Εσείς έχετε απατήσει κάποιο σύντροφο σας ποτέ;

Εσείς έχετε απατήσει κάποιο σύντροφο σας ποτέ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 29)
  • Ναι

    Ψήφοι: 8 27.6%
  • Όχι

    Ψήφοι: 21 72.4%

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Ωραίο θέμα!
Λοιπόν, έχω την εντύπωση πως είναι δύσκολο να απατήσεις κάποιον όταν είσαι full in love αλλά θα κάνω έναν διαχωρισμό μεταξύ αντρών και γυναικών.
Οι άντρες-υπάρχουν και εξαιρέσεις, οκ?- μπορούν πολύ ευκολότερα να πέσουν στο παράπτωμα της απιστίας ακόμα και όταν είναι ερωτευμένοι γιατί λειτουργούν περισσότερο οργανικά από εμάς τις γυναίκες που είμαστε πιο συναισθηματικές. Για αυτούς δεν θεωρείται απιστία, είναι απλώς σεξ.
Μια γυναίκα δύσκολα θα πήγαινε με άλλον εφόσον είναι ερωτευμένη, αλλά δεν είμαι απόλυτη σε αυτό.
Προσωπικά, όταν είμαι ψυχή τε και σώματι με κάποιον δεν μπορώ να απατήσω και όχι δεν το έχω κάνει μέχρι τώρα ποτέ. Λές να βελτιωθώ στο μέλλον?:devil: :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
χμμ...
όταν είμαι ερωτευμένη όχι..και δεν είναι θέμα ηθικής για μένα..απλά δε μου βγαίνει...(αυτός ο συναισθηματισμός με χαλάει!!)
όπως έχω ήδη πει ξανά..όλα είναι σχετικά...όλα γινονται για κάποιο λόγο..και πάνω από όλα..?...η ζωή είναι πολύ πολύ μικρή για να κάνει κανείς εκπτώσεις στα θέλω του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Ποτέ. Δεν μου είχε περάσει ποτέ από το μυαλό να κοιτάξω αλλού ενώ περνούσα κρίση έρωτα. Μήπως ο έρωτας μου προκαλεί παροδική τύφλωση; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Naida

Νεοφερμένος

Η Naida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Ποτέ! Ποτέεεε! Ειδικά τώρα που είμαι τρελά ερωτευμένη...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos -S-

Νεοφερμένος

Ο Nikos -S- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ποτε μη λετε ποτε!Ξερω εγω τι λεω..
Δεν ξερεις ποτε τι θα σου συμβει σε τι αθλια κατασταση θα βρεθεις ωστε να ξεσπασεις στην απεναντι..και ας εισαι ερωτευμενος-η.Α κ μην πει κανεις οτι αν εισαι αρκετα ερωτευμενος-η μπορεις να αντισταθεις γιατι ΠΟΤΕ δεν ξερεις τι θα σου συμβει κ ποσο ασχημο θα ειναι κ ΔΕΝ ξερεις πως θα αντιδρασεις εκεινη την ωρα!Απλα ελπιζεις να μαθεις απο τα λαθη ωστε να μην τα επαναλαβεις κ χασεις παλι, κατι που σου αλλαξε ζωη.. :'( :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Οχι βεβαια. Με το βεβαια παει μαζι η απαντηση :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από prime:
Ωραίο θέμα!
Λοιπόν, έχω την εντύπωση πως είναι δύσκολο να απατήσεις κάποιον όταν είσαι full in love αλλά θα κάνω έναν διαχωρισμό μεταξύ αντρών και γυναικών.
Οι άντρες-υπάρχουν και εξαιρέσεις, οκ?- μπορούν πολύ ευκολότερα να πέσουν στο παράπτωμα της απιστίας ακόμα και όταν είναι ερωτευμένοι γιατί λειτουργούν περισσότερο οργανικά από εμάς τις γυναίκες που είμαστε πιο συναισθηματικές. Για αυτούς δεν θεωρείται απιστία, είναι απλώς σεξ.
Μια γυναίκα δύσκολα θα πήγαινε με άλλον εφόσον είναι ερωτευμένη, αλλά δεν είμαι απόλυτη σε αυτό.
Προσωπικά, όταν είμαι ψυχή τε και σώματι με κάποιον δεν μπορώ να απατήσω και όχι δεν το έχω κάνει μέχρι τώρα ποτέ. Λές να βελτιωθώ στο μέλλον?:devil: :devil:


+1
Αλλωστε εδω δεν μπορω να κανω κατι αλλο οταν μια σχεση εχει ηδη τελειωσει για μενα αλλα ακομα υπαρχει σαν σχεση, ποσο μαλλον οταν ειμαι ερωτευμενη. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από prime:
Μια γυναίκα δύσκολα θα πήγαινε με άλλον εφόσον είναι ερωτευμένη
Συμφωνώ κι επαυξάνω..!! ;):clapup: ..αν όμως δεν είναι ερωτευμένη,θα πήγαινε με άλλον με την ίδια δυσκολία..? (δεν μιλάμε να πάει με όποιον βρει μπροστά της,αλλά να ερωτευτεί κάποιον άλλον άντρα + να πάει μαζί του..):hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από prime:
Ωραίο θέμα!
Λοιπόν, έχω την εντύπωση πως είναι δύσκολο να απατήσεις κάποιον όταν είσαι full in love αλλά θα κάνω έναν διαχωρισμό μεταξύ αντρών και γυναικών.
Οι άντρες-υπάρχουν και εξαιρέσεις, οκ?- μπορούν πολύ ευκολότερα να πέσουν στο παράπτωμα της απιστίας ακόμα και όταν είναι ερωτευμένοι γιατί λειτουργούν περισσότερο οργανικά από εμάς τις γυναίκες που είμαστε πιο συναισθηματικές. Για αυτούς δεν θεωρείται απιστία, είναι απλώς σεξ.
Μια γυναίκα δύσκολα θα πήγαινε με άλλον εφόσον είναι ερωτευμένη, αλλά δεν είμαι απόλυτη σε αυτό.
Προσωπικά, όταν είμαι ψυχή τε και σώματι με κάποιον δεν μπορώ να απατήσω και όχι δεν το έχω κάνει μέχρι τώρα ποτέ. Λές να βελτιωθώ στο μέλλον?:devil: :devil:

Αρχική Δημοσίευση από Leviathan:
Γενικα, συμφωνω.:)
Συγκεκριμενα στην ερωτηση του thread:

α. Οχι. (και αν ημουνα ερωτευμενη)
β. Οχι, ακομα και οταν δεν ημουνα ερωτευεμενη.
γ. Και στο μελλον δεν θα το εκανα ποτε. Και επειδη 'ποτε μη λες ποτε', στην χειροτερη των περιπτωσεων αφου κανεις δεν ξερει τι θα του συμβει, θα του τηλεφωνουσα την επομενη το πρωι να τον ενημερωσω για την απιστια μου. Και θα δεχομουνα την οποιαδηποτε ποινη. (πχ να χωρισουμε.) Ειμαι ενηλικο ατομο και υπεθυνη για τις πραξεις μου και αρα αναλαμβανω τις ευθυνες μου. Ποτε δεν θα ημουν ανειλικρινης. Οχι για τιποτα αλλο (αλτρουιστικα κινητρα κλπ:) ) αλλα λογω εγωισμου. :P Απαγορευεται να ειμαι ανειλικρινης για ιδιω οφελος. Aπαγορευεται δηλ να προδωσω την εμπιστοσυνη καποιου. Αρα αφου εχω μεγαλη ιδεα για τον εαυτο μου :) (και αρα εχω απαιτησεις απο εμενα) μπορει ο εκαστοτε φιλος μου να κοιμαται ησυχος. Αποκλειεται να του τη φερω, λογω προσωπικου εγωισμου/περηφανειας. Η απολυτη εγγυηση δηλαδη... :)

Θα συμφωνήσω ιδιαιτέρως με τα παραπάνω δύο postsε ιδικά με το
Και επειδη 'ποτε μη λες ποτε', στην χειροτερη των περιπτωσεων αφου κανεις δεν ξερει τι θα του συμβει, θα του τηλεφωνουσα την επομενη το πρωι να τον ενημερωσω για την απιστια μου. Και θα δεχομουνα την οποιαδηποτε ποινη. (πχ να χωρισουμε.) Ειμαι ενηλικο ατομο και υπεθυνη για τις πραξεις μου και αρα αναλαμβανω τις ευθυνες μου
και να προσθέσω ότι και εγώ δεν το έχω κάνει ποτέ!

Αλλά θέλω να κάνω το εξής σχόλιο!
Αν όλοι είμαστε τόσο καλοί και δεν κερατώνουμε ποτέ τότε δύο πράγματα συμβαίνουν!
1)Λέμε ψέματα
2)τα άτομα εδώ μέσα είναι η εξαίρεση της εξαίρεσης ειδικά οι γυναίκες!
3)Άντε και ένα τρίτο η απιστία είναι εγκεφαλική και το παίζουμε καβάτζα!

Αλλιώς πως είναι δυνατόν κατά την πλειοψηφία τους ειδικά οι ωραίες γυναίκες πριν ακόμα τα χαλάσουν να έχουν βρει ή να τον βρουν εντός 2-3 ημερών τον επόμενο>?? Και τυχαίνει συνήθως να είναι και κάποιος που ξέρουν?? Λιγότερο πολύ λιγότερο ισχύει και για τους άνδρες!
Έχω βαρεθέι να μαθαίνω για μια κοπέλα ότι τα χάλασε με κάποιον και στο καπάκι πριν προλάβω να το μάθω να δηλώνει τρελά ερωτευμένη με κάποιον άλλον?
Πράγματι για τις γυναίκες το σεξ είναι πιο συναισθηματικό και σας θέλει ερωτευμένες αλλά μήπως ερωτεύστε και ξερωτεύεστε λίγο εύκολα??

Δεν μιλάω για τις γυναίκες του φορουμ άλλωστε δεν γνωρίζω καμία από εσάς! Αλλά η απορία μου είναι υπαρκτή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arfi-gorgona o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Demelene μην λες πολλές αλήθειες δεν κάνει ;)

Όχι δεν το έχω κάνει ποτε,γιατί πάντα είμαι ερωτευμένος αλλιώς δεν θα ήμουν μαζί τις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από arfi-gorgona o:
Demelene μην λες πολλές αλήθειες δεν κάνει ;)
Συμφωνείς ή διαφωνείς δεν κατάλαβα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Συμφωνείς ή διαφωνείς δεν κατάλαβα!

προφανέστατα συμφωνεί μαζί σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arfi-gorgona o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Νομίζω η σωστή έκφραση ειναι προφανώς,και ναι κατά μεγάλο ποσοστό σύμφωνο μαζί σου.Τα έχουμε δει να γίνονται ουκ ολίγες φορες αυτά.Δεν θα τις βάλω όλες στο ίδιο καζάνι αλλα αρχίζουν και πληθαίνουν ανησυχητικά αυτά τα "φαινόμενα",όπως και πολλά αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από arfi-gorgona o:
Νομίζω η σωστή έκφραση ειναι προφανώς,και ναι κατά μεγάλο ποσοστό σύμφωνο μαζί σου.Τα έχουμε δει να γίνονται ουκ ολίγες φορες αυτά.Δεν θα τις βάλω όλες στο ίδιο καζάνι αλλα αρχίζουν και πληθαίνουν ανησυχητικά αυτά τα "φαινόμενα",όπως και πολλά αλλα...
Ωραίος!!!!
Μια μικρή ένσταση αν και είσαι πιο παλιός!! Τι έχουν αρχίσει???? Εγώ από τότε με θυμάμαι να ασχολούμε αυτό γινόταν (13 χρόνια)

Φυσικά και δεν τις βάζουμε όλες στο ίδιο κανάλι! Αλλά γενικά είναι φαινόμενο να ακούς άλλα και να βλέπεις να γίνονται άλλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arfi-gorgona o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
αρχίζουν και πληθαίνουν ανησυχητικά αυτά τα "φαινόμενα"

Δεν καταλαβαίνω γιατί έχεις ένσταση,το ίδιο λέμε..Eμ φυσικά και δεν τις βάζουμε,αν τις βάζαμε θα είχαμε χάσει κάθε ελπίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Μάλλον θέμα έκφρασης. Δεν αρχίζουν για μένα!! Έχουν αρχίσει εκαιρό τώρα! Πολύ καιρό!! Ενώ κατάλαβα ότι εσύ λές για πιο πρόσφατες καταστάσεις! Εκεί διαφωνώ αλλά δεν έχει σημασία. Πιθανή παρανόηση αντίληψης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arfi-gorgona o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Προφανώς υπάρχει κάποιο πρόβλημα επικοινωνίας,δεν ξέρω γιατί,αλλα παρόλο που σου υπογράμμισα την λέξη κλειδί εσύ δεν την διαβάζεις..Δεν είπα αρχίζουν τώρα,είπα αρχίζουν με την πάροδο του χρόνουν να πληθαίνουν ανησυχητικά.Όσο πάνε δηλαδή και πληθαίνουν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Όταν είμαι ερωτευμένη, δεν μπορώ να απατήσω, ούτε με την σκέψη... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Είτε είμαι ερωτευμένη είτε η σχέση μου έχει περάσει σε άλλο στάδιο δεν θα το έκανα. Πρώτα από όλα για τον εαυτό μου. Ο εγωισμός μου, η περηφάνεια για το "είναι" μου θα με έκανε να μην ήθελα να ξανακοιταχτώ ποτέ στον καθρέφτη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από hamsteraki:
η περηφάνεια για το "είναι" μου θα με έκανε να μην ήθελα να ξανακοιταχτώ ποτέ στον καθρέφτη..
Σωστότατη και όχι μόνο για το κεράτωμα. ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. Με χαρακτηρίζει και είναι το μόνιμο μου πρόβλημα όταν μου λένε να κάνω κάτι έξω από τα πιστεύω μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top