθηκε στον πλαστικο που πηγα εγω.εκανα την επεμβαση πριν 5 μηνες και ειμαι σε γενικες γραμμες ευχαριστημενη.ειχα την γνωστη καμπουριτσα και ηταν επισης χοντρουλα στο παχος,αυτο με ενοχλουσε περισσοτερο απο ολα!μου τον προτεινε φιλη μου και πηγα.συζητησαμε για 1 ωριτσα,μου εξηγησε ολη την διαδικασια.το σκεφτηκα,το αποφασισα και πηγα.το κομματι του διαφραγματος-λειτουργικο το εκανε ωρλ συνεργατης του και το κομματι αισθητικης,ο ιδιος.μου σηκωσε λιγο τη μυτη,πραγμα που μου αρεσει πολυ(χωρις να ειναι γαλλικη) εβγαλε την καμπουριτσα(πραγμα που εγινε σταδιακα.στην αρχη ειχα απογοητευτει γιατι για τους πρωτους μηνες υπηρχε και πιστευα οτι δεν εκανε καλη δουλεια με διαβεβαιωνε οτι θα ξεπρηστει και δεν πιστευα στα ματια μου οταν αρχισα να βλεπω οτι ξεπρηζοταν.τωρα πια δεν υπαρχει!!)και την λεπτυνε.μονο οι πολλοι κοντινοι μου βλεπουν κατι αλλαγμενο πανω μου και πολλες φορες δεν εντοπιζουν που οφειλεται!αναπνεω και υπεροχα!η μονη ενσταση ειναι οτι θα την ηθελα λιγο πιο λεπτη,αλλα ο ιδιος επιμενει παλι οτι λογω χοντρου δερματος θα παρει χρονο για φανει το τελικο μεγεθος και μαλλον τον πιστευω γιατι και με την καμπουριτσα ετσι εγινε!αυτη ηταν η δικη μου εμπειρια.γενικα ειμαι πολυ ικανοποιημενη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pasxalitsa

Νεοφερμένος

Η pasxalitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
σε ποιον γιατρό χειρουργήθηκες lilly 84?? πεσ μας τα αρχικά του με καποιες επιπλέον πληροφορίες για να καταλάβουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

B~I~O~N~I~C

Νεοφερμένος

Ο B~I~O~N~I~C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
καλησπερα παιδια,μου κανει εντυπωση που κανεις δεν αναφερθηκε στον πλαστικο που πηγα εγω.



και που το ξέρεις ότι κανείς δεν αναφέρθηκε? :) διάβασες όλα τα μηνύματα? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgek

Νεοφερμένος

Ο georgek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
μόλις χτες χειρουργήθηκα από τον ΣΚ. πήρα την απόφαση πολύ γρήγορα και δεν είχα προλάβει να διαβάσω όλα αυτά που λέτε εδώ. θα πήγαινα πολύ πιο διαβασμένος. έχω κάνει ήδη 2 πλαστικές στη μύτη και ούτε το αισθητικό ούτε το λειτουργικό με κάλύπταν. ο ΣΚ είναι ακριβώς όπως το λέτε, δεν λέει πολλά, είναι λιγάκι του στυλ "είμαι ο καλύτερος" και αποφεύγει να συζητήσει μαζί σου το αποτέλεσμα. αρκείται σε ένα τυπικό "όλα θα γίνουν". ωστόσο δεν είχα άλλη επιλογή στην ελλάδα για revision πλαστικής. έσκασα 5.000 και ακόμα δε ξέρω για το αποτέλεσμα αν θα είναι αυτό που θέλω. πάντως η μύτη είναι αρκετά σηκωμένη, όπως είχα ζητήσει. θα σας ενημερώνω με τον καιρό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλή τύχη georgek!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

B~I~O~N~I~C

Νεοφερμένος

Ο B~I~O~N~I~C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Μακάρι να είναι μια χαρά η μύτη!! Εγώ έκανα 2η επέμβαση τέλη Ιουλίου [σε δημόσιο νοσοκομείο] και μέχρι στιγμής δεν έχω παράπονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st33

Νεοφερμένος

Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
μόλις χτες χειρουργήθηκα από τον ΣΚ. πήρα την απόφαση πολύ γρήγορα και δεν είχα προλάβει να διαβάσω όλα αυτά που λέτε εδώ. θα πήγαινα πολύ πιο διαβασμένος. έχω κάνει ήδη 2 πλαστικές στη μύτη και ούτε το αισθητικό ούτε το λειτουργικό με κάλύπταν. ο ΣΚ είναι ακριβώς όπως το λέτε, δεν λέει πολλά, είναι λιγάκι του στυλ "είμαι ο καλύτερος" και αποφεύγει να συζητήσει μαζί σου το αποτέλεσμα. αρκείται σε ένα τυπικό "όλα θα γίνουν". ωστόσο δεν είχα άλλη επιλογή στην ελλάδα για revision πλαστικής. έσκασα 5.000 και ακόμα δε ξέρω για το αποτέλεσμα αν θα είναι αυτό που θέλω. πάντως η μύτη είναι αρκετά σηκωμένη, όπως είχα ζητήσει. θα σας ενημερώνω με τον καιρό...
να σε ρωτησω κατι? σε αφησε να του ζητησεις τι θελεις??μιλησατε για το πως θα ειναι?? σου βαλε χονδρους??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

softkings

Νεοφερμένος

Η softkings αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
αυτες τις μερες διαβαζα τα οσα γραφετε εδω...ενω ειχα κλεισει ραντεβου με τον κ ΣΚ για την ερχομενη εβδομαδα εχω αρχισει και προβληματιζομαι αρκετα....εχω μεγαλο κομπλεξ με τη μυτη μου αν και ολοι μου λενε το το προβλημα μου δεν ειναι και ιδιαιτερα μεγαλο,εμενα δεν με ενδιαφερει αφου δεν νιωθω καλα θεωρω οτι πρεπει να το αλλαξω...το περιμενω τοσα χρονια και θελω να πανε ολα καλα:clapup:!!! βεβαια θα δω και τι εχει να μου πει ο γιατρος γιατι δεν με εχει δει ακομα...πιστευω πως το μονο ασχημο πανω μου ειναι η μυτη μου γενικα με τα υπολοιπα χαρακτηριστικα του προσωπου μου δεν εχω προβλημα (μπλε ματια ωραια χειλη κτλ),,,αυτη η πατατα ομως μες στα μουτρα μου,μου προκαλει καταθλιψη,συγγνωμη αν ειμαι φλυαρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st33

Νεοφερμένος

Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
μόλις χτες χειρουργήθηκα από τον ΣΚ. πήρα την απόφαση πολύ γρήγορα και δεν είχα προλάβει να διαβάσω όλα αυτά που λέτε εδώ. θα πήγαινα πολύ πιο διαβασμένος. έχω κάνει ήδη 2 πλαστικές στη μύτη και ούτε το αισθητικό ούτε το λειτουργικό με κάλύπταν. ο ΣΚ είναι ακριβώς όπως το λέτε, δεν λέει πολλά, είναι λιγάκι του στυλ "είμαι ο καλύτερος" και αποφεύγει να συζητήσει μαζί σου το αποτέλεσμα. αρκείται σε ένα τυπικό "όλα θα γίνουν". ωστόσο δεν είχα άλλη επιλογή στην ελλάδα για revision πλαστικής. έσκασα 5.000 και ακόμα δε ξέρω για το αποτέλεσμα αν θα είναι αυτό που θέλω. πάντως η μύτη είναι αρκετά σηκωμένη, όπως είχα ζητήσει. θα σας ενημερώνω με τον καιρό...
μπορει να ειναι σηκωμενη στην αρχη αλλα να ξερεις οτι πεφτει αρκετα μετα...ιδιως το αρχικο πρηξιμο την κανει να φαινεται γαλλικη...το τελικο αποτελεσμα θα φανει μετα απο 1 1,5 χρονο...μπορει και παραπανω....ο σκου... απ οσο ξερω δεν κανει γαλλικες μυτες ...ιδιως σε αντρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top