Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ

apocalypse92

Νεοφερμένος

Η apocalypse92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Ίσως να μην έψαξα αρκετά, μα δεν είδα forum για όσους πέρασαν πολιτικοί μηχανικοί στο ΕΜΠ. Θα ήθελα να μάθω αν περάσατε σ' αυτή τη σχολή και με δυο λόγια τι γνώμη σας για το πόσο ενδιαφέρουσα τη βρίσκετε και για την επαγγελματική αποκατάσταση που πιστεύετε ή γνωρίζετε ότι έχει!
:-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Και εμένα με ενδιαφέρει αυτή η σχολή και το έχω ψάξει λίγο....
https://www.pyr.gr/sxoles/tmimata-politikon-mixanikon.htm <---- Σε αυτή τη σελίδα βρήκα αρκετά ενδιαφέροντα πράγματα γύρω από αυτή τη σχολή!
https://www.pyr.gr/ΣΧΟΛΕΣ.htm <--- Εδώ είναι η σελίδα που μπορείς να βρεις και για άλλες σχολές πληροφορίες...
:) Ελπίζω να σε βοηθήσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apocalypse92

Νεοφερμένος

Η apocalypse92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Α σ' ευχαριστώ πολύ! Θα τις κοιτάξω αύριο με την ησυχία μου ;)! Ενδιαφέρεσαι γι' αυτή τη σχολή; Τεχνολογική πηγαίνεις; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Ναι τεχνολογική!!! Γενικά πολυτεχνείο (Πιο πολύ θέλω ΗΜΜΥ) αλλά έχω σκεφτεί και πολιτικών μηχανικών!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apocalypse92

Νεοφερμένος

Η apocalypse92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σου εύχομαι!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Ας ξεθαψω αυτο το ξεχασμενο θεμα.
Ειμαι και γω απο αυτους που περασαν φετος στους Πολιτικους Μηχανικους ΕΜΠ.Κανεις συμφοιτητης απο δω μεσα υπαρχει?Επισης,τι γινεται με τις καταληψεις,ποτε προβλεπεται να ανοιξει η σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Νομίζω ότι στη σχολή Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ έχουν λήξει οι καταλήψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Το ακουσα και γω αυτο,πως ειναι το μοναδικο ,προς το παρον, τμημα του ΕΜΠ που ανοιξε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apocalypse92

Νεοφερμένος

Η apocalypse92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ναι, σύμφωνα με την τελική απόφαση της γενικής συνέλευσης την Τρίτη, 20 Σεπτεμβρίου έληξε η κατάληψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Η έκθεση εξωτερικής αξιολόγησης της σχολής (Νοέμβριος 2013):
https://www.adip.gr/eks/ExternalEvaluationReportFINAL-12162013.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top