Μικρό πέος

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Μην ανχώνεσε τόσο βρε kronos χωρίς μέτρα θα σου πώ ένα απλό τρικ για μέτρημα, όταν είναι σε στήση πλησιάζει η άκρη τον αφαλό σου? Αν είναι κοντα είσαι οκ! Αν είναι πάνω απο τον αφαλό, τότε σου αλλάζουμε το όνομα σε μουτάμπο! αν είναι πολύ πιο κάτω απο τον αφαλό τότε θα ασχοληθούμε με την προσωπικότητα σου! (δεδομένο βέβαια ότι δεν έχεις μεγάλη κοιλιά). Για να μην μπορεί να ικανοποιήσει κάποιος μια γυναίκα όμως θα πρέπει πραγματικα΄να του είναι ανύπαρκτο. :)

Δλδ εγω που εχω και την κοιλιτσα μου και ψιλοπερναει ο "Μιτσος" τον αφαλο, Μουταπμο θα με φωναζετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
Δλδ εγω που εχω και την κοιλιτσα μου και ψιλοπερναει ο "Μιτσος" τον αφαλο, Μουταπμο θα με φωναζετε;

Τωρα το κάρμα σου θα φτάσει τριψήφιο!!! :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Τωρα το κάρμα σου θα φτάσει τριψήφιο!!!  :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:
γμτ δε μπορω να τον ψιφισω... κρονος ασε το Αιγαιο και ελα κατα τα 7νησα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
Δλδ εγω που εχω και την κοιλιτσα μου και ψιλοπερναει ο "Μιτσος" τον αφαλο, Μουταπμο θα με φωναζετε;

χμ, γκουσγκούνη καλύτερα :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
Δλδ εγω που εχω και την κοιλιτσα μου και ψιλοπερναει ο "Μιτσος" τον αφαλο, Μουταπμο θα με φωναζετε;

:blink: ;) Βρε συνκουμπάρε, δε μας τα είχες πει αυτά! και ξέρεις τι λένε για τους κουμπάρους... ;) Λέω να πάω Ρόδο για διακοπές φέτος.... 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
:blink: ;) Βρε συνκουμπάρε, δε μας τα είχες πει αυτά! και ξέρεις τι λένε για τους κουμπάρους... ;) Λέω να πάω Ρόδο για διακοπές φέτος.... 8)

ναι για τους κουμπάρους όχι γαι τους συνκουμπάρους :tongue: :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αχ...τελικά είμαι πολύ τυχερή με τέτοιο κουμπάρο 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Και ξερετε και τι λενε για την Ροδο... "Ηδου η Ροδος ηδου και το ..."

Μην ακους το κουνελι συνκουμπαρα, ολες θα σας βολεψω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
μάλλον απέκτησες fun club Kronos! :thumbsup: :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
μάλλον απέκτησες fun club Kronos! :thumbsup: :thumbsup:

Εγινα ιδολο!!! :D :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iris_Didini

Νεοφερμένος

Η Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
:jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy:
ʼμα μιλάμε για σφυρίχτρα, άσχημα τα πράγματα καπετάνιε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
Εγινα ιδολο!!! :D :thumbsup:
Πω να 'χαμε ενα γαλακτομπούρεκο τώρα.... (για λίγους και εκλεκτούς αυτό :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless :
εκατοστά ή χρόνια :P;

:lol: :thumbsup: :clapping: :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
ifrit[ ]
Πω να 'χαμε ενα γαλακτομπούρεκο τώρα.... (για λίγους και εκλεκτούς αυτό :D)

Καλή φάση! Μήπως αν βάζαμε και λίγο παγωτό θα ήταν ωραίο? :hmm: Του πάει άραγε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Καλή φάση! Μήπως αν βάζαμε και λίγο παγωτό θα ήταν ωραίο? :hmm: Του πάει άραγε?

Επάνω στο μικρό πεος παγωτό; :rofl: :hehe:

Καλά ρε κουμπάρε, μη μας φας και το γυναικείο πληθυσμό! Κι εμένα με λένε ʼρχοντα αλλά ποτέ δεν είπα την πραγματική αιτία 8) :tongue:

Πάντως ρε παιδιά μη γελάτε με τέτοιες καταστάσεις, είναι χοντρά προβλήματα και δεν είναι για γέλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Επάνω στο μικρό πεος παγωτό;  :rofl: :hehe:

Καλά ρε κουμπάρε, μη μας φας και το γυναικείο πληθυσμό! Κι εμένα με λένε ʼρχοντα αλλά ποτέ δεν είπα την πραγματική αιτία  8) :tongue:

Πάντως ρε παιδιά μη γελάτε με τέτοιες καταστάσεις, είναι χοντρά προβλήματα και δεν είναι για γέλια.

δεν γελάμε βρε αρχοντούλη απλα λέμε τί θα κάναμε
όντως είναι πρόβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Και ευχόμαστε να μην μας τύχει 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Just for the record το γαλακτομπούρεκο το είπα επείδη είδα ότι αναφέρατε Γκουσγκούνη παραπάνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εγώ πάντος κόλλησα τώρα με το παγωτό και το γαλακομπούρεκο ταιρειάζει άραγε ? :hmm:Valder!!!!1 :tongue:

ifrit[ για πες τον συσχετισμό γκουσγκουνη-γαλακομπουρεκο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Εγώ πάντος κόλλησα τώρα με το παγωτό και το γαλακομπούρεκο ταιρειάζει άραγε ?  :hmm:Valder!!!!1  :tongue:

ifrit[  για πες τον συσχετισμό γκουσγκουνη-γαλακομπουρεκο !

κανταίφι με παγωτό παππούλη μου όχι γαλακτομπούρεκο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top