• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

vradipous1

Νεοφερμένος

Ο vradipous1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Για μελλοντικούς αναγνώστες
Εγώ πάλι έχω ένα φιλαράκι που έκανε πριν 5 μήνες εγχείριση σε έναν πολύ γνωστό πλαστικό χειρούργο.Αυτός είχε γαμψή μύτη προς τα κάτω σε λίγο μεγαλύτερο βαθμό απ'ότι είναι συνηθισμένο.Το έλεγε καιρό ότι θέλει να κάνει πλαστική και' γω να πω την αλήθεια τον απέτρεπα. Αφού την έκανε πριν 5 μήνες είχα άγχος για το πως θα έδειχνε το αποτέλεσμα..Τελικά πήγαν όλα πολύ καλά και μετά από 3 βδομάδες περίπου ήταν πολύ ωραία(καμία σχέση με την προηγούμενη μορφή)..Η πλάκα είναι ότι ενώ περίμενα να το καταλαβαίνει ο κόσμος γίνεται το αντίθετο..
Επειδή διάβασα τα παραπάνω άρθρα(αν και παλιά) ,της mairi_n που το πρόβλημα με την ανάσα έμεινε το ίδιο, της aneliv με το γιατρό που τα έπαιρνε(και καλά κάναν και τον έδιωξαν) και της swamps που είχε μια αποτυχημένη εγχείρηση(έπρεπε να κάνει μήνυση για μένα..και ότι γινόταν),ο φίλος μου είχε άψογο αποτέλεσμα χωρίς κανένα πρόβλημα. Ελπίζω να βοήθησα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Είμαι στο 6μηνο, πότε λέτε να ξαναπάω? Βαριέμαι είναι η αλήθεια γιατί θα χάσω γύρω στο 5ωρο από το πρωι μου, αρα σχεδόν όλη η μέρα πάει χαμένη. Τελευταία φορά πρέπει να πήγα στο 4μηνο (νομίζω). Να το αφήσω να πάει χρόνος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vradipous1

Νεοφερμένος

Ο vradipous1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Είμαι στο 6μηνο, πότε λέτε να ξαναπάω? Βαριέμαι είναι η αλήθεια γιατί θα χάσω γύρω στο 5ωρο από το πρωι μου, αρα σχεδόν όλη η μέρα πάει χαμένη. Τελευταία φορά πρέπει να πήγα στο 4μηνο (νομίζω). Να το αφήσω να πάει χρόνος?
Δεν ξέρω τι να σου πω..δεν είμαι και γιατρός .Απ'οτι είδα και με το φίλο μου έγινε καλά σ'αυτό το χρονικό περιθώριο που έδωσες..Καλύτερα να συμβουλευτείς το γιατρό σου ή κάποιον άλλο γιατρό που νομίζεις ότι θα σε βοηθήσει..Καλή συνέχεια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariosgt

Νεοφερμένος

Ο mariosgt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γράφτηκα στο site μιας και είναι το πληρέστερο από πλευράς συμμετοχής και απόψεων και επειδή έχω αποφασίσει και ετοιμάζομαι για ρινοπλαστική.
Μένω στην Θεσσαλονίκη και έχω ξεχωρίσει τον κ. Κ.Παπαιωάννου μετά από επισκέψεις σε 5 γιατρούς Θεσσαλονίκης.
Είμαι στα 39 με διαπιστωμένο αρκετά προβληματικό διάφραγμα στο ένα ρουθούνι και μύτη που χρειάζεται και αισθητική βελτίωση λόγω μεγάλου μεγέθους.
Τώρα βρίσκομαι στο σημείο που θα κάνω άμεσα ένα τελευταίο ραντεβού με το γιατρό για να κανονίσουμε τις τελευταίες λεπτομέρειες του χειρουργείου και θα οριστικοποιήσουμε την ημερομηνία.
Αν και κάποιος άλλος γνωρίζει τον συγκεκριμένο γιατρό θα βοηθούσε πολύ αν είχα και το δικό του feedback ή γνώμη γιατί όσο να ναι αυτά τα πράγματα θέλουν πολύ προσοχή και ψάξιμο.
Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni fotiou

Νεοφερμένος

Η eleni fotiou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
mariosgt ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΕΜΑΙΛ ΣΤΟ ellikioss@gmail.com να τα πουμε καλυτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

me@

Νεοφερμένος

Η me@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
αγαπητά μου παιδιά,

κι εγώ προ 2 ετίας έκανα ρινοπλαστική σ έναν πολύ γνωστό χειρούργο, καταξιωμένο επιστήμονα, επώνυμο στο είδος του, είδα πολλά ζωντανά και επιτυχημένα παραδείγματα της δουλείας του, όμως δυστυχώς η δική μου επέμβαση πήγε στραβά.

Αφενος δεν αναπνέω καλά, για να μην πω δεν αναπνέω, αφ ετέρου η μύτη μου στο αμφας είναι σαν πατημένη τσίχλα. Το δεξί προφιλ πέτυχε, το αριστερό όχι, το κέντρο όχι, είχα καρούμπαλο διακριτώ στην αφή και στην οπτική...ποσοστό επιτυχίας 20%... το οποίο μου στοίχισε 4.000 ευρώ.

Προ 2μήνου, έκανα 2ο μίνι χειρουργείο για να ξεφορτωθώ το καρούμπαλο, να ισιώσουμε τα προφιλ, να βελτιώσουμε το κέντρο και να διορθώσουμε την αναπνοή. Ποσοστό επιτυχίας......κλάφτα χαράλαμπε... το καρούμπαλο μειώθηκε στο 90%, το υπόλοιπο 10 παραμένει....τα προφιλ ώς είχαν, το κέντρο χειροτέρεψε και η αναπνοή παρέμεινε σταθερή...

Φυσικά δεν μπορώ να εμπιστευώ ξανά τον ίδιο γιατρό...στην πρώτη επέμβαση ειπα, άνθρωποι είμαστε, λάθη γίνονται. Η δεύτερη αποτυχία δεν δικαιολογείται γι αυτό και πρόκειται να κινηθώ νομικά.

α και σε οτι αφορα αλλες αναρτησεις σχετικά με το τελικό σχήμα της μύτης, ναι αυτό διαφένεται μετά το 6μηνο και γύρω στο έτος επέρχεται το απόλυτο ξεπρηξιμο. Εμένα η μύτη μου μέχρι τον 6 μήνα ήταν σαν χοντροπατάτα, στο έτος συρρικνώθηκε κι έγινε μικρούλα. Βέβαια το σχήμα δεν αλλάζει, το σχήμα θα είναι αυτό που θα δει κανείς με το που θα αφαιρεθεί ο νάρθηκας. Τα καρούμπαλα, αν τυχόν υπάρξουν, δεν φεύγουν, μην κάνετε όνειρα απατηλά (είτε είναι χόνδροι, είτε είναι οστά, είτε είναι σταθερά, κινητά χρωματιστά, εξωγήινα, χρειάζονται 2ο χειρουργείο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

deny

Νεοφερμένος

Η deny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
για mariosgt
μπήκα στη διαδικασία να κάνω εγγραφή για να σου απαντήσω, καταλαβαίνω πολύ καλά τους προβληματισμούς σου. Επειδή έχω χειρουργηθεί στο συγκεκριμένο γιατρό μπορώ να πω ότι τον συνιστώ ανεπιφύλακτα. Είναι έμπειρος χειρουργός και αντιμετωπίζει τα περιστατικά του με απόλυτη σοβαρότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrysokoureli

Νεοφερμένος

Η xrysokoureli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
@ marios gt
Στον γιατρό στην Θεσσαλονίκη που λες έκανε επέμβαση μια φίλη μου και είναι πάρα πολύ ευχαριστημένη.

@ me@
Μήπως μπορείς να μας πεις σε ποιόν γιατρό πήγες? επίσης θέλω να ρωτήσω αν σου ζήτησε χρήματα για την 2η επέμβαση.

Θέλω να πω και την δική μου εμπειρία. Έκανα επέμβαση πριν 2 μήνες σε γιατρό σχετικά γνωστό. Είχα έντονη μύτη με ύβο. Του ζήτησα να μου αφαιρέσει τον ύβο και να μου διορθώσει το ακρορίνιο, να μη μου την σηκώσει και να την αφήσει ίδια σε μέγεθος. Έκανε την μύτη μου ακριβώς όπως του την ζήτησα. 'Ομως στο τέλος απ' 'ο,τι κατάλαβα μπήκε στραβά ο νάρθηκας και η μύτη στράβωσε λίγο προς τα δεξιά :( Είχα πολύ καλή αποθεραπεία και τώρα στους 2 μήνες μπορώ να πω ότι και η άκρη της μύτης έχει σχεδόν ξεπρηστεί. Μόνο που η μυτούλα παραμένει λίγο στραβή. Επίσης η αναπνοή μου δεν βελτιώθηκε και ίσως χειροτέρεψε κιόλας παρότι στην επέμβαση ήταν και ο πλαστικός και ενας ωρυλά. Δεδομένου ότι πλήρωσα 4.500 για την επέμβαση θα 'θελα να ήταν τέλειο το αποτέλεσμα και αισθητικά και λειτουργικά. Δυστυχώς δεν είναι και θα πάω μέσα στην επόμενη βδομάδα να συναντήσω τον γιατρό. Θέλω να ελπίζω ότι θα θα μου την διορθώσει και θα αναλάβει την ευθύνη που του αναλογεί. Αλλιώς πιστεύω ότι θα χω πετάξει 4.500 στα σκουπίδια συν την ταλαιπωρία της επέμβασης. Από την άλλη μιας και ακούω ότι το τελικό αποτέλεσμα αργεί να φανεί θέλω να ελπίζω ότι θα βελτιωθεί με τον καιρό αν και δε βλέπω πώς θα μπορούσε να ισιώσει κτλ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ritaki20

Νεοφερμένος

Η ritaki20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
μπορεί κάποιος που έχει κάνει επανορθωτική επέμβαση στη μύτη να μου προτείνει κάποιο γιατρό και στην ελλάδα και στο εξωτερικό κατά προτίμηση αγγλία και αμερική ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Τελικά αυτό το καρουμπαλάκι μένει σε όλους ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

malakouardo

Νεοφερμένος

Ο malakouardo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Τελικά αυτό το καρουμπαλάκι μένει σε όλους ε?

αφού οι περισσότεροι στο ίδιο γιατρό πήγαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
αφού οι περισσότεροι στο ίδιο γιατρό πήγαμε...
Ρε παιδια, πραγματικα θελω να δω φωτογραφιες σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

me@

Νεοφερμένος

Η me@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
@xrysokoureli

Ο γιατρός που με χειρούργησε, έχει κάνει θαύματα σε περιπτώσεις άλλων ασθενών και άρα δεν θέλω να τον διαβάλω δημοσίως. Σε κάθε περίπτωση στείλε μου mail και θα απαντήσω εκεί με λεπτομέρειες. Για το δεύτερο χειρουργείο, όχι δεν μου ζήτησε χρήματα.

@malakouardo

Εγώ δεν πήγα στον Ath. Sk.

@Christinelle

Εγώ ανταλλάσω φωτο με άλλους που χειρουργήθηκαν κι αντιμετωπίζουν προβλήματα :) ύστερα μπορούμε να διαγωνιστούμε για το ποιος έχει το μεγαλύτερο πρόβλημα :)))))))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ritaki20

Νεοφερμένος

Η ritaki20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
κανείς που να έχει χειρουργηθεί στο εξωτερικό δεν υπάρχει????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geraki1

Νεοφερμένος

Ο geraki1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους πολύ πρόσφατα έκανα πλαστική στη μύτη μου είχα έντονα πρόβλημα και με ενοχλούσε και στην ζωή μου ο κόσμος με κοίταζε περίεργα και έτσι πήρα την απόφαση και πήγα και έκανα την επέμβαση ο λόγος που γράφω είναι για να βοηθήσω και άλλους ανθρώπους που έχουν πρόβλημα και δεν πάνε να κάνουν την επέμβαση γιατι φοβούνται πραγματικά και εμένα οι γνωστοί μου λέγαν ότι θα πονέσεις πολύ ότι μπορεί να σου αφήσει κάποιο σημάδι αλλά πραγματικά ήθελα να το κάνω άρχισα να ψάχνω να βρω πλαστικούς χειρουργούς επισκέφτηκα αρκετούς τελικά κατέληξα να κάνω την επέμβαση σε γνωστό πλαστικό χειρουργό.Οντως μετά απο την επέμβαση πόναγα για αρκετό διάστημα η ανναρώση δεν ήταν και τόσο δύσκολη όπως μου λέγαν αλλα πραγματικα το αποτελεσμα ήταν φοβερό μετα απο 3 χρονια που έχω κάνει την επέμβαση η ζωή μου έχει αλλάξει ριζικά έχω μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση.πραγματικά παιδιά οποιος έχει θεματάκι με την μύτη και όχι μόνο αξίζει να το κάνει μην διαστάζετε το αποτέλεσμα είναι φοβερό αυτή ήταν η προσωπική μου εμπειρία αλλά άμα θέλετε περισσότερες πληροφορίες και λεπτομέρειές δείτε εδώ είναι ο γιατρός που έκανε την επέμβαση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

georgia p.

Νεοφερμένος

Η georgia p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια χαρά σε όλους και χρόνια πολλά!
Την σχετική απόφαση την πήρα εδώ και αρκετό καιρό, ετοιμάζομαι να μπω στην όλη διαδικασία της ρινοπλαστικής μιας και το χρειάζομαι και από αισθητικής άποψης, αλλά όπως ανακάλυψα στην πορεία και από λειτουργικής (και ψιλοστραβό διάφραγμα και κόγχες μεγάλες). Επισκέφτηκα διάφορους γιατρούς, 3 για την ακρίβεια, το σκέφτηκα καλά, το έψαξα και βασικά εξακολουθώ να ψάχνω, διάβασα, ρώτησα, συζήτησα και τελικά έχω κολλήσει στο πολύ κρίσιμο σημείο της επιλογής του γιατρού μιας και δεν κατέληξα κάπου ακόμα. Έχω συνειδητοποιήσει πάντως (και εκεί κάπου βρίσκομαι..εγκλωβισμένη!) ότι υπάρχει μια βαθιά διαμάχη, τα τελευταία χρόνια τουλάχιστον που το είδος της συγκεκριμένης επέμβασης έχει γίνει πολύ δημοφιλές, ανάμεσα στους πλαστικούς που υποστηρίζουν πως η ρινοπλαστική είναι εξ'ολοκλήρου δική μας δουλειά, αυτό σπουδάσαμε, και στους ωρλ που έτυχε να ασχοληθούν με το θέμα και έχουν κατακτήσει ανάλογη εμπειρία. Οι μεν λένε πως μικρό το κακό αν έχεις και λίγο στραβό διάφραγμα, όλος ο κόσμος έχει, οι δε υποστηρίζουν πως ως ωριλάδες (συγγνώμη για τον όρο) είναι οι αρμόδιοι να τα φέρουν όλα εις πέρας μιας και μπαίνεις στην διαδικασία και εσωτερικά και εξωτερικά.. Και τότε τι κάνεις? Ποιον εμπιστεύεσαι εαν υπάρχει πραγματικό πρόβλημα και θέλεις μαζί με την εμφάνιση (οπωσδήποτε!) να βελτιωθεί και η αναπνοή?
Θα ακούσω με χαρά τις προτάσεις σας και ευχαριστώ εκ των προτέρων, επίσης έχω διαβάσει σχεδον τα πάντα εδω μέσα αλλά έχω μπερδευτεί, οπότε είπα να επέμβω λίγο πιο..δυναμικά! Επίσης θα ήμουν ευγνώμων αν μου έλεγε κάποιος γνώμη συγκεκριμένα και για τον κ. Π. Κ.( Γλυφάδα ) που ήταν συμπαθέστατος και αναλυτικός.
Ευχαριστώ, καλές γιορτές!
G.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zwzw

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σου Γεωργία! Εγώ χειρουργήθηκα στον Π.Κ. (Γλυφάδα) αν θες στείλε μου προσωπικό μήνυμα για συγκεκριμένες ερωτήσεις.
Καλά Χριστούγεννα σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους πολύ πρόσφατα έκανα πλαστική στη μύτη μου είχα έντονα πρόβλημα και με ενοχλούσε και στην ζωή μου ο κόσμος με κοίταζε περίεργα και έτσι πήρα την απόφαση και πήγα και έκανα την επέμβαση ο λόγος που γράφω είναι για να βοηθήσω και άλλους ανθρώπους που έχουν πρόβλημα και δεν πάνε να κάνουν την επέμβαση γιατι φοβούνται πραγματικά και εμένα οι γνωστοί μου λέγαν ότι θα πονέσεις πολύ ότι μπορεί να σου αφήσει κάποιο σημάδι αλλά πραγματικά ήθελα να το κάνω άρχισα να ψάχνω να βρω πλαστικούς χειρουργούς επισκέφτηκα αρκετούς τελικά κατέληξα να κάνω την επέμβαση σε γνωστό πλαστικό χειρουργό.Οντως μετά απο την επέμβαση πόναγα για αρκετό διάστημα η ανναρώση δεν ήταν και τόσο δύσκολη όπως μου λέγαν αλλα πραγματικα το αποτελεσμα ήταν φοβερό μετα απο 3 χρονια που έχω κάνει την επέμβαση η ζωή μου έχει αλλάξει ριζικά έχω μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση.πραγματικά παιδιά οποιος έχει θεματάκι με την μύτη και όχι μόνο αξίζει να το κάνει μην διαστάζετε το αποτέλεσμα είναι φοβερό αυτή ήταν η προσωπική μου εμπειρία αλλά άμα θέλετε περισσότερες πληροφορίες και λεπτομέρειές δείτε εδώ είναι ο γιατρός που έκανε την επέμβαση

Από πότε το "πολύ πρόσφατα" είναι 3 χρόνια? Και λινκ στο γιατρό? Και επαίνους? Χμμμ....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimis79

Νεοφερμένος

Ο dimis79 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Από πότε το "πολύ πρόσφατα" είναι 3 χρόνια? Και λινκ στο γιατρό? Και επαίνους? Χμμμ....:worry:

xaxa σωστη η Christinelle!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

malakouardo

Νεοφερμένος

Ο malakouardo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους πολύ πρόσφατα έκανα πλαστική στη μύτη μου είχα έντονα πρόβλημα και με ενοχλούσε και στην ζωή μου ο κόσμος με κοίταζε περίεργα και έτσι πήρα την απόφαση και πήγα και έκανα την επέμβαση ο λόγος που γράφω είναι για να βοηθήσω και άλλους ανθρώπους που έχουν πρόβλημα και δεν πάνε να κάνουν την επέμβαση γιατι φοβούνται πραγματικά και εμένα οι γνωστοί μου λέγαν ότι θα πονέσεις πολύ ότι μπορεί να σου αφήσει κάποιο σημάδι αλλά πραγματικά ήθελα να το κάνω άρχισα να ψάχνω να βρω πλαστικούς χειρουργούς επισκέφτηκα αρκετούς τελικά κατέληξα να κάνω την επέμβαση σε γνωστό πλαστικό χειρουργό.Οντως μετά απο την επέμβαση πόναγα για αρκετό διάστημα η ανναρώση δεν ήταν και τόσο δύσκολη όπως μου λέγαν αλλα πραγματικα το αποτελεσμα ήταν φοβερό μετα απο 3 χρονια που έχω κάνει την επέμβαση η ζωή μου έχει αλλάξει ριζικά έχω μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση.πραγματικά παιδιά οποιος έχει θεματάκι με την μύτη και όχι μόνο αξίζει να το κάνει μην διαστάζετε το αποτέλεσμα είναι φοβερό αυτή ήταν η προσωπική μου εμπειρία αλλά άμα θέλετε περισσότερες πληροφορίες και λεπτομέρειές δείτε εδώ είναι ο γιατρός που έκανε την επέμβαση
τωρα πλακα μας κανεις ε?ο συγκεκριμενος μονο που μιλουσε ιδρωνε και βαριανασαινε κ ελεγες τωρα θα λιποθυμησει και θα ψαχνουμε φιαλες οξυγονου...ρε συ με τετοιο στομαχι το οποιο ειναι τεραστιοοοοο πως θα σε χειρουργησει?πατε καλα?μη κανετε διαφημιση σε ανθρωπους που δεν ειναι ικανοι πλεον..αν θελετε να βοηθησετε το κοσμο προωθηστε γιατρους οι οποιοι εκτος απο ικανοι ειναι και ΑΝΘΡΩΠΟΙ και μη διαφημιζετε ανθρωπους που μπορει να κατεστρεψουν τη ζωη καποιων(δεν εννοω το συγκεκριμενο,εγω κρινω απο αυτα που ειδα)..επισης μετα απο προσωπικη πειρα,εχω καταληξει στο συμπερασμα οτι οι φωτογραφιες στις ιστοσελιδες των εκαστοτε γιατρων ειναι ψευτικες..μη κολλατε ποτε εκει..με κρινετε ενα γιατρο απο το αν εχει καλο site και σε ποσες εκπομπες εχει παει..ψαξτε στο google λεπτομερως...παντα υπαρχουν στοιχεια για το παρελθον καποιων γιατρων...τελος πιστευω οτι καποιος admin θα πρεπε να σβησει το παραπανω μηνυμα ως διαφημιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top