Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,794 μέλη και 2,440,713 μηνύματα σε 76,688 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 135 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φθηνή Εκτύπωση πολλών σελίδων;

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Τιμώμενο Μέλος

H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,799 μηνύματα.

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε: στις 01:53, 30-08-10:

Ψαχνω στην Αθηνα (κεντρο κατα προτιμηση) καποιο φθηνο μαγαζι για να εκτυπωσω πολλες πολλες σελιδες. Γυρω απο το πανεπιστημιο μου εχουμε καμποσα φωτοτυπαδικα αλλα για 1000++ σελιδες θα μου παει ο κουκος αηδονι, εχετε καποια αλλη προταση;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 17:46, 23-09-10:

Έφαγα φλασιά και θυμήθηκα το θέμα. Μέσα στη σχολή δεν μπορείς να τις εκτυπώσεις;
Σε εμάς οι 100 σελίδες στοιχίζουν 3 ?, σε φωτοτυπάδικο νομίζω πάει πιο πολύ.
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε: στις 18:35, 23-09-10:

σε ποια σχολη πηγαινεις? γτ κ γω ψαχνομαι μ αυτο το θεμα...
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

O Boom έγραψε: στις 18:43, 23-09-10:

Στο Απθ, παιδαγωγικό. Ζητάς στη βιβλιοθήκη να χρησιμοποιήσεις το φωτοτυπικό και σου δίνουν καρτούλα, 1,5 ? για 50 σελίδες και 3? για 100 σελίδες.
Απ' ότι κατάλαβα δεν είναι απαραίτητο να είσαι φοιτητής γιατί κάποιοι πλήρωσαν και απλά ανέφεραν το επίθετό τους και τους έδωσαν απόδειξη.
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε: στις 18:48, 23-09-10:

απθ ε? δε νομιζω ν παω τοσο μακρια
γ εμας των αθηνων παιζει αραγε κατι καλο? στη σχολη μου στην πανεπιστημιουπολη ειναι 4 ευρω οι 100 αλλα νομιζω οτι πανω στην οδο παπαγου υπαρχει ενα φωτοτυπαδικο με 3 λεπτα τη φωτοτυπια...
Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Τιμώμενο Μέλος

H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,799 μηνύματα.

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε: στις 18:50, 23-09-10:

Μωρε στη σχολη μπορω τζαμπα γυρω στις 600 σελιδες νομιζω, αλλα ειναι αντισυναδελφικο να παω να φαω το μελανι του εργαστηριου οταν χρησιμοποιουν κι αλλοι. Τελικα αυτα που ηθελα να εκτυπωσω συνεφερε να τα αγορασω απο Amazon, αλλα η απορια θα μεινει. Αυτο με το παιδαγωγικο θα το εχω υποψιν μου, σ'ευχαριστω! Α ΑΠΘ ειπες
Καλα μονο στη δικια μου γειτονια μας κλεβουν τα βιβλιοπωλεια; Εχω δωσει 20 ευρω :S:S:S σε φωτοτυπιες, ποναει ακομα η τσεπη μου οποτε το σκεφτομαι.
1
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

O Boom έγραψε: στις 18:55, 23-09-10:

Νομίζω για να σου δίνουν καρτούλα δεν είναι αντισυναλδεφικό, απλά σου προσφέρουν μία διευκόλυνση.
Παράθεση

thanasis31

Νεοφερμένος

Ο thanasis31 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O thanasis31 έγραψε: στις 23:50, 20-10-10:

για οικονομικές φωτοτυπίες ... στη στοά αριστερά όπως ανεβαίνουμε την Αριστείδου... μετά την ΔΕΗ.
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 09:47, 21-10-10:

εμεις θυμαμαι πηγαιναμε σ'ενα που το λεγανε βολκανο κατι τετοιο, εχει κοντα στην πλατεια του αγ.θωμα. επισης και μεσα στη φιλοσοφικη εχει αλλα ειναι ψιλοχαμος εκει απο κοσμο.
Παράθεση

katalinos

Δραστήριο Μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 445 μηνύματα.

O katalinos έγραψε: στις 11:09, 21-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από moonlight
εμεις θυμαμαι πηγαιναμε σ'ενα που το λεγανε βολκανο κατι τετοιο, εχει κοντα στην πλατεια του αγ.θωμα. επισης και μεσα στη φιλοσοφικη εχει αλλα ειναι ψιλοχαμος εκει απο κοσμο.
αχ
γηρατειά - καημένη γριούλα τι σου θυμίσαμε

οντόπικ : το i-copy στην πανεπιστημιούπολη , χαμηλά στην ηρώων πολυτεχνίου
επίσης και μέσα στην φιλοσοφική έχει , αλλά δεν το έχω δει ποτέ γιατί προσέχω άλλα πράγματα
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 11:46, 21-10-10:

γρια εισαι και φαινεσαι ορνεο και μην επαναλαμβανεις οτι λεω για την φιλοσοφικη και επισης το βολκανο ηταν πολυ πιο φθηνο απο αυτα κοντα στην πανεπιστημιουπολη
1
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε: στις 04:02, 20-04-11:

Εγώ αγόρασα laser πολυμηχάνημα και μου λύθηκαν τα χέρια.
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 23:21, 09-12-12:

Μην πάτε σε αυτό που έχει μέσα στη Φιλοσοφική! Γίνεται πάντα χαμός (αναμονή 15-30 λεπτά), είναι πανάκριβο (0.10 Α/Μ σελίδα, 1 ευρώ έγχρωμη) και η ποιότητα πάντα η χαμηλότερη δυνατή για να βγάζουν παραπάνω κέρδος οι ξεφτίλες (το Α/Μ βγαίνει ξεθωριασμένο γκρι και το εγχρωμο με κάτι πίξελ ναα). Κοντά στο νεκροταφείο Ζωγράφου έχει μερικά με καλές τιμές τα οποία κάνουν και ειδικές εκπτώσεις για πολλές σελίδες. Παίρνεις τηλέφωνο σε μερικά, σου δίνουν προσφορά για τις σελίδες που θες και πας στο φτηνότερο.
Παράθεση

VeeM (Βασιλικη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

H VeeM έγραψε: στις 14:16, 01-12-16:

Το μονο σχετικό που βρήκα με εκτυπώσεις , όποτε το συνεχίζω εδω . Ξέρετε που μπορω να εκτυπωσω printable 50x70 ομως οχι σε απλό χαρτι . Το εχω δοκιμάσει και αλλοιώνεται πολυ το χρώμα . Σε όσα τυπογραφία εχω ρωτήσει δεν εχουν επιιλογές χαρτιού . Γνωρίζετε καποιο μαγαζί και τι επιλογές εχω για το χαρτι ώστε να φαίνεται καλυτερα η ποιότητα της φωτογραφίας. Να σχολιάσω οτι η εικόνα που θελω να εκτυπωσω εχει την δυνατότητα να μεγενθυθει σε 50χ70 .
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια