Ηλίθιοι και αστείοι λόγοι χωρισμού που έχετε ακούσει/πει

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
άουτς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

panraf

Νεοφερμένος

Ο panraf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Αν η αιτία χωρισμού είναι ασήμαντη και πολύ βιαστική τότε κάτι ανάλογο ήταν και η "σχέση" που είχε το ζευγάρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mousitsa

Νεοφερμένος

Ο mousitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
τί μου θύμησες τώρα ...... μιλάμε για πολλά γέλια ....
Βασικά είμαι αρραβωνιασμένη, με το άτομο που συνδέομαι είμαστε μαζί 5μιση χρόνια. Ένα Πάσχα στην αρχή της σχέσης μας (είμασταν γύρω στους 8μήνες μαζί) του είχα κάνει ένα δωράκι για την γιορτή του Πάσχα ...περίμενα ότι θα μου είχε κάνει και αυτός ....όμως δεν μου πήρε τίποτα.....ούτε ένα πασχαλινό αυγό ... με έπιασε μια στεναχώρια , ένα κλάμα....του είπα να χωρίσουμε ..... Τώρα το σκέφτομαι και γελάω ...είμασταν και οι δύο πολλοί μικροί τότε και δεν είχαμε μυαλό ....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Λοιπον ισως την πιο χαζη ατακα που εχο ακουσει για να χωρησει μια κοπελια ενα φιλο μου......δεν την συμπαθουσα που δεν την συμπαθουσα ακουσα και αυτο και με τελειωσε....:/:

Μετα απο μια νυχτα παθους και σεξ του λεει "σε βλεπω σαν αδερφο μου!!!!!!!!!!!!!"

Τι να πω.......:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από tserno:
Λοιπον ισως την πιο χαζη ατακα που εχο ακουσει για να χωρησει μια κοπελια ενα φιλο μου......δεν την συμπαθουσα που δεν την συμπαθουσα ακουσα και αυτο και με τελειωσε....:/:

Μετα απο μια νυχτα παθους και σεξ του λεει "σε βλεπω σαν αδερφο μου!!!!!!!!!!!!!"

Τι να πω.......:hmm:
Είναι απλό.Δεν της άρεσε;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
doo γιαυτο μετα απο 15 μέρες τον παρακαλαγε να τα ξαναβρουν??
Γιαυτό έκαναν ολες τα "παιχνιδια" εκεινο το βραδυ?

Απλα μου φαινεται χαζό αυτο που ειπε......στην τελική ας ελεγε δεν μπορώ αλλο πια:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από tserno:
doo γιαυτο μετα απο 15 μέρες τον παρακαλαγε να τα ξαναβρουν??
της έλειψε το κοκό..ξέρεις...στην αναβροχή, καλό και το χαλάζι:D
Αρχική Δημοσίευση από tserno:
Γιαυτό έκαναν ολες τα "παιχνιδια" εκεινο το βραδυ?
όλες? πάρτυ είχανε?:P:D;)

Αρχική Δημοσίευση από tserno:
Απλα μου φαινεται χαζό αυτο που ειπε......στην τελική ας ελεγε δεν μπορώ αλλο πια:worry:

ότι ήταν χαζό ήταν, καμία αντίρρηση σε αυτό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εμένα η κοπέλα μου μετά από 19 μηνες έντονης σχέσης (πολλοί τσακωμοί και φασαρίες, ζήλειες κλπ κλπ) μου είπε να χωρίσουμε την Κυριακή. Μου λέει,δεν μπορώ άλλα, κουράστικα. Αλλά σε αγαπάω. Θέλω να δω αν αυτό που έχουμε είναι συνήθεια ή αγάπη. Συνέχισε λέγοντας ότι αν καταλάβει ότι είναι αγάπη θα με πάρει τηλ...
Την επόμενη έμαθα ότι βγήκε για "καφέ" με ένα παιδί από τη δουλειά της...
Μεγάλη αγάπη και πολλή σκέψη έριξε.
Άτιμη γυναίκα, εγώ φταίω που σε αγάπησα. Το θέμα είναι ότι εγώ ακόμα την σκέφτομαι και κλαίω που με παράτησε...
πως εισαι σιγουρος οτι με το παιδι που βγηκε για καφε δεν βγηκε μονο και μονο να τσεκαρει ή να διαπιστωσει αν οντως νιωθει κατι για την σχεση σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Δεν ειναι αναγκη και να βγηκε για να τσεκαρει τιποτα exposed....:confused:
Ουτε ειναι αναγκη να πηγε για καφε μαζι του γιατι τον γουσταρει.:confused:
Καλλιστα μπορει να βγηκε μαζι του για μια απλη καφεδουμπα! ;)
Περιεργο ειναι;
Δεν σημαινει οτι οι επιλογες ειναι μονο για την κοπελα :
ή μενω σπιτι ,
ή με οποιον βγω για καφε σημαινει οτι το κανω για να τσεκαρω τον αλλο, ή γιατι γουσταρω αυτον που βγηκα μαζι του.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

openopen

Νεοφερμένος

Ο openopen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Γενικότερα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αρκετά άτομα καταλήγουν σε δικαιολογίες για να χωρίσουν και δεν λένε απλά ένα βαρέθηκα ή δεν αισθάνομαι κάποιον ερωτισμό πλέον για εσένα ή κάτι το οποίο θα αντιστοιχούσε στην πραγματικότητα των συναισθημάτων του ατόμου, είτε είναι αγόρι είτε κορίτσι.

Ας πω και εγώ μια ιστορία που ίσως το αστείο δεν είναι ο λόγος χωρισμού αλλά το σχέδιο επανασύνδεσης που είχε σκεφτεί!
Είχα γνωρίσει μια κοπέλα πριν 5 χρόνια, ήτανε 19 τότε και γνωριστήκαμε μέσω κοινής φίλης Ας την πούμε Β. Μου άρεσε , από ότι είχα καταλάβει της άρεσα και εγώ και αποφασίσαμε να βγούμε για καφέ κτλ:beer: και για να μην πολυλογώ μου είπε ότι δεν έχει ξανακάνει σχέση με αγόρι δεν ξερει πως φιλάνε κτλ και ότι θα ήτανε η πρώτη της φορά που θα έκανε σχέση κτλ. Ε! είπα και εγώ «Όλοι Έχουνε Δικαίωμα Στον Έρωτα :huglove: :loveangel » , και έτσι τα φτιάξαμε:kissing: . Τελοσπαντων επειδή κατά την διάρκεια της σχέσης μας μετά από τον πρώτο μήνα άρχισε να με ψιλογραφει , ένα μεσημεράκι την παίρνω τηλέφωνο της λέω που είσαι ? Μου λέει Σύνταγμα. Και της λέω και εγώ τι κάνω? Τον **λάκα? Ε τα πήρε και αυτή και μου λέει :mpinelik::beating: ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ! Καλά καλά της λέω και εγώ κάνε ότι νομίζεις. Μεσολάβησε κάποιο μικρό χρονικό διάστημα , δεν θυμάμαι καλά αλλά θα ήτανε 1 μήνας περίπου, και ξαναρχίσαμε τα τηλ και τα sms . Κάποια μέρα ηρθε από το σπίτι μου να πιούμε καφέ και να συζητήσουμε και όταν έφτασε στο επίμαχο ζήτημα γυρνάει και μου λέει :
-Ο μόνος τρόπος να τα ξαναφτιάξουμε είναι να αρχίσουμε από την αρχή , αλλά εντελώς από την αρχή.
-Δηλαδή? ( της λέω )
-Δηλαδή να βγαίνουμε μια με δυο φορές την εβδομάδα για καφέ, να γνωριστούμε από την αρχή καλύτερα, απαγορεύονται τα φιλιά και όλα αυτά τα σχετικά και άμα μου ξαναέρθει το κλικ θα προχωρήσουμε:whatever: .
-ΟΚ! Της λέω θα γίνει έτσι και όταν έφυγε από το σπίτι της λέω θα σε πάρω τηλ αυτή την εβδομάδα να κανονίσουμε να πάμε για καφέ.
Μην ψαρωνετε!!! Δεν την ξαναπήρα τηλέφωνο ποτέ.( Την ιδία εβδομάδα γνώρισα μια «γυναίκα») Δηλαδή τι είμαι εγώ ? Αυτοκίνητο για TEST Drive? Έλα να σε δοκιμάσω καλά καλά και άμα δεν μου αρέσεις σε επιστρέφω πίσω? Μην τρελαθούμε κιόλας… Μετά από 6 μήνες αφού είχε τελειώσει το καλοκαίρι ΤΣΟΥΚ σκάει sms! Τι κάνεις και όλα αυτά τα σχετικά! Κατευθείαν τηλ εγώ την κοινή φίλη που είχαμε για τα σχετικά κουτσομπολιά και ρουφιανες και μου είπε ότι μου έστειλε sms η Β γιατί ήθελε να ξαναβρεθείτε για να τα ξαναβρείτε.
Για να μην σας κουράζω άλλο δεν την πήρα τηλ ποτέ. Που και που την σκέφτομαι, ίσως μου έχει μείνει αποθυμενο:hmm: . Αλλά όπως πάντα λέω : Το παρελθόν ανήκει στο παρελθον. Κοιταμε το παρόν και δημιουργούμε το μέλλον :thumbsup: .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
alex kκαι γω τα ίδια είχα περάσει με μία πρωήν μου....Με την μόνη διαφορά πως δεν είχα ιδέα τι έκανε στο διαστημα των 5 ημερών που δεν μιλάγαμε γιατι τις είχα πει να χωρίσουμε αν δεν ξέρει τι θέλει. Η κοπελιά σου δεν είναι απαραίτητο να βγήκε με τον άλλον για καφέ επειδή κατι πέζει....Αλλα και να το έκανε δεν νομίζω να σου άρεσε να μην σε είχε χωρίσει και να έβγαινε με τον άλλο που και καλά κατι παιζει....:redface:......αστην να δει και αυτή τι θέλει πραγματικά....αλλωστε μπορεί να ειναι απλα φίλος

Μήν στενοχωριέσαι.....αν σε είχε συνηθίσει θα σου έκανε απλά κολαση τις καλέσ στιγμες (εχουμε ωραίες εμπειρίες σαυτα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Για να περιμένουμε να δούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Εγώ να πω τι είχα πει εγώ και ας με κράξει όποιος θέλει:"Μάτια μου είσαι παθητικά γκρινιάρα!!!!":D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Ακούστε κι ένα φρέσκο (κι επίκαιρο:D ) που άκουσα σήμερα.Το ανακοίνωσε χθες σε συνάδελφο ο (πρώην) φίλος της(τα είχανε κάνα μήνα):

"Δεν θέλω να περάσω τις γιορτές μαζί σου γιατί θα το πάρεις σοβαρά"

Μας έστειλε..........................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Γνωστή μου την παράτησε κάποιος επιδή ήταν όμορφη, δεν μπορούσε λέει να την κυκλοφορήσει επιδή δεν μπορεί τα βλέματα των άλλων:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Γνωστή μου την παράτησε κάποιος επιδή ήταν όμορφη, δεν μπορούσε λέει να την κυκλοφορήσει επιδή δεν μπορεί τα βλέματα των άλλων:hmm:

AXΑ...
Πες στον πρωην της οτι εαν θελει μπορω να του κανω κονε με μια ξαδερφουλα μου...


:angelnot::angelnot::P


Και για να σας προλαβω....
ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΟΙΑΖΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!:mad:

Η ξαδερφη μου εχει παρει απο το ομορφο μερος απο το σοι μας...:|:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
AXΑ...
Πες στον πρωην της οτι εαν θελει μπορω να του κανω κονε με μια ξαδερφουλα μου...


:angelnot::angelnot::P


Και για να σας προλαβω....
ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΟΙΑΖΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!:mad:

Η ξαδερφη μου εχει παρει απο το ομορφο μερος απο το σοι μας...:|:crazy:

Ναι λογικό, φαντάσου ότι η κοπέλα έφρηξε, δεν ήξερε πώς να αντιδράσει, 3 μηνες μαζί του δεν έδωσε δικαίωμα, τον πήραξε λέει γιατί βλέπαν εκείνη, μάλων η ξαδερφούλα σου πρέπει να γνωριστεί μαζί του:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Ενας λόγος χωρισμού ήταν όταν ανακάλυψα ότι φόραγε περούκα. Δεν το είπα λόγω διακριτικότητας,αλλά το κατάλαβε στη πορεία από το σοκ που έπαθα όταν το είδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top