Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,245 μέλη και 2,424,581 μηνύματα σε 75,704 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 171 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Second Life

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 13:29, 02-05-07:

Έχεται ασχοληθεί καθόλου με το "διάσημο" παιχνίδι?
Ποίες είναι οι εντυπώσεις σας και πόσο πιστεύεται ότι υπερβάλουν σε όλα αυτά που γράφουν και λένε
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 13:33, 02-05-07:

οτι υπερβάλλουν

όμως έτσι είναι και δεν το θεωρώ κακό αυτό που γίνεται, όχι μόνο για τη δεύτερη ζωή αλλά γενικότερα για τις όσες εξηγήσεις δίνουν ωστε να λύσουν αυτό το απέραντο μυστήριο του τι γίνεται μετά το θάνατο.

είναι ωραίο να βλέπεις άνθρωπους να σκέφτονται, να φαντάζονται και να πιστεύουν. υπάρχει μία μαγεία έναντι στη ρεαλιστική στάση, που κι εγώ προσωπικά κρατώ, στο οτι μετά το θάνατο είναι το απόλυτο τίποτα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 13:37, 02-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από suspiria
οτι υπερβάλλουν

όμως έτσι είναι και δεν το θεωρώ κακό αυτό που γίνεται, όχι μόνο για τη δεύτερη ζωή αλλά γενικότερα για τις όσες εξηγήσεις δίνουν ωστε να λύσουν αυτό το απέραντο μυστήριο του τι γίνεται μετά το θάνατο.

είναι ωραίο να βλέπεις άνθρωπους να σκέφτονται, να φαντάζονται και να πιστεύουν. υπάρχει μία μαγεία έναντι στη ρεαλιστική στάση, που κι εγώ προσωπικά κρατώ, στο οτι μετά το θάνατο είναι το απόλυτο τίποτα.

????

To second life είναι on-line παιχνίδι υπάρχει άλλο θέμα για την μεταθανάτιο ζωή!
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 13:40, 02-05-07:

νόμιζα ήταν μεταφορική η πρώτη πρόταση, αν και κάτι δεν μου κολλούσε

οk, ίσως κάποια στιγμη συμβαδίσω με τον υπόλοιπο κόσμο κι είναι εφικτή η συνεννόηση
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 13:40, 02-05-07:

Eγώ είχα κάνει προφίλ κάποια στιγμή, αλλά βαρέθηκα μετά τα πρώτα πέντε λεπτά..
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 13:41, 02-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από suspiria
νόμιζα ήταν μεταφορική η πρώτη πρόταση, αν και κάτι δεν μου κολλούσε

οk, ίσως κάποια στιγμη συμβαδίσω με τον υπόλοιπο κόσμο κι είναι εφικτή η συνεννόηση

Όχι βρε, απλά και εγώ ίσως έπρεπε να το βάλω πιο αναλυτικά!
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,042 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 14:16, 02-05-07:

Δεν έχω ασχοληθεί...Δε με πολυενδιαφέρει...Έριξα μια ματιά αλλά με άφησε παγερά αδιάφορη.
(παρόλο που παίζω Sims...)
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 14:17, 02-05-07:

Είναι ένα καλό chat και έχει τον χαβαλέ του, αλλα είναι βασικό να σου αρέσει να κανεις chat.
Εγώ πάντος μπαίνω μερικές φορές
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 14:35, 02-05-07:

Έχω διαβάσει γι'αυτό, αλλά δεν έχω μπει στην διαδικασία να γραφτώ και να ασχοληθώ. Προτιμώ να προσπαθήσω να βελτιώσω με την first life μου και να την κάνω πιο συναρπαστική από το να ασχοληθώ με την second.
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 14:40, 02-05-07:

εχεις το λινκ ?
Παράθεση

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

H Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 454 μηνύματα.

H Youki έγραψε: στις 14:41, 02-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Έχω διαβάσει γι'αυτό, αλλά δεν έχω μπει στην διαδικασία να γραφτώ και να ασχοληθώ. Προτιμώ να προσπαθήσω να βελτιώσω με την first life μου και να την κάνω πιο συναρπαστική από το να ασχοληθώ με την second.

Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιος να κάτσει να παίξει ένα παιχνίδι στο οποίο θα "ζει μια άλλη ζωή". Η ζωή είναι εκεί έξω...
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,726 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 14:41, 02-05-07:

έχω κάνει λογαριασμό αλλά είναι πολύ κουραστικό λόγω ταχύτητας....
αυτό το παιχνίδι με τα γραφικά που έχει, για να τσουλήσει καλά θέλει μεγάλη ταχύτητα....
εγώ με την 1024 κολλάω....
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 14:43, 02-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Youki

Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιος να κάτσει να παίξει ένα παιχνίδι στο οποίο θα "ζει μια άλλη ζωή". Η ζωή είναι εκεί έξω...
Καλά, αν σκεφτείς πόσοι σαπίζουν στο play-station δεν μου κάνει εντύπωση. Αν κι εγώ θα έπρεπε να οργανωνόμουν περισσότερο, κι από το να καθόμουν στο internet ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ να έκανα άλλα. Να τελειώσει το κ*λομεταπτυχιακό και οι εργασίες που χρειάζεται να περνάω ΩΡΕΣ στον υπολογιστή και θα βελτιωθώ.
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 14:44, 02-05-07:

αμέ
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 14:48, 02-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
έχω κάνει λογαριασμό αλλά είναι πολύ κουραστικό λόγω ταχύτητας....
αυτό το παιχνίδι με τα γραφικά που έχει, για να τσουλήσει καλά θέλει μεγάλη ταχύτητα....
εγώ με την 1024 κολλάω....
Αν δοκιμάσεις με τα 10 mbps είναι ωραία!
(και ταυτόχρονα κατεβάζεις torrents απο την μια , τραγούδια από την άλλη, και ταυτόχρονα σερφάρεις, ακούς live μουσική απο το internet τσεκάρεις τα e-mail σου και κατεβάζουν τα windows xp udpate.
Πάντως όντος το adsl2 ειναι άλλη φάση! Πρώτη φορά κατεβάζω με 1.500 και ταυτόχρονα τρέχει σφαίρα και ο εξπλόρερ

Κουε μ'αγαπάς?
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,726 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 14:50, 02-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
(και ταυτόχρονα κατεβάζεις torrents απο την μια , τραγούδια από την άλλη, και ταυτόχρονα σερφάρεις, ακούς live μουσική απο το internet τσεκάρεις τα e-mail σου και κατεβάζουν τα windows xp udpate.
Πάντως όντος το adsl2 ειναι άλλη φάση! Πρώτη φορά κατεβάζω με 1.500 και ταυτόχρονα τρέχει σφαίρα και ο εξπλόρερ

Κουε μ'αγαπάς?

δε θέλω να βγω εκτός θέματος....
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 14:52, 02-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
δε θέλω να βγω εκτός θέματος....

Βγές θα βάλουμε τον Πέτρο να το μαζέψει μετά!
Πετράκο πλάκα κάνω!
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 15:57, 02-05-07:

Εγώ πάντως έπαψα να σ' αγαπάω μόλις!
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 18:45, 02-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης

Κουε μ'αγαπάς?
Που να δεις και το 100mbps τι ωραια που ειναι!
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 18:59, 02-05-07:

ΕΜΠ - 1Gbps

Σας τρώω χαλαρά.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Life, the universe and everything - Από epote
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θετικές Επιστήμες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-04-09 στις 15:22.
    • Life Sized Poster - Από emufear
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εικαστικές τέχνες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-07-06 στις 00:08.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα