• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Παιδιά γειά είμαι καινούρια εδω μέσα!!Λοιπόν εγώ έκανα διάφραγμα κόγχεις και πλαστική μαζί.Στο ανφάς δεν είχα μεγάλο προβλημα όσο στο προφίλ.Τελος πάντων πριν 3 μηνες πηρα τη αποφαση και έκνα την επέμβαση.Ολα μια χαρα,μπορώ να πω πως η μυτη μου ειναι πολυ καλυτερη απο την προηγουμενη.Το προφιλ μου παρα πολυ ωραιο.Το μονο που με ανυσηχει ειναι που το ανφας μου στην κορυφη της μύτης πανω πάνω απο την αριστερή πλευτα εχω κάτι σαν λακουβιτσα με αποτελεσμα στο ανφας να φαινεται λιγο ασυμμετρη.Αυτο φαινεται πιο πολυ στις φωτογραφιες.Για να μην τα πολυλογω ρωτησα τον γιατρο μου τι ακριβως ειναι..και μου είπε πως απο την μια πλευρα το δερμα εχει κολλησει καλυτερα στο κοκκαλο ενω απο την αλλη οχι(τωρα δεν φαινεται τοσο οσο παλαιοτερα,αλλα δεν παευει να υπαρχει).Μου ειπε οτι θα φυγει.Μηπως εχει συμβει αυτο σε κανεναν εδω ?Παιδια ανυσηχω πολυ δεν θέλω να μου μεινει αυτο!!!Να πιστεψω τον γιατρο μου η μου λεει οτι να ναι...Τωρα θα μου πειτε 3ος μηνας ειναι ακομη δεν μπορεις να ξερεις το τελικο αποτελεσμα.Ας μου πει καποιος την γνωμη του!!!Ευχαριστω προκαταβολικα!!!!

Κοίτα το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να τον εμπιστευτείς. Γιατί και σε άλλο γιατρό να πας, θα σου πει ότι πριν περάσει ένας χρόνος δεν είναι τίποτα σίγουρο. Το χα δει σε μία κοπέλα αυτό ακριβώς που περιγράφεις, αλλά δεν της είχε φύγει ποτέ. Όμως δεν της έλεγε ο γιατρός της ότι θα φύγει, άρα εσύ είσαι διαφορετική περίπτωση. Θετικές σκέψεις και όλα θα πάνε καλά. Με γεια η μυτούλα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Παιδιά να σας πω τί έπαθα μία φορά.
Εγώ το ότι ήθελα να κάνω ρινοπλαστική το συζητάω εδώ και χρόνια και οι φίλοι μου φυσικά γνωρίζουν την επιθυμία μου.
Ε πριν κάτι χρόνια που λέτε, μου λέει η κολλητή μου ότι μία φίλη της το έκανε, αλλά δεν έμεινε ευχαριστημένη και πήγαμε για καφέ να το συζητήσουμε, εγώ η φίλη μου και η κοπέλα με την πλαστική.

Ε, πάμε που λέτε για καφέ και βλέπω μπροστά μου μία κοπέλα φυσιολογική, καθημερινή με μια μύτη πάλι νορμάλ, όχι κάτι ιδιαίτερο.
Βέβαια δεν είχα δει τη μύτη της πιο πριν για να συγκρίνω.
Ε και τί μου λέει η κοπέλα? Ότι αυτή η κοπέλα είχε ζητήσει από το γιατρό μια μύτη σαν της Ζέτας Μακρυπούλια, και ότι αυτή η μύτη καθόλου δεν την έκανε να μοιάζει με τη Μακρυπούλια. Της εξηγώ εγώ ότι μια μύτη από μόνη της δε γίνεται να σε αλλάξει τόσο πολύ, ότι η Ζέτα από μόνη της είναι υπερπαραγωγή και ότι θα ήταν καλύτερα να προσπαθήσει να γίνει ο πιο όμορφος εαυτός της και όχι αντίγραφο μιας καλλονής. Και εκείνη να επιμένει, και να χτυπιέται ότι αυτό που κάνει τη Ζέτα πανέμορφη είναι η μύτη της (όχι τα μάτια της, τα χείλη της, όλο το συνολο γενικά), και πως η επέμβαση αυτού του γιατρού ήταν αποτυχημένη επειδή δεν έμοιαζε στη Ζέτα.

Αυτή η κοπέλα είχε κάνει σε κάποιο γνωστό γιατρό την επέμβαση, δε θυμάμαι ποιος ήταν, μόνο ότι χειρουργούσε στο ναυτικό νοσοκομείο, και ότι ήταν φίλος του μπαμπά της. Μετά είχε επισκεφθεί το Σκούρα για διόρθωση, αλλά δεν είχε να πληρώσει τα χρήματα που ζητούσε ο Σκούρας.

Θέλω να πω πως μερικές φορές το "αποτυχημένο" είναι και κάπως σχετικό.
Σε καμία περίπτωση δεν αμφισβητώ κανέναν, ο καθένας ξέρει τη μύτη του και τις ελπίδες του, απλά υπάρχουν και ακρότητες.

Σας ζάλισα πάλι. Εγώ αύριο μπαίνω χειργουργείο και ο Θεός βοηθός.
Μακάρι όλα να πάνε καλά.. :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riariaki_1990

Νεοφερμένος

Η riariaki_1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυυυυυ ,απλα φοβαμαι μην εχει κανει καποιο λαθος στο χειρουργειο και ισως σε αυτο οφειλεται η λακουβιτσα!!!Για εκεινη την κοπελα που ξερεις ας πουμε αυτη η λακουβιτσα προκυψε απο λαθος του γιατρου της??

Α και καλή επιτυχια για αυριο!Αν το παρεις θετικα το ολο θεμα θα αναρωσεις και πιο γρηγορα!εγω αυτο εκανα και ημουν πολυ καλα να φανταστεις μια εβδομαδα μετα την επεμβαση δεν ειχα σχεδον τιποτα και εβγαινα εξω κανονικααα για καφε και τετοια!!!!Δεν ειναι τιποτα!!Ισα ισα θα μετανιωνεις που δεν εκανες την επεμβαση νωριτερα!!Και παλι καλη επιτυχια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Σ ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ. Το λέω και το ξαναλέω, απ το στόμα σου και στου Θεού τ αυτί :)
Εσύ σε ποιον γιατρό χειρουργήθηκες? ;)

Της φίλης μου ήταν λάθος του γιατρού, αλλά απ την αρχή της είχε πει ότι αυτό δεν διορθωνόταν.
Ξέρω ότι αλλάζει η μύτη αργότερα, οπότε πιστεύω ότι κατά πάσα πιθανότητα θα σου φύγει.
Να καταλάβεις, η ξαδέλφη μου όταν το κανε, δε μας άρεσε η μύτη της. Δεν είχε διαφορά με την προηγούμενη.
6 μήνες μετά, είδαμε μια γλυκιά μυτούλα, πολύ όμορφη και συμμετρική, και καθόλου χειρουργημένη δε φαινόταν.
Οπότε κάνε λίγο υπομονή και όλα θα φτιάξουν!:D

Θα το κάνω αυτό που λες, θα το πάρω θετικά και αισιόδοξα, μπας και το καταλάβω λιγότερο.
Αυτό που λένε με τα λαστιχάκια, ταμπόν, ότι πονάει πολύ, είναι αλήθεια? Εσύ πόνεσες πάρα πολύ?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ε, πάμε που λέτε για καφέ και βλέπω μπροστά μου μία κοπέλα φυσιολογική, καθημερινή με μια μύτη πάλι νορμάλ, όχι κάτι ιδιαίτερο.
Βέβαια δεν είχα δει τη μύτη της πιο πριν για να συγκρίνω.
Ε και τί μου λέει η κοπέλα? Ότι αυτή η κοπέλα είχε ζητήσει από το γιατρό μια μύτη σαν της Ζέτας Μακρυπούλια, και ότι αυτή η μύτη καθόλου δεν την έκανε να μοιάζει με τη Μακρυπούλια. Της εξηγώ εγώ ότι μια μύτη από μόνη της δε γίνεται να σε αλλάξει τόσο πολύ, ότι η Ζέτα από μόνη της είναι υπερπαραγωγή και ότι θα ήταν καλύτερα να προσπαθήσει να γίνει ο πιο όμορφος εαυτός της και όχι αντίγραφο μιας καλλονής. Και εκείνη να επιμένει, και να χτυπιέται ότι αυτό που κάνει τη Ζέτα πανέμορφη είναι η μύτη της (όχι τα μάτια της, τα χείλη της, όλο το συνολο γενικά), και πως η επέμβαση αυτού του γιατρού ήταν αποτυχημένη επειδή δεν έμοιαζε στη Ζέτα.

Αυτή η κοπέλα είχε κάνει σε κάποιο γνωστό γιατρό την επέμβαση, δε θυμάμαι ποιος ήταν, μόνο ότι χειρουργούσε στο ναυτικό νοσοκομείο, και ότι ήταν φίλος του μπαμπά της. Μετά είχε επισκεφθεί το Σκούρα για διόρθωση, αλλά δεν είχε να πληρώσει τα χρήματα που ζητούσε ο Σκούρας.
:hmm:
για την πρώτη επέμβαση είχε χρήματα να πληρώσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riariaki_1990

Νεοφερμένος

Η riariaki_1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ναι σκεφτομαι πως ειναι νωρις ακομη για να κρινω το αποτελεσμα!!!Εγω έκανα σε δημοσιο νοσοκομειο στην Θεσσαλονικη!!Ο γιατρος ειναι παρα πολυ καλος!!!Ξερω κοσμο και κοσμακι που εχει κανει εκει και το αποτελεσμα σε ολους περιπου ηταν πλυ ωραιο κανει καλη δουλεια!!Να σου πω κατι μην αγχεσαι τιποτα δεν πονεσε σε μενα ισως επειδη το πηρα πολυ θετικα τι να πω!!δεν νιωθεις πονο,μονο νιωθεις την στιγμη που στα βγαζει μια εντονη ενοχληση θα ελεγα δευτερολεπτων(για δυο δευτερολεπτα μην τραγικοποιουμε τα πραγματα)!!Χωρις δευτερη σκεψη καντο!!Δεν ειναι τοσο τραγικο οσο ακουγεται!!! Αυτα ...παντως ρωτα οτι αλλο θελεις!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ναι σκεφτομαι πως ειναι νωρις ακομη για να κρινω το αποτελεσμα!!!Εγω έκανα σε δημοσιο νοσοκομειο στην Θεσσαλονικη!!Ο γιατρος ειναι παρα πολυ καλος!!!Ξερω κοσμο και κοσμακι που εχει κανει εκει και το αποτελεσμα σε ολους περιπου ηταν πλυ ωραιο κανει καλη δουλεια!!Να σου πω κατι μην αγχεσαι τιποτα δεν πονεσε σε μενα ισως επειδη το πηρα πολυ θετικα τι να πω!!δεν νιωθεις πονο,μονο νιωθεις την στιγμη που στα βγαζει μια εντονη ενοχληση θα ελεγα δευτερολεπτων(για δυο δευτερολεπτα μην τραγικοποιουμε τα πραγματα)!!Χωρις δευτερη σκεψη καντο!!Δεν ειναι τοσο τραγικο οσο ακουγεται!!! Αυτα ...παντως ρωτα οτι αλλο θελεις!! :)
αφού έχεις ταμείο ασφάλειας είναι χαζομάρα να πηγαίνεις σε ιδιωτικά και να τους χρυσοπληρώνεις. Υπάρχουν πάρα πολλοί καλοι ιατροί (και καλύτεροι από τις ιδιωτικές πολυκλινικές) στα δημόσια αρκεί να τους βρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riariaki_1990

Νεοφερμένος

Η riariaki_1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ετσι ειναι παιδια!!!Ειναι αυτο που ειπες focκοs. Αρκει να βρεις τον καταλληλο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
:hmm:
για την πρώτη επέμβαση είχε χρήματα να πληρώσει;

Ε ναι προφανώς, αλλιώς πως την έκανε την πρώτη επέμβαση? :confused:

Ναι σκεφτομαι πως ειναι νωρις ακομη για να κρινω το αποτελεσμα!!!Εγω έκανα σε δημοσιο νοσοκομειο στην Θεσσαλονικη!!Ο γιατρος ειναι παρα πολυ καλος!!!Ξερω κοσμο και κοσμακι που εχει κανει εκει και το αποτελεσμα σε ολους περιπου ηταν πλυ ωραιο κανει καλη δουλεια!!Να σου πω κατι μην αγχεσαι τιποτα δεν πονεσε σε μενα ισως επειδη το πηρα πολυ θετικα τι να πω!!δεν νιωθεις πονο,μονο νιωθεις την στιγμη που στα βγαζει μια εντονη ενοχληση θα ελεγα δευτερολεπτων(για δυο δευτερολεπτα μην τραγικοποιουμε τα πραγματα)!!Χωρις δευτερη σκεψη καντο!!Δεν ειναι τοσο τραγικο οσο ακουγεται!!! Αυτα ...παντως ρωτα οτι αλλο θελεις!! :)

Σ ευχαριστώ πάαααρα πολύ. Μα πάρα πολύ. Από μεθαύριο που θα μαι σπίτι και θα χω και άλλες απορίες θα τα πούμε. Είσαι πολύ ευγενική, χίλια ευχαριστώ. Και μην ανησυχείς για τη μυτούλα σου, να δεις που σε ένα μήνα θα ναι τέλεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

riariaki_1990

Νεοφερμένος

Η riariaki_1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
χαχα να σαι καλα ευχαριστω!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
και τι να κανουμε τωρα,να το εχουμε στο μυαλο μας συνεχεια!!!

πηραμε το ρισκο της ρινοπλαστικης...σε αλλους βγηκε ,σε αλλους οχι

δεν ετοιμαζουμε μια αγωγη στον [αφαιρεση ονοματος] γιατι βλεπω εκανε και σε αλλους ζημια και εχουν καταλαβει...τι ειναι!!!
μακρια απο τα σουργελα που βγαινουν στην τηλεοραση και το παιζουν...θεοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

malakouardo

Νεοφερμένος

Ο malakouardo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Τελικά έπιασε η αναζήτηση. Διάβασα όλα τα αποτελέσματα, τουλάχιστον όλα αυτά που μου έβγαλε. Φαντάζομαι θα ταν κι άλλα που δεν εμφανίστηκαν. Απ ότι κατάλαβα, αυτό για το οποίο κατηγορούν το συγκεκριμένο γιατρό είναι ότι είναι αλλαζόνας, ψώνιο, ότι περιμένεις αρκετή ώρα στο γραφείο του, ότι σε ξεπετάει στα ραντεβού και ότι είναι τηλεαστέρας. Εμένα παιδιά αυτά καθόλου δε με νοιάζουν. Ας είναι ψώνιο, κολλητός μου θα γίνει?
Αυτό που μου άρεσε, είναι ότι ποτέ δε μου υποσχέθηκε γαλλική μυτούλα. Μου είπε ότι θα κάνουμε μια μύτη αρμονική με το πρόσωπό μου και ότι θα φαίνεται σαν να ήταν η μύτη που μου έδωσε η φύση και όχι κάτι άλλο.
Επίσης διάβασα που κάποιος έλεγε ότι ένα παιδί έκανε εγχείρηση στο Σκ. και δεν έμεινε ευχαριστημένος. Οκ, το φαντάζομαι ότι θα υπάρχουν και αρνητικές περιπτώσεις, αλλά οι περισσότερες είναι θετικές, έτσι δεν είναι?
Παιδιά αν ξέρετε κατι άλλο θα περιμένω με ανυπομονησία να μου το πείτε.
Εγώ θα σας τα πω χαρτί και καλαμάρι μόλις το κάνω αυτή τη βδομάδα. Ελπίζω να μην σας κουράσω βέβαια.[/quote]


Για πες μας,γιατι να υπαρχουν αρνητικες οπως λες περιπτωσεις και να μη πετυχαινουν ολα τα χειρουργεια εφοσον υπαρχει τοση εμπειρια?Αν και εσυ επεφτες θυμα αποτυχημενης επεμβασης(με οτι αυτο συνεπαγεται,που δε το φανταζεσαι) θα μιλουσες τοσο ανετα γι αυτο το θεμα?Επισης,τις περισσοτερες θετικες περιπτωσεις που τις ειδες?Ρωτησες και ειδες πολλους απο αυτους που υποστηριζουν οτι εγχειριστηκαν απ τον συγκεκριμενο γιατρο?Ενα 90%(απο εδω μεσα) αν οχι ολοι,εχουν απο ενα καρουμπαλο(τουλαχιστον) στη μυτη τους.Και κατι τελευταιο,οταν καποιον τον πληρωνεις για να σου προσφερει μια υπηρεσια,οφειλει να σε σεβεται,να σε προσεχει και να απαντα λεπτομερως σε οτι απορια εχεις.Ετσι ειναι η συμπεριφορα του ΠΡΙΝ το χειρουργειο και πολυ χειροτερη ΜΕΤΑ απο αυτο.Ειδικα οταν εχει κανει λαθος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

riariaki_1990

Νεοφερμένος

Η riariaki_1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Παιδια συγνωμη που ξανα γραφω!!!Σε μια εβδομαδα κλεινω 4 μηνες που εχω κανει την επεμβαση και νιωθω την μυτη μου ακομη μουδιασμεη αρκετα(ειναι φυσιολογικο αυτο?)!!!Γενικως δεν εχω παραπονο και απο αποψη αισθητικης και απο αποψη λειτουργικης της μυτης μου!!Μονο ανυσηχω που απο την μια πλευρα της μυτης εχω κατι σα βαθουλωμα, λακουβιτσα,ενω απο την αλλη πλευρα η μυτη ειναι πιο καλοσχηματισμενη και δεν εχει τιποτα!!Στο ανφας μου με ενοχλει λιγο φαινεται λιγακι οχι πολυ.Οσο περανει ο καιρος δεν φαινεται αλλα δεν παει να υπαρχει!!!Θελω την ΒΟΗΘΕΙΑ σας!!!!!!Αν καποιος γνωρίζει κατι ας μου απαντησει!!!!(και παλι συγνωμη αν εχω γινει κουραστικη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

malakouardo

Νεοφερμένος

Ο malakouardo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Παιδια συγνωμη που ξανα γραφω!!!Σε μια εβδομαδα κλεινω 4 μηνες που εχω κανει την επεμβαση και νιωθω την μυτη μου ακομη μουδιασμεη αρκετα(ειναι φυσιολογικο αυτο?)!!!Γενικως δεν εχω παραπονο και απο αποψη αισθητικης και απο αποψη λειτουργικης της μυτης μου!!Μονο ανυσηχω που απο την μια πλευρα της μυτης εχω κατι σα βαθουλωμα, λακουβιτσα,ενω απο την αλλη πλευρα η μυτη ειναι πιο καλοσχηματισμενη και δεν εχει τιποτα!!Στο ανφας μου με ενοχλει λιγο φαινεται λιγακι οχι πολυ.Οσο περανει ο καιρος δεν φαινεται αλλα δεν παει να υπαρχει!!!Θελω την ΒΟΗΘΕΙΑ σας!!!!!!Αν καποιος γνωρίζει κατι ας μου απαντησει!!!!(και παλι συγνωμη αν εχω γινει κουραστικη)


λογικο ειναι να ειναι μουδιασμενη..σε κανα διμηνο θα σε ξεμουδιαστει το πολυ..η μυτη σου ακομα δε εχει παρει τη τελικη της μορφη..αυτο δεν ειναι απαραιτητα καλο ουτε κακο,και αυτο γιατι σε μενα για παραδειγμα οσο ηταν πρησμενη εδειχνε μια χαρα και οταν ξεπριστηκε φανηκαν ολες οι ατελειες..αστο να περασει 1-1.5 χρονο για να σαι σιγουρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riariaki_1990

Νεοφερμένος

Η riariaki_1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Να σου πω ρε συ ο γιατρος μου μοου ειπε πως δεν ειναι τιποτα κ πως ακομη ειμαι πολυ πρησμενη (αλλο που εμενα δεν φαινεται να ειναι!!)Τεσπα και μου λεει οτι και καλα τ βαθουλωμα υπαρχει επειδη εχει κολλησει το δερμα καλα στο κοκκαλο. Ξερω ειναι νωρις ακομη να μιλαω για το αποτελεσμα απλα ανυσηχω πολυ!!Κατα τα αλλα ο ανθρωπος εχει κανει πολυ καλη δουλεια ενταξει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
malakouardo αν εισαι αγορι οπως λες στο προφιλ σου και περιμενες να σου πει ο σκ. θα σου κανει γαλικη μυτη τι να πω.....

δεν πιστευω σε καποιον εδω μεσα να του εκανε την μεγαλη ζημια στην μυτη αλλα "χασαπης" και "φοβισμενος" ειναι,μαλλον θα εχει το συνδρομο του ωρλ που κοιταει τον λειτουργικο τομεα και οχι τον αισθητικο

στην περιπτωση μου δεν ειδα καμια διαφορα στην αναπνοη,εξαλλου δεν ειχα διαφραγμα μονο αυτος ελεγε οτι εχω και οτι αναπνεω δυσκολα

ουτε εμεις τον θελαμε για "κολλητο" αλλα οταν του δινεις 4.000 και κανεις υπομονη επειδη περιμενεις να σου κανει καλο αποτελεσμα,και ενω μετα το χειρουργειο σου αρεσει καπως μυτη σου, μετα απο καιρο βλεπεις να παιρνει το παλιο σχημα τοτε κατι δεν πηγε καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

malakouardo

Νεοφερμένος

Ο malakouardo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
malakouardo αν εισαι αγορι οπως λες στο προφιλ σου και περιμενες να σου πει ο σκουρας θα σου κανει γαλικη μυτη τι να πω.....

δεν πιστευω σε καποιον εδω μεσα να του εκανε την μεγαλη ζημια στην μυτη αλλα "χασαπης" και "φοβισμενος" ειναι,μαλλον θα εχει το συνδρομο του ωρλ που κοιταει τον λειτουργικο τομεα και οχι τον αισθητικο

στην περιπτωση μου δεν ειδα καμια διαφορα στην αναπνοη,εξαλλου δεν ειχα διαφραγμα μονο αυτος ελεγε οτι εχω και οτι αναπνεω δυσκολα

ουτε εμεις τον θελαμε για "κολλητο" αλλα οταν του δινεις 4.000 και κανεις υπομονη επειδη περιμενεις να σου κανει καλο αποτελεσμα,και ενω μετα το χειρουργειο σου αρεσει καπως μυτη σου, μετα απο καιρο βλεπεις να παιρνει το παλιο σχημα τοτε κατι δεν πηγε καλα

μα δε μιλαω για σχημα μυτης giorgali..η παλια μυτη ηταν καλυτερη,εχω πλεον κοκκαλακι να πεταει,ασυμμετρια σε ρουθουνια και ρινικα οστα,βαθουλωμα και στο χονδρο αλλα και στο ενα ρουθουνι...δεν ειναι μονο τα 4000,ειναι και η μετεπειτα αντιμετωπιση..δε ξερω αν μετα την επεμβαση εχεις ξαναμιλησει με τον συγκεκριμενο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
πηγα περιμενα σαν βλακας 2 ωρες στο ιασω και αυτος μου ελεγε οτι ειναι σπυρακι!!!
αν ειναι ηλιθιος ο αλλος τι να κανω εγω,μεχρι και εγω ηξερα οτι ηταν ο χονδρος που τον αφησε και φαινετε ετσι

το ξερω δεν ειναι τα 4.000 αλλα δεν σεβαστηκε ουτε τα λεφτα που του εδωσα εγω η ο καθενας
μερικοι αλλοι θα σου εκαναν δωρεαν αλλη επεμβαση η τουλαχιστον θα σου εδιναν σημασια

πες εγω ειχα την οικονομικη ανεση,μερικοι μαζευουν χρονια χρηματα για ενας στοχο την καλυετρη μυτη και τελικα την χαρα ακολουθει η απογοητευση
γιατι ο γιατρος που πηγε αλλα του ελεγε και αλλα βλεπει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tom63

Νεοφερμένος

Ο tom63 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ηταν ο Σκούρας χτες την τηλεόραση και έλεγε οτι χειρουργεί για 3 και 4 ώρες την κάθε μύτη ...
Είναι αλήθεια αυτό ;
Τόσος είναι ο μέσος χρόνος χειρουργείου ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

malakouardo

Νεοφερμένος

Ο malakouardo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ηταν ο Σκούρας χτες την τηλεόραση και έλεγε οτι χειρουργεί για 3 και 4 ώρες την κάθε μύτη ...
Είναι αλήθεια αυτό ;
Τόσος είναι ο μέσος χρόνος χειρουργείου ;

και που κραταει τοσο,τι καταλαβαμε?το θεμα ειναι χειρουργει τοσες ωρες ή παιζουν κανα ποκερακι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top