Actionaid Hellas....στηρίξτε την προσπάθεια

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Ε, λοιπόν άκουγα αυτό το όνομα (actionaid) και δεν είχα ιδέα για τι επρόκειτο.
Θα το ψάξω κι άλλο, θα ρωτήσω, θα διαβάσω, και αν αξίζει πράγματι ίσως κάνω κι εγώ κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγριόπη

Νεοφερμένος

Η Αγριόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Δεν θα μπορούσαμε να ξεκινήσουμε τη βοήθειά μας απο εκείνους που βρίσκονται ακριβώς γύρω μας πρώτα... πριν πάμε στη Σιέρρα Λεόνε... Αν πάμε ?
Ήμουν ανάδοχος παιδιού της Αct!onAid και όταν αυτό έγινε 16 χρονών, πήραν την αναδοχή βάσει του νόμιμου καταστατικού της, λέγοντάς μου οτι μπορώ να υιοθετήσω άλλο. Ωραία ως εδώ, αλλα όταν στην αρχή..... μου είχαν πει πως στα 18 του θα μπορούσε να έρθει να το γνωρίσω και το πήραν στα 16... τι να υποθέσω? Πως σίγουρα θέλουν να προστατέψουν αυτά τα παιδιά ? Εντάξει, δεκτό. Σας κούρασα λιγάκι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top